Dom i mała firma:
– Family Pack
– Total Security
– Internet Security
pomoc@bitdefender.pl

Bitdefender będzie nadal zapewniał wsparcie antymalware dla użytkowników Windows 7

Z dniem 14 stycznia 2020 r. Microsoft ogłosił koniec wsparcia dla systemu Windows 7. Ten system operacyjny stanowi około 25% używanych wersji systemu Windows. Oznacza to, że użytkownicy systemu Windows 7 nie będą już otrzymywać aktualizacji zabezpieczeń, przez co będą podatni na złośliwe oprogramowanie wykorzystujące luki, które pozostaną niezałatane.

Jest to część ciągłych wysiłków firmy Microsoft w zakresie migracji użytkowników do nowszych wersji systemu operacyjnego, wyposażonych w nowoczesne technologie bezpieczeństwa i użyteczności. W przypadku firm i organizacji, które nadal korzystają z systemu Windows 7, Microsoft będzie nadal oferował rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń.

Bitdefender rozumie trudności i wyzwania bezpieczeństwa, przed którymi stają użytkownicy, i staramy się, abyśmy robili wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc użytkownikom zachować ochronę podczas zmiany oprogramowania.

Bitdefender będzie nadal zapewniał ochronę przed złośliwym oprogramowaniem użytkownikom Windows 7 przez następne 36 miesięcy, do 14 Stycznia 2023. Sprawdź stronę Polityki End of Life Bitdefender, aby uzyskać informacje o tym, kiedy przestaniemy obsługiwać systemy operacyjne Windows.

Aby w pełni skorzystać z najnowszych technologii bezpieczeństwa, Bitdefender zaleca istniejącym klientom Microsoft Windows 7 jak najszybszą migrację do najnowszej obsługiwanej wersji systemu operacyjnego.