0

GravityZone Elite

 

Bitdefender uruchamia pakiet GravityZone Elite, oparty na platformie ochrony punktów końcowych nowej generacji, która zapewnia najlepsze zabezpieczenie dla firm przed zaawansowanymi zagrożeniami internetowymi. Dzięki najnowszej technologii uczenia maszynowego i analizie zagrożeń w Sanboxie, Elite precyzyjnie wykrywa i zapobiega nieznanym zagrożeniom.

Aby to osiągnąć, na szczycie obecnych warstw ochronnych dodaliśmy dwa nowe moduły, które wzmacniają wykrywanie i zapobieganie nieznanym zagrożeniom:

  • HyperDetect. Dzięki zaawansowanym modelom uczenia maszynowego, silnym heurystykom i wykrywaniu zachowań, moduł zabezpieczający wykrywa z dużą dokładnością najnowsze i najbardziej zaawansowane formy zagrożeń, w tym ataki przeprowadzane bez użycia plików.
  • Analizator Sandbox dla punktów końcowych. Ulepszona analiza zachowań zagrożeń, która wykonuje automatyczną, dogłębną analizę podejrzanych plików w izolowanym Sanboxie opartym na chmurze.

Te dwa nowe moduły będą widoczne dla partnerów po aktualizacji konsoli (zobacz poniżej). GravityZone Elite jest dostarczany z własnym rocznym kluczem licencyjnym. Aby kupić Elite GravityZone lub uaktualnić klientów z Business Security Cloud lub Advanced Business Security Cloud do GravityZone Elite, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.

 

GravityZone Full Disk Encryption (Pełne Szyfrowanie Dysku)

Bitdefender dostarcza użytkownikom biznesowym kompleksowe rozwiązania do ochrony punktów końcowych, obejmujących całe spektrum mechanizmów bezpieczeństwa. W nowym wydaniu dodaliśmy do szyfrowania GravityZone Full Disk Encryption, jako istotny składnik warstwy utwardzającej i kontrolującej. Pełne szyfrowanie dysku GravityZone wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault) w celu zapewnienia zgodności i wydajności. FDE jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrażanie szyfrowania dysków.

GravityZone FDE można nabyć jako dodatek do wszystkich obecnych produktów cloud Bitdefender ochrony punktów końcowych.

 

Integracja z Active Directory

GravityZone jest teraz w stanie rozpoznać i zintegrować punkty końcowe połączone z domeną usługi Active Directory. Zasobnik sieciowy wyświetli punkty końcowe i grupy AD w specjalnym drzewie sieci, obok grup niestandardowych. Ta nowa funkcja jest dostępna bezpłatnie w Twoim obecnym pakiecie.

Aktualizacja Centralnej Konsoli Zarządzania Bitdefender umiejscowionej w chmurze jest zaplanowana na 04 lipca 2017 między godziną 2 a 5. Żadna akcja ze strony użytkownika nie jest konieczna dla wprowadzenia aktualizacji, ale konsola cloud GravityZone będzie niedostępna podczas wprowadzania aktualizacji. Aktualizacja nie będzie miała żadnego wpływu na ochronę punktów końcowych, które pozostaną zabezpieczone i podczas procesu nie wystąpią żadne zagrożenia.

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się proszę z nami: serwis@marken.com.pl

 

Dziękujemy,

Zespół Bitdefender Polska

 

Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.