0

O firmie BitdefenderDlaczego wilk?

 

Dacja stanowiło terytorium w Europie, gdzie dziś leży Rumunia, Mołdawia i część Ukrainy, wschodnia Serbia, północna Bułgaria, Słowacja, Węgry i południowa Polska. Ludzie mieszkający na tych terenach nazywani byli Dakami i słynęli z wielkiej odwagi do walki. Gdy ruszali do boju, nieśli ze sobą „Dackiego Smoka” – chorągiew z postacią smoka o głowie wilka z otwartym pyskiem.


Pół wilk – pół smok powiewał na sztandarze pędząc razem z jeźdźcami. W czasie jazdy, powietrze dostające się do specjalnie wyciętego otworu w pysku wilka wytwarzało przenikliwy dźwięk, sprawiając wrażenie, że stworzenie żyje i jest niebezpieczne. To nie tylko osłabiało morale przeciwników, ale także straszyło wrogów pomagając wygrać bitwę.


Dacki smok jest symbolem, który można wciąż podziwiać na kolumnie Trajana w Rzymie, na rzymskich monetach i na Łuku Galeriusza w Salonikach.


Nasza firma w dalszym ciągu dba  o standardy symbolu odwagi Daków w determinacji i zwycięstwie z zagrożeniami online.


 
Marka Bitdefender

 

Bezpieczeństwo danych to przemysł, gdzie tylko klarowny i najbystrzejszy umysł może wygrać – bez marginesu na błąd.


Naszym zadaniem jest, aby wygrywać za każdym razem. Możemy przechytrzyć przemysł nie tylko utrzymując najczystsze spojrzenie, najbystrzejszy umysł i najlepszy refleks, ale pozostając o krok przed innymi  ekspertami do spraw bezpieczeństwa.

Umieszczamy blask naszych umysłów w awatarze naszej marki – dackiego smoka. 


Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender® – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej.
Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.