Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender jest jednym z najlepszych programów antywirusowych dla domu i firm

Chroni miliony użytkowników i firm od 2001 r.

Strefa produktów dla Ciebie

Bitdefender

Mobile Security For Android

35,67 

Najlepsza ochrona dla systemu Android

Najlepsza ochrona dla Twojego smartfona i tabletu z Androidem

Bitdefender

Family Pack

318,57 

Wieloplatformowa ochrona Ciebie i Twoich bliskich

Obejmuje urządzenia z systemami Windows, MacOS, Android i iOS

Bitdefender

Total Security

Original price was: 330,87 zł.Current price is: 248,15 zł.

Najniższe ceny z ostatnich 30 dni

5 stanowisk na 1 rok - 248,15 zł
10 stanowisk na 1 rok - 303,50 zł

Bitdefender

GravityZone Business Security

Original price was: 805,65 zł.Current price is: 402,82 zł.

Najniższe ceny z ostatnich 30 dni

5 stanowisk na 1 rok - 402,82 zł
10 stanowisk na 1 rok - 725,70 zł

Programy antywirusowe dla Domu

Wielokrotnie nagradzany antywirus dla komputerów PC, komputerów Mac, urządzeń mobilnych i inteligentnych domów.

Programy antywirusowe dla Firmy

Bitdefender GravityZone to kompleksowa ochrona stacji roboczych, serwerów. Antywirus z pełną kontrolą w sieci Twojego biznesu.

Partnerstwo zrodzone z pasji do wysokiej wydajności i innowacji technologicznych

Bitdefender rozpoczyna wieloletnią współpracę ze Scuderia Ferrari.

Nagrody i certyfikaty dla oprogramowania antywirusowego Bitdefender

Ciągłe testowanie. Ciągła doskonałość. Ciągłe innowacje. Konsekwentne dostarczanie. Skuteczny antywirus.
Wszystkie nagrody

Jesteś już
naszym Klientem?

Wierzymy w długoterminowe partnerstwo przy oprogramowaniu antywirusowym.
Zyskaj zniżki i dodatkowe korzyści przy każdym przedłużeniu.

Postaw krok w stronę bezpieczeństwa. . .

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony antywirusowej dla jednego urządzenia, inteligentnego domu, małej firmy, infrastruktury hybrydowej czy korporacyjnego centrum danych, nasz antywirus zapewni Tobie najlepsze zabezpieczenia, niezrównaną wydajność i łatwość użytkowania.

Od 2001 roku innowacje Bitdefender konsekwentnie dostarczają wielokrotnie nagradzane produkty bezpieczeństwa i analizy zagrożeń dla ludzi, domów, firm i ich urządzeń, sieci i usług w chmurze. Dziś Bitdefender jest antywirusem używanym w ponad 38% światowych rozwiązaniach bezpieczeństwa. Uznany przez przemysł, szanowany przez dostawców i ceniony przez naszych klientów – Bitdefender jest firmą cyberbezpieczeństwa, na której można polegać. Proponowane przez nas rozwiązanie antywirusowe z każdym kolejnym dniem buduje coraz większe zaufanie klientów.

Ochrona dla rodziny
i przyjaciół?

Myślisz
o zabezpieczeniu biznesu?

Konkurujesz w celu
zabezpieczenia klientów?

Gotowy by zostać
naszym partnerem?

Chronimy ponad

500 milionów użytkowników

Walczymy z Ransomware

Bitdefender zapewnia wielowarstwowe podejście do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem ransomware, dzięki czemu ważne pliki naszych użytkowników są chronione przed najnowszymi lub najbardziej zaawansowanymi atakami ransomware.

Pierwszą warstwę antywirusową kreuje ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami, która może wykrywać zachowania specyficzne dla złośliwego oprogramowania ransomware i blokować wszelkie podejrzane aplikacje.

Drugą warstwę ochrony budują bezpieczne pliki, które umożliwiają tylko autoryzowanym aplikacjom zmianę ważnych plików użytkownika przechowywanych w chronionych folderach.

Trzecią warstwę ochrony tworzy Ransomware Remediation, który automatycznie wykrywa zachowanie podobne do złośliwego oprogramowania ransomware oraz blokuje jego wykonywanie i anuluje wszelkie zmiany plików w czasie rzeczywistym dzięki niezastąpionej skuteczności oprogramowania antywirusowego Bitdefender.

Korzyści z wyboru oprogramowania
antywirusowego Bitdefender

Wybierając nasze oprogramowanie, zapewniasz sobie i swojemu komputerowi lub urządzeniu mobilnemu jedną z najlepszych ochron na świecie. Nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoje bezpieczeństwo w Internecie oraz o bezpieczeństwo swoich danych. Nasze wieloletnie doświadczenie w walce z cyberzagrożeniami zapewnia nam ugruntowane miejsce w czołówce każdego testu oprogramowania antywirusowego, czy to pod względem ogólnego bezpieczeństwa, najmniejszej ilości fałszywych alarmów czy też wydajności.

Moduł antywłamaniowy Bitdefender pomoże Ci w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfonu, tabletu albo laptopa, a Twoje szanse na odzyskanie urządzenia znacznie wzrosną. Dzięki Bitdefender Central możesz zarządzać ochroną wszystkich podłączonych do konta urządzeń, a nasi certyfikowani technicy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci z każdym problemem, jaki napotkasz podczas korzystania z naszego programu.

Antywirus Bitdefender korzysta z chmury, do której automatycznie podłączane są Twoje urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na każdy atak. Wykrywając nowy rodzaj zagrożenia u jednego z użytkowników, za pomocą chmury możemy natychmiast zaktualizować bazy wirusów we wszystkich punktach końcowych, tworząc najlepszą ochronę, która jest nie do przejścia.

Dołącz do grona ponad 500 milionów użytkowników i pomóż nam pomóc Tobie.

Najczęściej zadawane pytania

Bezpłatne oprogramowania antywirusowe korzystają wyłącznie z podstawowych technik zabezpieczających. W dobie coraz częstszych i coraz lepiej przeprowadzanych ataków hakerskich nie zapewniają wystarczającej ochrony. Płatne antywirusy (np. Internet Security) posiadają wiele przydatnych funkcjonalności, których brakuje w wersjach podstawowych takich jak skaner stron internetowych, ochrona bankowości, firewall, antyspam, kontrola rodzicielska, skaner podatności, ochrona prywatności czy optymalizator systemu. Użytkownicy, którzy wybrali podstawową wersję oprogramowania, ewentualne problemy z instalacją lub aktywacją muszą rozwiązywać na własną rękę. Zakup wersji rozszerzonej zapewnia dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego. Wersję premium polecamy nie tylko przedsiębiorcom, którzy są odpowiedzialni m.in. za ochronę danych osobowych swoich pracowników i klientów, ale także osobom prywatnym, którym zależy na maksymalnej ochronie. Z wielu naszych pakietów (dla komputerów i urządzeń mobilnych) można korzystać bezpłatnie w czasie okresu próbnego, co pozwala znaleźć najlepsze rozwiązanie dla domu lub firmy.

Atakami hakerów padają nie tylko firmy, ale także osoby prywatne. O zainstalowaniu płatnego oprogramowania antywirusowego warto pomyśleć, jeśli z komputera lub urządzeń mobilnych korzystają dzieci. Do użytku domowego polecamy m.in. pakiet Antivirus Plus, który zapewnia podstawową ochronę komputerów z systemem Windows w czasie rzeczywistym oraz pakiet Internet Security 2021 z dodatkową ochroną kamery internetowej i mikrofonu. Kompleksowym rozwiązaniem dla rodziny jest pakiet Family Pack 2021, który chroni nawet 15 urządzeń z jednego gospodarstwa domowego. Oprócz wykrywania zagrożeń i powstrzymywania ataków hakerskich posiada zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Płatne oprogramowanie antywirusowe jest niezbędne w każdym biznesie. Przygotowaliśmy pakiety dopasowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Firmom z sektora MŚP polecamy pakiet Security for Small and Medium Business, a dużym przedsiębiorstwom o większych potrzebach rekomendujemy pakiet GravityZone Business Security. Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz urządzenia mobilne, nie zapomnij o pakiecie GravityZone Security for Mobile. Antywirusy Bitdefender dla firm łączą maksymalną ochronę z najlepszą wydajnością.

Windows 10 stał się jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych. Tak jak każdy system jest narażony na cyberzagrożenia takie jak Trojany, Ransomware czy Keylogger’y. Choć najnowszy Windows ma wbudowany darmowy program antywirusowy Windows Defender, jak wszystkie bezpłatne rozwiązania, nie gwarantuje pełnej ochrony. Dlatego bardziej świadomi użytkownicy korzystają z dodatkowych zabezpieczeń. Zaawansowaną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami dla Windows 10 zapewni pakiet Internet Security 2021, który został dodatkowo wyposażony w zaporę prywatności blokującą włamania i filtrującą ruch w sieci, a także ochronę kamery internetowej i mikrofonu. Najbardziej wymagającym użytkownikom polecamy pakiet antywirusowy Total Security 2021, który nie tylko zapewnia maksymalną ochronę urządzenia z zainstalowanym Windowsem 10, ale w minimalny sposób wpływa na wydajność systemu. Zabezpiecza urządzenie przed atakami Ransomware i posiada zaawansowaną kontrolę rodzicielską pozwalającą monitorować aktywność dziecka w Internecie.

Anroid to najpopularniejszy mobilny system operacyjny na świecie. Nie jest jednak wolny od cyberzagrożeń. Jeśli korzystasz ze smartfona głównie w celu wykonywania połączeń i surfowania po sieci, wybierz pakiet Total Security 2021 lub Mobile Security for Android. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego nie tylko w celach rozrywkowych i utrata znajdujących się na nim danych wiązałaby się z poważnymi konsekwencjami, rekomendujemy zakup pakietu Premium Security. Bez obaw, nasze oprogramowanie antywirusowe nie spowolni Twojego smartfona! Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej chronić, przy jak najmniejszym wpływie na wydajność systemu. Coraz więcej firm opiera swoją działalność na urządzeniach mobilnych. Korzystając ze smartfonów w celach służbowych, nie można zapomnieć o ochronie antywirusowej. Dla klientów biznesowych polecamy pakiet GravityZone Security For Mobile, który chroni urządzenia z systemem Android przed złośliwym oprogramowaniem. Posiada także wiele dodatkowych funkcjonalności niezbędnych dla bezpieczeństwa Twojego biznesu. GravityZone For Mobile pozwala zdalnie zarządzać zgubionymi lub skradzionymi urządzeniami, chroniąc znajdujące się na nich wrażliwe dane przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Urządzenia mobilne w XXI wieku urosły do rangi przenośnych centrów dowodzenia. Przechowywane na nich dane z kart kredytowych, kont bankowych, skrzynek pocztowych i mediów społecznościowych to prawdziwa gratka dla potencjalnych złodziei. Choć telefony od Apple są mniej narażone na złośliwe oprogramowania, nie są chronione w 100%. Dlatego dla naszych klientów korzystających z iPhonów i iPadów, którym zależy na maksymalnej ochronie, przygotowaliśmy pakiet Mobile Security for iOS 2021. Co zyskujesz, wybierając to oprogramowanie? Ochronę sieci i danych osobowych przed zagrożeniami, bezpieczną sieć VPN zapewniającą prywatność podczas surfowania po Internecie, a także dodatkowe wsparcie dla iPada.

Security Antywirus, który zaprojektowaliśmy specjalnie dla użytkowników iPhonów, będzie chronić wrażliwe dane znajdujące się na urządzeniu mobilnym niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz – w domu, pracy, szkole czy podróży. Nie musisz się obawiać, że przeoczysz moment, w którym Twój telefon przestanie być chroniony. Mobile Security for iOS 2021, tak jak pozostałe produkty Bitdefender, aktualizują się automatycznie, zapewniając nieprzerwaną ochronę urządzenia mobilnego.

Choć komputery Mac są mniej narażone na ataki niż PC, nie są zupełnie wolne od zagrożeń. Liczba ataków hakerskich na produkty Apple z roku na rok rośnie. Wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich urządzenia są bezpieczne, rekomendujemy instalację pakietu Antivirus for MAC 2021. To rozwiązanie, które chroni Twój komputer w czasie rzeczywistym przed wirusami i atakami Ransomware (złośliwego oprogramowania blokującego dostęp do urządzenia do czasu zapłacenia okupu). Dodatkowo wyposażyliśmy nasze oprogramowanie w Time Machine Protection, który chroni utworzone kopie zapasowe. Z kolei sieć VPN pozwala swobodnie poruszać się po Internecie bez obawy o naruszenie prywatności.

Oprogramowanie Antivirus for Mac 2021 to nie tylko ochrona oparta na chmurze 24/7, ale także doskonała wydajność. Zadbaliśmy również o to, żeby security antywirus w żaden sposób nie spowalniał pracy Twojego komputera, wprowadzając funkcję ultraszybkiego skanowania. Instalując oprogramowanie antywirusowe dla komputerów Mac, możesz cieszyć się bezpiecznymi zakupami i transakcjami online.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy