0
Bitdefender SafePay

Pozostań online bez zagrożeń

Darmowa przeglądarka, by zachować bezpieczeństwo wszystkich transakcji bankowych i e-zakupów!

  • Ochrona bankowości online oraz zakupów online
  • Współpracuje ze wszystkimi antywirusami Bitdefender
  • Ocenia bezpieczeństwo Twojego komputera
  • Chroni nieautoryzowane połączenia Wi-Fi

Bitdefender Safepay™ to darmowa aplikacja, która oferuje bezpieczną przeglądarkę. Aktywuje się by zachować bezpieczeństwo wszystkich transakcji bankowych i e-zakupów!

BĄDŹ ONLINE BEZ ZAGROŻENIA TWOJEJ PRYWATNOŚCI

Bitdefender Safepay™ to darmowa aplikacja, która oferuje bezpieczną przeglądarkę. Aktywuje się by zachować bezpieczeństwo wszystkich transakcji bankowych i e-zakupów!

JAK TO DZIAŁA?


 Zabezpiecza bankowość online i e-zakupy!
Wykorzystuje technologię chmury, aby na bieżąco zatrzymywać próby oszustw, phishingu i wirusy! Monitoruje również transakcje online 24/7 w celu bezpiecznego i niezawodnego serfowania po Internecie.

 Stop atakom phishingowym!
Bitdefender Safepay ™ analizuje odwiedzane strony pod kątem złośliwego oprogramowania i prób phishingu i za każdym razem, gdy chcesz uzyskać do nich dostęp w celu uniknięcia zagrożenia wcześniejszego włamania się na te strony, aby przeprowadzić atak na Ciebie.

 Chroni przed keyloggerami!
Sprawdź stan zabezpieczeń komputera, nawet jeśli zainstalowano już program antywirusowy!

 Blokuje próby manipulacji!

Bitdefender Safepay ™ posiada umocnioną przeglądarkę, która zawiera mechanizm ochrony przed aplikacjami

z zewnątrz, aby zapobiec nieautoryzowanej modyfikacji plików

i procesów komputera PC.


FAQ

Czym jest Bitdefender Safepay ™?

W ciągu ostatnich kilku lat oszustwa internetowe stają się poważnym problemem dla transakcji online. Bitdefender Safepay ™ może być stosowany do ochrony klientów przed oszustwami online, phishingiem i innymi rodzajami ataków w celu kradzieży danych do logowania użytkownika lub pieniędzy z jego konta.
Przy użyciu różnych metod, cyberprzestępcy mogą łatwo uzyskać dostęp do ważnych informacji, takich jak rachunki bankowe I dane osobowe. Aby upewnić się, że klienci nie staną się ofiarami oszustwa Bitdefender Safepay ™ został zaprojektowany w celu ochrony danych logowania użytkownika lub jego konta i pieniędzy.
Dlaczego Bitdefender Safepay ™ jest lepszy?
Liczba produktów, która twierdzi, że chroni przelewy bankowe I zakupy w sieci wzrosła, ale to nie pomaga w identyfikacji najlepszego rozwiązania wśród tłumu innych. Bitdefender Safepay ™ jest lepszy, ponieważ:

- Tworzy zamknięte środowisko, zabezpieczone przed dostępem osób trzecich
- W stosunku do produktów, które funkcjonują, jako rozszerzenie przeglądarki Bitdefender Safepay ™ oferuje doskonałą ochronę, ponieważ nie opiera się na istniejących przeglądarkach, o których wiadomo, że są podatne na dużą liczbę ataków
- Wykorzystuje swoją przeglądarkę tak, aby uniknąć ataków złośliwego oprogramowania
- Skanuje wszystkie adresy URL w chmurze, porównując je do aktualnych list zarażonych stron tworzonych przez Bitdefender.
- Blokuje złośliwe dodatki I rozszerzenia, które są główną słabostką przeglądarek.

Jak działa Bitdefender Safepay ™?

Bitdefender Safepay ™ możesz użyć do zabezpieczania transakcji online i innych swoich potrzeb.
Ikona Bitdefender Safepay znajdziesz na pulpicie zaraz po instalacji produktu. Kliknij dwukrotnie ikonę, aby uzyskać dostęp do interfejsu produktu i zacząć korzystać z Internetu.
Aby upewnić się, że twoje prywatne informacje nie będą dostępne dla kogokolwiek, wpisuj je za pomocą wirtualnej klawiatury, aby zapobiec ich przechwyceniu przez hakerów.

Czy mogę wykonywać inne czynności podczas korzystania z Bitdefender Safepay ™?

Tak, możesz wykonywać inne działania w systemie podczas korzystania z Bitdefender Safepay ™. Kliknij przycisk przełącz do pulpitu w lewym górnym rogu, aby przejść do normalnego widoku pulpitu.
Aby powrócić do chronionego środowiska Safepay ™, kliknij przycisk Przełącz do chronionego widoku w górnym prawym rogu pulpitu.

Jakiej ochrony nie zapewnia Bitdefender Safepay ™?

W całym Internecie, złośliwe aplikacje są tworzone w celu uzyskania dostępu do kont internetowych i kradzieży ważnych informacji. Keyloggery, na przykład są elementami oprogramowania śledzącego naciśnięcia klawiszy. Bitdefender Safepay ™ chroni przed tymi aplikacjami 
Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.