0
Bitdefender

Narzędzie Anti-Ransomware

Chroń Twój komputer przed atakami Ransomware

  • Całkowicie bezpłatne do pobrania i użytkowania
  • Nowa generacja ochrony przed atakami ransomware, typu CTB-Locker, Locky, Petya i TeslaCrypt;
  • Ochrona Twoich plików przed szyfrowaniem
  • Nieinwazyjne i łatwe w obsłudze oprogramowanie
  


Bitdefender Anti- Ransomware to bezpłatne narzędzie zabezpieczające, które może chronić przed istniejącymi i powstającymi atakami ransomware.Ransomware jest kategorią złośliwego oprogramowania, przeznaczonego do blokowania dostępu do komputera i plików, dopóki nie zostanie zapłacona suma pieniędzy. Pobierz teraz ochronę przeciw ransomware, aby być bezpiecznym przed utratą plików.**


Przeczytaj więcej o atakach typu ransomware oraz sposobach jak się przed nim chronićJak zachować bezpieczeństwo przed atakami Ransomware
⦁Regularnie wykonuj kopię zapasową najważniejszych danych na zewnętrznym dysku twardym lub korzystając z usługi w chmurze.


W pierwszej kolejności zapobiegaj infekcjom: jeśli otrzymujesz linki lub załączniki w wiadomościach e-mail  upewnij się, że ze otwierasz je tylko od zaufanego źródła.


Aktualizuj system operacyjny oraz oprogramowanie.

⦁ Pobierz i zainstaluj Bitdefender Anti-Ransomware, nieinwazyjne i łatwe w obsłudze darmowe narzędzie bezpieczeństwa. 


⦁ Aby uzyskać dodatkową warstwę zabezpieczającą przed wszystkimi złośliwymi oprogramowaniami, pobierz i zainstaluj Bitdefender Internet Security 2017 

*

Bitdefender Anti-Ransomware uniemożliwia następującym rodzinom ransomware szyfrowanie plików: CTB-Locker, Locky, Pertya i TeslaCrypt.

*

Bitdefender nie może zagwarantować skuteczności narzędzia przed wszystkimi atakami ransomware, ani nie ponosi odpowiedzialności za utratę poufnych danych.

**

Bitdefender Anti-Ransomware działa jako narzędzie szczepień i nie oferuje proaktywnej, 0-day ochrony, takiej jak w komercyjnych produktach Bitdefender. Aby uzyskać więcej informacji o sposobie działania Bitdefender Anti-Ransomware, kliknij tutaj.

Bitdefender

Narzędzie Anti-Ransomware

Chroń Twój komputer przed atakami Ransomware

  • Bitdefender Anti-Ransomware to bezpłatne narzędzie zabezpieczające, które zapewnia nowej generacji ochronę przed rodzinami ransomware jak CTB-Locker, Locky, Petya oraz TeslaCrypt.
  • Chroni pliki przed szyfrowaniem w sposób prosty i nieinwazyjny.
  • Wymagania: Windows 7/8/10
Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.