Antywirus z najlepszą ochroną na świecie

Chronimy ponad 500 milionów urządzeń

Antywirus dla domu

Wielokrotnie nagradzany antywirus dla komputerów PC, komputerów Mac, urządzeń mobilnych i inteligentnych domów.

Antywirus dla firmy

Potrzebujesz odpowiednich zabezpieczeń, które wykonają zadanie? Mamy to, czego potrzebujesz. Od ochrony Endpoint’ów i do sieci w chmurze.

Dostawcy usług

Potrzebujesz odpowiednich zabezpieczeń, które wykonają zadanie? Mamy to, czego potrzebujesz. Od ochrony Endpoint’ów i do sieci w chmurze.

Partnerzy Bitdefender

Potrzebujesz odpowiednich zabezpieczeń, które wykonają zadanie? Mamy to, czego potrzebujesz. Od ochrony Endpoint’ów i do sieci w chmurze.

Już jesteś klientem?

Wierzymy w długoterminowe partnerstwo.
Uzyskuj zniżki i dodatkowe korzyści przy każdym przedłużeniu.

Nagrody i certyfikaty

Ciągłe testowanie. Ciągła doskonałość. Ciągłe innowacje.
Konsekwentnie dostarczane.

av2020
award2
award3
award4
award9
pc-4-category-winner

Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Bitdefender jest globalnym liderem cyberbezpieczeństwa chroniącym ponad 500 milionów systemów w ponad 150 krajach.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony antywirusowej dla jednego urządzenia, inteligentnego domu, małej firmy, infrastruktury hybrydowej czy korporacyjnego centrum danych, mamy dla Ciebie antywirus zapewniający najlepsze zabezpieczenia, niezrównaną wydajność i łatwość użytkowania.

Od 2001 roku innowacje Bitdefender konsekwentnie dostarczają wielokrotnie nagradzane produkty bezpieczeństwa i analizy zagrożeń dla ludzi, domów, firm i ich urządzeń, sieci i usług w chmurze.
Dziś Bitdefender jest również wybranym dostawcą, używanym w ponad 38% światowych rozwiązań bezpieczeństwa.
Uznany przez przemysł, szanowany przez dostawców i ewangelizowany przez naszych klientów, Bitdefender jest firmą cyberbezpieczeństwa, której można zaufać i na której można polegać.

Ochrona rodziny i przyjaciół?

Poważnie myślisz o zabezpieczeniu biznesu?

Konkurujesz w celu zabezpieczenia klientów?

Gotowy by zostać partnerem?

Chronimy ponad
500 milionów
użytkowników

Walczymy z Ransomware

Bitdefender utrzymuje wielowarstwowe podejście do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem ransomware, dzięki czemu ważne pliki naszych użytkowników są chronione przed najnowszymi lub najbardziej zaawansowanymi atakami ransomware.
Pierwszą warstwę zapewnia ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami, która może wykrywać zachowania specyficzne dla złośliwego oprogramowania ransomware i blokować wszelkie podejrzane aplikacje.
Drugą warstwę ochrony zapewniają Bezpieczne pliki, które umożliwiają tylko autoryzowanym aplikacjom zmianę ważnych plików użytkownika przechowywanych w chronionych folderach.
Trzecią warstwę ochrony zapewnia Ransomware Remediation, który automatycznie blokuje zachowanie podobne do złośliwego oprogramowania ransomware oraz blokuje jego wykonywanie i anuluje wszelkie zmiany plików w czasie rzeczywistym.

Najskuteczniejszy antywirus na świecie

Globalna sieć 500 milionów maszyn czyni z Bitdefendera największego dostawcę bezpieczeństwa na świecie. Odpowiadamy dziennie na 11 miliardów zapytań dotyczących bezpieczeństwa. Antywirus Bitdefender wykrywa, analizuje i podejmuje odpowiednie działania w celu zneutralizowania najnowszych zagrożeń w dowolnym miejscu na świecie, w zaledwie 3 sekundy.
Dzięki naszym, szeroko nagradzanym innowacjom, zyskaliśmy zaufanie rodzin i firm ze 150 krajów.

Korzyści z wyboru oprogramowania antywirusowego Bitdefender

Wybierając naszego antywirusa zapewniasz sobie i swojemu komputerowi lub urządzeniu mobilnemu jedną z najlepszych ochron na świecie. Nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoje bezpieczeństwo w Internecie oraz o bezpieczeństwo swoich plików. Nasze wieloletnie doświadczenie w walce z cyber-zagrożeniami zapewnia nam ugruntowane miejsce w czołówce każdego testu oprogramowania antywirusowego, czy to pod względem ogólnego bezpieczeństwa, najmniejszej ilości fałszywych alarmów czy wydajności.

Moduł antykradzieżowy Bitdefender, pomoże ci w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona, tabletu albo laptopa, a Twoje szanse na odzyskanie urządzenia drastycznie się zwiększą. Dzięki Bitdefender Central możesz zarządzać ochroną wszystkich podłączonych do konta urządzeń, a nasi certyfikowani technicy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą ci z każdym problemem jaki, napotkasz podczas korzystania z naszego programu.

Antywirus Bitdefender korzysta z chmury, do której automatycznie podłączane są Twoje urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie niewyobrażalnie szybko reagować na każdy atak. Wykrywając nowy rodzaj zagrożenia u jednego z użytkowników, za pomocą chmury, możemy natychmiast zaktualizować bazy programów antywirusowych u wszystkich pozostałych, tworząc najlepszą ochronę, która jest nie do przejścia.

Dołącz do grona ponad 500 milionów użytkowników i pomóż nam pomóc Tobie.

Przejdź do naszego centrum informacji,
gdzie znajdziesz newsy z świata i nasze poradniki