Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

OCHRONA PRZED RANSOMWARE DLA TWOJEJ ORGANIZACJI

z rozwiązaniami, które najlepiej zapobiegają i blokują zagrożenia

Chroń wszystkie urządzenia

Ransomware szybko stało się jednym z najbardziej niebezpiecznych zagrożeń w środowiskach biznesowych. Co ciekawe, głównym kosztem, jaki ponosi przedsiębiorstwo w przypadku ataku ransomware nie jest sam okup, ale przestój biznesowy, który on powoduje. Tylko jedna trzecia firm jest w stanie wyjść z ataku bez znaczących strat.

Darmowe deszyfratory Ransomware od Bitdefender

Ataki ransomware: dlaczego się zabezpieczyć?

sprawiły, że ransomware stało się największym zagrożeniem dla wszystkich organizacji. Oba te ataki rozprzestrzeniły się globalnie w ciągu kilku godzin, wpływając na setki firm, zakłócając ich infrastrukturę krytyczną. 

z czego 99% jest systematycznie modyfikowana. Tradycyjne programy antywirusowe oparte na sygnaturach po prostu nie nadąża za nieustannie zmieniającym się złośliwym oprogramowaniem.

zwłaszcza sektora opieki zdrowotnej i finansów, które najczęściej padają ofiarą tego typu ataków. Szkody, spowodowane atakiem ransomware, obejmują między innymi: zmniejszoną produktywność i wydajność; zwiększony przestój systemu, utratę zastrzeżonych danych osobowych, umożliwiających identyfikację, utracony czas przywracania danych po naruszeniu lub infekcji, utratę reputacji firmy (co może skutkować utratą kosztów alternatywnych); i kary za naruszenie przepisów.,

 i ta liczba wciąż rośnie. Ataki typu Ransomware stają się coraz bardziej wyrafinowane z powodu file-based, fileless i wieloetapowym komponentowym wariantom wykorzystywanym przez cyberprzestępców. Ataki te po raz kolejny podkreślają konieczność wdrożenia odpowiedniego rodzaju wielowarstwowej struktury ochronnej w celu zabezpieczenia kluczowych danych i infrastruktury

Potwierdzenie wyników przez stronę trzecią

Test Ransomware

W testach branżowych przeprowadzonych przez AV-Comparatives, które zawierały ponad 300 nowych próbek ransomware, Bitdefender GravityZone Elite uzyskał najwyższy wynik.

Test AV-COmparatives, przeprowadzany w okresie od 22 listopada do 16

Zasoby

Atak WannaCry w 2017 roku

12 maja ransomware WannaCryptor (WannaCry) zainfekowało tysiące komputerów na całym świecie. W ciągu zaledwie 24 godzin liczba infekcji wzrosła do 185 000 maszyn w ponad 100 krajach.

Zagrożenia ransomware i wywoływany przez nie rosnący niepokój 

Ransomware i inne, stale rozwijające się zagrożenia, budzą ogromny niepokój wśród biznesmenów. Według najnowszych opublikowanych badań, wśród kadry kierowniczej wzrosły obawy związane z programami typu ransomware. 

Wszystko, co musisz wiedzieć o WannaCry Ransomware

Ransomware atakuje małe i średnie firmy ze względu na ich słabszą ochronę i większą gotowość do zapłaty okupu

Produkty

Wszystkie rozwiązania Bitdefender dla punktów końcowych chronią Twoją firmę przed oprogramowaniem ransomware.
Sprawdź, jak się zabezpieczyć, dzięki jednej z następujących opcji:

GravityZone Elite Suite

GravityZone Security for Endpoints

GravityZone Advanced Business Security

Warstwowa architektura nowej generacji, która zapewnia zapobieganie, wykrywanie, naprawę i widoczność w ramach jednej modułowej platformy.

Rozwiązanie zaprojektowane w celu ochrony lokalnych wdrożeń, zapewniające profilaktykę, wykrywanie, naprawę i widoczność w ramach jednej modułowej platformy.

Pakiet funkcji zabezpieczających i rozwiązań zapewniających ochronę warstwową, w tym: uczenie maszynowe anti-malware, analizę behawioralną, anti-ransomware, zaawansowane funkcje zapobiegania exploitom, ciągłe monitorowanie działających procesów i wiele innych.

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy