0

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o bezpłatną wersję testową!
Zadzwoń do działu handlowego:
58 667 49 49
lub

Konsola zarządzająca

Oprogramowanie antywirusowe dla firm Bitdefender jest dostępne wraz z konsolą, która pozwala łatwo zarządzać dowolną liczbą komputerów. Dzięki scentralizowaniu zarządzania można zaoszczędzić  nie tylko czas, ale i pieniądze. Niektóre z programów Bitdefender pozwalają wybrać użytkownikowi z jakiej konsoli chciałby korzystać: Cloud lub On- premise.

Konsola Cloud

Konsola dostępna z każdego miejsca!

Konsola webowa zlokalizowana na serwerze producenta to tzw. cloud console. Należy podkreślić, że na zewnątrz nie są przesyłane ŻADNE pliki czy dane. Do konsoli trafiają WYŁĄCZNIE raporty. Ochrona komputerów jest LOKALNA - co oznacza, że komputery w sieci są chronione nawet bez dostępu do Internetu!

Instalacja może zostać wykonana na dwa sposoby: komputery w sieci mogą być automatycznie wykrywane za pomocą Windows Network Discovery lub instalator może zostać wysłany bezpośrednio na adres e-mail w postaci linku lub paczki do pobrania.

Konsola jest dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, z dowolnego miejsca podłączonego do Internetu - to bardzo wygodna forma dla administratora - zwłaszcza, jeśli pracuje zdalnie. Nie wymaga do działania dodatkowego sprzętu.

Konsola On-premise

Konsola dla wymagających

Konsolę On-Premise można zainstalować na serwerze znajdującym się bezpośrednio w firmie. Dostarczana jest w formie skonfigurowanej maszyny wirtualnej.

Unikalny model wdrożenia sprawia, że rozwiązanie w ciągu kilku minut (a nie godzin czy dni jak w przypadku innych rozwiązań korporacyjnych) jest gotowe do użycia. Nie wymaga posiadania dodatkowych licencji na system operacyjny, gdyż można użyć darmowych środowisk wirtualnych np. ESXI czy XenServer.

Konsola On-premise umożliwia zarządzanie z poziomu jednej konsoli licencjami: urządzeń fizycznych, mobilnych oraz wirtualnych.
Zadzwoń lub napisz i zapytaj o bezpłatną wersję testową!Zadzwoń do działu handlowego:
58 667 49 49
lub
Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.