0

Aktualizacja z wersji Bitdefender 2016 do wersji Bitdefender 2017Aktualizuj swoją wersje Bitdefender 2016 do wersji 2017 w łatwy sposób i to całkowicie za darmo!

Poniżej znajdziesz kroki jakie musisz wykonać aby dokonać aktualizacji.

(Jeśli posiadasz Bitdefender 2015 lub starszy na dole jest informacja co musisz zrobić a następnie wróć na początek) 1. Wejdź na stronę Bitdefender Central

 2. Wybierz zakładkę Moje Urządzenia

 3. Kliknij Zainstaluj Bitdefender

 4. Następnie wybierz Pobieranie (screen ekranu poniżej)

(Jeśli chcesz zainstalować „Na innym urządzeniu” wybierz te opcję i będziesz mógł wygenerować link do pobrania lub wysłać go na maila jakiego chcesz)


 5.  Poczekaj aż instalator się pobierze, następnie kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz ”uruchom jako Administrator”.

 6. W trakcie instalacji będziesz musiał odinstalować poprzednią wersję Bitdefendera, nie przejmuj się instalator zrobi to za Ciebie. 7. Kiedy Bitdefender skończy proces odinstalowania poprosi Cię o restart komputera, kliknij TAK. 8. Proces instalacji uruchomi się zaraz po tym jak komputer się uruchomi, kliknij zainstaluj jeśli chcesz, aby zainstalował się w domyślnej lokalizacji, wybierz Instalacja użytkownika jeśli chcesz dodać serwer Proxy lub zmienić ścieżkę instalacji.

 9. W trakcie instalacji odbywa się też pierwsze skanowanie komputera jeśli chcesz je ominąć, odznacz je w poprzedni kroku wybierając Instalacja Użytkownika.
 10. Po zakończonej Instalacji ilość dni będzie taka sama jak na twojej subskrypcji z poprzedniego produktu jeśli zgadza się jego wersja ( np. Bitdefender Internet Security 2016 i Bitdefender Internet Security 2017).Ważne: Jeśli posiadasz klucz do wersji 2015 lub starszej, wejdź w zakładkę Moje Subskrypcje i wybierz Kod Aktywacyjny, następnie „Uzyskaj teraz DARMOWĄ aktualizację!" i wprowadź swój stary klucz licencyjny.


Jeśli cały proces przebiegł pomyślnie

RÓB SWOJE. JESTEŚ CHRONIONY.

Copyright 2015 © marken.com.pl
tworzenie stron Webton.pl