0
Bitdefender

Safepay

Ochroń Twoje działania w Internecie

  • Ochrona bankowości online oraz zakupów online
  • Współpracuje ze wszystkimi antywirusami Bitdefender
  • Ocenia bezpieczeństwo Twojego komputera
  • Chroni nieautoryzowane połączenia Wi-Fi

Bądź online bez zagrożenia Twojej prywatności.

Bitdefender Safepay™ to darmowa aplikacja, która oferuje bezpieczną przeglądarkę. Aktywuje się, stanowiąc ochronę dla wszystkich transakcji bankowych i e-zakupów!


Jak działa aplikacja?

  
Krok 1

Zainstaluj Safepay
Krok 2

Wybierz status ochrony
Krok 3

Jesteś chroniony! Przeglądaj strony internetowe, rób zakupy i płać bez troski o swoją prywatność
Krok 4

Uzyskaj ochronę Hotspot dla wszystkich połączeń WiFi

Zabezpiecza bankowość online i e-zakupy!

Wykorzystuje technologię chmury, aby na bieżąco zatrzymywać próby oszustw, phishingu i wirusy! Monitoruje również transakcje online 24/7 w celu bezpiecznego i niezawodnego serfowania po Internecie.

Stop atakom phishingowym!

Bitdefender Safepay ™ analizuje odwiedzane strony pod kątem złośliwego oprogramowania i prób phishingu i za każdym razem, gdy chcesz uzyskać do nich dostęp w celu uniknięcia zagrożenia wcześniejszego włamania się na te strony, aby przeprowadzić atak na Ciebie.

Chroni przed keyloggerami!

Keyloggery są elementy oprogramowania, które śledzą i wysyłają naciśnięcia klawiszy. Bitdefender Safepay ™ identyfikuje je i oferuje ochronę przed keyloggerami.

Blokuje próby manipulacji!

Bitdefender Safepay ™ posiada umocnioną przeglądarkę, która zawiera mechanizm ochrony przed aplikacjami z zewnątrz, aby zapobiec nieautoryzowanej modyfikacji plików i procesów komputera PC.

FAQ

Czym jest Bitdefender Safepay ™?

W ciągu ostatnich kilku lat oszustwa internetowe zagrażają transakcjiom online. Bitdefender Safepay ™ może być stosowany do ochrony klientów przed oszustwami online, phishingiem i innymi rodzajami ataków, mającymi na celu kradzież danych do logowania użytkownika lub pieniędzy z jego konta.
Przy użyciu różnych metod, cyberprzestępcy mogą łatwo uzyskać dostęp do ważnych informacji, takich jak rachunki bankowe I dane osobowe. Aby upewnić się, że klienci nie staną się ofiarami oszustwa, inżynierowie Bitdefender zaprojektowali Safepay ™, służący ochronie danych podczas logowania użytkownika.
Dlaczego Bitdefender Safepay ™ jest lepszy?
Liczba produktów służących ochronie transakcji bankowych I zakupów w sieci wzrosła. Niełatwo wśród nich wyłonić taki ,który w optymalny sposób sprosta oczekiwaniom klientów. Warto jednak przyjrzeć się produktowi Bitdefender Safepay ™, który: ponieważ:
- Tworzy zamknięte i zabezpieczone środowisko przed dostępem osób trzecich.
- W stosunku do produktów, które funkcjonują, jako rozszerzenie przeglądarki Bitdefender Safepay ™, oferuje doskonałą ochronę, ponieważ nie opiera się na istniejących przeglądarkach, o których wiadomo, że są podatne na dużą liczbę ataków.
- Wykorzystuje swoją przeglądarkę tak, aby uniknąć ataków złośliwego oprogramowania.
- Skanuje wszystkie adresy URL w chmurze, porównując je do aktualnych list zarażonych stron, uaktualnianych przez Bitdefender.
- Blokuje złośliwe dodatki I rozszerzenia, które są główną słabostką przeglądarek.

Jak działa Bitdefender Safepay ™?

Bitdefender Safepay ™ możesz użyć do zabezpieczania transakcji online.
Ikone Bitdefender Safepay znajdziesz na pulpicie zaraz po instalacji produktu. Kliknij w nią dwukrotnie, aby uzyskać dostęp do interfejsu produktu i zacząć korzystać z Internetu.
Aby upewnić się, że twoje prywatne informacje nie będą dostępne dla kogokolwiek, wpisuj je za pomocą wirtualnej klawiatury, aby zapobiec ich przechwyceniu przez hakerów.

Czy mogę wykonywać inne czynności podczas korzystania z Bitdefender Safepay ™?

Tak, możesz wykonywać inne działania w systemie, podczas korzystania z Bitdefender Safepay ™. Kliknij przycisk przełącz do pulpitu w lewym górnym rogu, aby przejść do normalnego widoku pulpitu.
Aby powrócić do chronionego środowiska Safepay ™, kliknij przycisk Przełącz do chronionego widoku, w górnym prawym rogu pulpitu.

Jakiej ochrony nie zapewnia Bitdefender Safepay ™?

Złośliwe aplikacje są tworzone w całym Internecie w celu uzyskania przez hakerów dostępu do kont internetowych i kradzieży ważnych informacji. Keyloggery na przykład są elementami oprogramowania śledzącego naciśnięcia klawiszy. Bitdefender Safepay ™ chroni przed takimi aplikacjami 

Bitdefender

Safepay TM

  • Ochrona bankowości online oraz zakupów online
  • Współpracuje ze wszystkimi antywirusami Bitdefender
  • Ocenia bezpieczeństwo Twojego komputera
  • Chroni nieautoryzowane połączenia Wi-Fi
Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.