Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Scuderia Ferrari już współpracuje z Bitdefender.

Zacznij i Ty. Sprawdź nasze produkty Premium:

Antywirus dla domu

Wielokrotnie nagradzany antywirus dla komputerów PC, komputerów Mac, urządzeń mobilnych i inteligentnych domów.

Antywirus dla firmy

Bitdefender GravityZone to kompleksowa ochrona stacji roboczych, serwerów. Pełna kontrola w sieci Twojego biznesu.

Dostawcy usług

Bitdefender konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności i użyteczności.

Partnerzy Bitdefender

Zobacz jak w prosty sposób możesz zwiększyć poziom przychodów swojej firmy dzięki współpracy z nami.

Szukasz ciekawej pracy i chcesz dołączyć do zespołu Marken? 

Zobacz aktualne rekrutacje.

Jesteś już naszym Klientem?

Wierzymy w długoterminowe partnerstwo.
Uzyskuj zniżki i dodatkowe korzyści przy każdym przedłużeniu.

Nagrody i certyfikaty

Ciągłe testowanie. Ciągła doskonałość. Ciągłe innowacje.
Konsekwentnie dostarczane.

av2020
award2
award3
award4
award9
pc-4-category-winner

Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Bitdefender jest globalnym liderem cyberbezpieczeństwa chroniącym ponad 500 milionów systemów w ponad 150 krajach.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony antywirusowej dla jednego urządzenia, inteligentnego domu, małej firmy, infrastruktury hybrydowej czy korporacyjnego centrum danych, mamy dla Ciebie antywirus zapewniający najlepsze zabezpieczenia, niezrównaną wydajność i łatwość użytkowania.

Od 2001 roku innowacje Bitdefender konsekwentnie dostarczają wielokrotnie nagradzane produkty bezpieczeństwa i analizy zagrożeń dla ludzi, domów, firm i ich urządzeń, sieci i usług w chmurze.
Dziś Bitdefender jest również wybranym dostawcą, używanym w ponad 38% światowych rozwiązań bezpieczeństwa.
Uznany przez przemysł, szanowany przez dostawców i ewangelizowany przez naszych klientów, Bitdefender jest firmą cyberbezpieczeństwa, której można zaufać i na której można polegać.

Ochrona rodziny i przyjaciół?

Poważnie myślisz o zabezpieczeniu biznesu?

Konkurujesz w celu zabezpieczenia klientów?

Gotowy by zostać partnerem?

Oprogramowanie antywirusowe dla domu

Chronimy ponad
500 milionów
użytkowników

Walczymy z Ransomware

Bitdefender utrzymuje wielowarstwowe podejście do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem ransomware, dzięki czemu ważne pliki naszych użytkowników są chronione przed najnowszymi lub najbardziej zaawansowanymi atakami ransomware.
Pierwszą warstwę zapewnia ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami, która może wykrywać zachowania specyficzne dla złośliwego oprogramowania ransomware i blokować wszelkie podejrzane aplikacje.
Drugą warstwę ochrony zapewniają Bezpieczne pliki, które umożliwiają tylko autoryzowanym aplikacjom zmianę ważnych plików użytkownika przechowywanych w chronionych folderach.
Trzecią warstwę ochrony zapewnia Ransomware Remediation, który automatycznie blokuje zachowanie podobne do złośliwego oprogramowania ransomware oraz blokuje jego wykonywanie i anuluje wszelkie zmiany plików w czasie rzeczywistym.

Najskuteczniejszy antywirus na świecie

Globalna sieć 500 milionów maszyn czyni z Bitdefendera największego dostawcę bezpieczeństwa na świecie. Odpowiadamy dziennie na 11 miliardów zapytań dotyczących bezpieczeństwa. Antywirus Bitdefender wykrywa, analizuje i podejmuje odpowiednie działania w celu zneutralizowania najnowszych zagrożeń w dowolnym miejscu na świecie, w zaledwie 3 sekundy.
Dzięki naszym, szeroko nagradzanym innowacjom, zyskaliśmy zaufanie rodzin i firm ze 150 krajów.

Korzyści z wyboru oprogramowania antywirusowego Bitdefender

Wybierając naszego antywirusa zapewniasz sobie i swojemu komputerowi lub urządzeniu mobilnemu jedną z najlepszych ochron na świecie. Nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoje bezpieczeństwo w Internecie oraz o bezpieczeństwo swoich plików. Nasze wieloletnie doświadczenie w walce z cyber-zagrożeniami zapewnia nam ugruntowane miejsce w czołówce każdego testu oprogramowania antywirusowego, czy to pod względem ogólnego bezpieczeństwa, najmniejszej ilości fałszywych alarmów czy wydajności.

Moduł antykradzieżowy Bitdefender, pomoże ci w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona, tabletu albo laptopa, a Twoje szanse na odzyskanie urządzenia drastycznie się zwiększą. Dzięki Bitdefender Central możesz zarządzać ochroną wszystkich podłączonych do konta urządzeń, a nasi certyfikowani technicy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą ci z każdym problemem jaki, napotkasz podczas korzystania z naszego programu.

Antywirus Bitdefender korzysta z chmury, do której automatycznie podłączane są Twoje urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie niewyobrażalnie szybko reagować na każdy atak. Wykrywając nowy rodzaj zagrożenia u jednego z użytkowników, za pomocą chmury, możemy natychmiast zaktualizować bazy programów antywirusowych u wszystkich pozostałych, tworząc najlepszą ochronę, która jest nie do przejścia.

Dołącz do grona ponad 500 milionów użytkowników i pomóż nam pomóc Tobie.

Przeczytaj najnowsze aktualności ze świata zabezpieczeń

Przejdź do naszego centrum informacji,
gdzie znajdziesz newsy z świata i nasze poradniki

Bezpłatne oprogramowania antywirusowe korzystają wyłącznie z podstawowych technik zabezpieczających. W dobie coraz częstszych i coraz lepiej przeprowadzanych ataków hakerskich nie zapewniają wystarczającej ochrony. Płatne antywirusy (np. Internet Security) posiadają wiele przydatnych funkcjonalności, których brakuje w wersjach podstawowych takich jak skaner stron internetowych, ochrona bankowości, firewall, antyspam, kontrola rodzicielska, skaner podatności, ochrona prywatności czy optymalizator systemu. Użytkownicy, którzy wybrali podstawową wersję oprogramowania, ewentualne problemy z instalacją lub aktywacją muszą rozwiązywać na własną rękę. Zakup wersji rozszerzonej zapewnia dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego. Wersję premium polecamy nie tylko przedsiębiorcom, którzy są odpowiedzialni m.in. za ochronę danych osobowych swoich pracowników i klientów, ale także osobom prywatnym, którym zależy na maksymalnej ochronie. Z wielu naszych pakietów (dla komputerów i urządzeń mobilnych) można korzystać bezpłatnie w czasie okresu próbnego, co pozwala znaleźć najlepsze rozwiązanie dla domu lub firmy.
Atakami hakerów padają nie tylko firmy, ale także osoby prywatne. O zainstalowaniu płatnego oprogramowania warto pomyśleć, jeśli z komputera lub urządzeń mobilnych korzystają dzieci. Do użytku domowego polecamy m.in. pakiet Antivirus Plus, który zapewnia podstawową ochronę komputerów z systemem Windows w czasie rzeczywistym oraz pakiet Internet Security 2021 z dodatkową ochroną kamery internetowej i mikrofonu. Kompleksowym rozwiązaniem dla rodziny jest pakiet Family Pack 2021, który chroni nawet 15 urządzeń z jednego gospodarstwa domowego. Oprócz wykrywania zagrożeń i powstrzymywania ataków hakerskich posiada zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Płatne oprogramowanie antywirusowe jest niezbędne w każdym biznesie. Przygotowaliśmy pakiety dopasowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Firmom z sektora MŚP polecamy pakiet Security for Small and Medium Business, a dużym przedsiębiorstwom o większych potrzebach rekomendujemy pakiet GravityZone Business Security. Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz urządzenia mobilne, nie zapomnij o pakiecie GravityZone Security for Mobile. Antywirusy Bitdefender dla firm łączą maksymalną ochronę z najlepszą wydajnością.
Windows 10 stał się jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych. Tak jak każdy system jest narażony na cyberzagrożenia takie jak Trojany, Ransomware czy Keylogger’y. Choć najnowszy Windows ma wbudowany darmowy program antywirusowy Windows Defender, jak wszystkie bezpłatne rozwiązania, nie gwarantuje pełnej ochrony. Dlatego bardziej świadomi użytkownicy korzystają z dodatkowych zabezpieczeń. Zaawansowaną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami dla Windows 10 zapewni pakiet Internet Security 2021, który został dodatkowo wyposażony w zaporę prywatności blokującą włamania i filtrującą ruch w sieci, a także ochronę kamery internetowej i mikrofonu. Najbardziej wymagającym użytkownikom polecamy pakiet Total Security 2021, który nie tylko zapewnia maksymalną ochronę urządzenia z zainstalowanym Windowsem 10, ale w minimalny sposób wpływa na wydajność systemu. Zabezpiecza urządzenie przed atakami Ransomware i posiada zaawansowaną kontrolę rodzicielską pozwalającą monitorować aktywność dziecka w Internecie.
Anroid to najpopularniejszy mobilny system operacyjny na świecie. Nie jest jednak wolny od cyberzagrożeń. Jeśli korzystasz ze smartfona głównie w celu wykonywania połączeń i surfowania po sieci, wybierz pakiet Total Security 2021 lub Mobile Security for Android. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego nie tylko w celach rozrywkowych i utrata znajdujących się na nim danych wiązałaby się z poważnymi konsekwencjami, rekomendujemy zakup pakietu Premium Security. Bez obaw, nasze oprogramowanie antywirusowe nie spowolni Twojego smartfona! Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej chronić, przy jak najmniejszym wpływie na wydajność systemu. Coraz więcej firm opiera swoją działalność na urządzeniach mobilnych. Korzystając ze smartfonów w celach służbowych, nie można zapomnieć o ochronie antywirusowej. Dla klientów biznesowych polecamy pakiet GravityZone Security For Mobile, który chroni urządzenia z systemem Android przed złośliwym oprogramowaniem. Posiada także wiele dodatkowych funkcjonalności niezbędnych dla bezpieczeństwa Twojego biznesu. GravityZone For Mobile pozwala zdalnie zarządzać zgubionymi lub skradzionymi urządzeniami, chroniąc znajdujące się na nich wrażliwe dane przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Urządzenia mobilne w XXI wieku urosły do rangi przenośnych centrów dowodzenia. Przechowywane na nich dane z kart kredytowych, kont bankowych, skrzynek pocztowych i mediów społecznościowych to prawdziwa gratka dla potencjalnych złodziei. Choć telefony od Apple są mniej narażone na złośliwe oprogramowania, nie są chronione w 100%. Dlatego dla naszych klientów korzystających z iPhonów i iPadów, którym zależy na maksymalnej ochronie, przygotowaliśmy pakiet Mobile Security for iOS 2021. Co zyskujesz, wybierając to oprogramowanie? Ochronę sieci i danych osobowych przed zagrożeniami, bezpieczną sieć VPN zapewniającą prywatność podczas surfowania po Internecie, a także dodatkowe wsparcie dla iPada.

Security Antywirus, który zaprojektowaliśmy specjalnie dla użytkowników iPhonów, będzie chronić wrażliwe dane znajdujące się na urządzeniu mobilnym niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz – w domu, pracy, szkole czy podróży. Nie musisz się obawiać, że przeoczysz moment, w którym Twój telefon przestanie być chroniony. Mobile Security for iOS 2021, tak jak pozostałe produkty Bitdefender, aktualizują się automatycznie, zapewniając nieprzerwaną ochronę urządzenia mobilnego.

Choć komputery Mac są mniej narażone na ataki niż PC, nie są zupełnie wolne od zagrożeń. Liczba ataków hakerskich na produkty Apple z roku na rok rośnie. Wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich urządzenia są bezpieczne, rekomendujemy instalację pakietu Antivirus for MAC 2021. To rozwiązanie, które chroni Twój komputer w czasie rzeczywistym przed wirusami i atakami Ransomware (złośliwego oprogramowania blokującego dostęp do urządzenia do czasu zapłacenia okupu). Dodatkowo wyposażyliśmy nasze oprogramowanie w Time Machine Protection, który chroni utworzone kopie zapasowe. Z kolei sieć VPN pozwala swobodnie poruszać się po Internecie bez obawy o naruszenie prywatności.

Oprogramowanie Antivirus for Mac 2021 to nie tylko ochrona oparta na chmurze 24/7, ale także doskonała wydajność. Zadbaliśmy również o to, żeby security antywirus w żaden sposób nie spowalniał pracy Twojego komputera, wprowadzając funkcję ultraszybkiego skanowania. Instalując oprogramowanie antywirusowe dla komputerów Mac, możesz cieszyć się bezpiecznymi zakupami i transakcjami online.

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy