Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

BlogCiekawostki

Bitdefender GravityZone staje się pierwszą platformą bezpieczeństwa zintegrowaną z Nutanix AHV

Kuba / is8.pl

14 czerwca 2018

Bitdefender, przodująca globalna firma technologiczna chroniąca ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie, ogłosiła integrację swojej wielokrotnie nagradzanej platformy ochrony chmury GravityZone z AHV, hipernadzorcą Nutanix oraz dostępność projektu GravityZone Nutanix Marketplace.

Integracja GravityZone z AHV drastycznie upraszcza administrowanie zabezpieczeniami dla obciążeń biznesowych Nutanix Enterprise Cloud. GravityZone komunikuje się z AHV w celu uzyskania aktualnej inwentaryzacji wirtualnej maszyny (VM) i hierarchii klastrów, a także danych w czasie rzeczywistym na temat tworzenia, kończenia i przemieszczania maszyny wirtualnej. GravityZone wykorzystuje te dane do automatycznego wdrażania wbudowanych narzędzi bezpieczeństwa i serwerów bezpieczeństwa, przypisywania ściśle określonych zasad zabezpieczeń, odzyskiwania licencji na bezpieczeństwo z wycofanych z eksploatacji maszyn wirtualnych i dostarczania raportów dotyczących infrastruktury. Podczas dorocznej imprezy Nutanix .NEXT w Nowym Orleanie, LA, Nutanix uhonorował Bitdefender jako AHV Innovator — Elevate Partner Roku za integrację GravityZone-AHV.

Projekt GravityZone Nutanix Marketplace sprawia, że ​​wdrożenie platformy bezpieczeństwa jest tak łatwe, jak kliknięcie myszą. Niezależnie od tego, gdzie w Enterprise Cloud znajdują się rozwojowe, testowe lub produkcyjne maszyny wirtualne klienta oraz hiperwizory, na których działają, różni użytkownicy mogą wykorzystać ten plan do szybkiego wdrożenia GravityZone w swoim biznesie.

„Wprowadziliśmy Nutanix, aby sprostać gwałtownemu wzrostowi zapotrzebowania na moc obliczeniową i pamięć masową w naszej organizacji. Nutanix dostarczył prostą obsługę zarządzania pojedynczą konsolą i skalowalność na żądanie, której szukaliśmy. Bitdefender idealnie pasuje do Nutanix. Podobnie jak Nutanix AHV, GravityZone pozwala nam zarządzać wszystkimi warstwami bezpieczeństwa z jednej konsoli, zapewniając wyraźną widoczność bezpieczeństwa w naszych centrach danych” – powiedział Gerard Velzen, administrator systemu w Xelvin. „W 15 minut mogę wykonać zadania związane z bezpieczeństwem, które zajmowały mi godzinę”.

„Nutanix Enterprise Cloud to samonaprawiająca się i hartowana platforma opracowana od podstaw z myślą o bezpieczeństwie, oferująca opartą na rolach kontrolę dostępu, uwierzytelnianie dwuetapowe, mikrosegmentację i dane zgodne z FIPS w trybie szyfrowania. Cieszymy się, że Bitdefender GravityZone jest teraz zintegrowane z Nutanix”- powiedział Jay Chitnis, starszy dyrektor ds. Sojuszy strategicznych w Nutanix. „Integracja naszych rozwiązań pomoże wspólnym klientom wykorzystać unikalne korzyści związane z bezpieczeństwem produktów Nutanix Enterprise Cloud, jednocześnie zwiększając ochronę ich prazy”.

„Ponieważ obecny stan zagrożeń wywiera ogromną presję na nowoczesne centrum danych, nadto przeładowane zespoły operacyjne IT ponoszą brzemię bezpieczeństwa” – powiedział Harish Agastya, wiceprezes Enterprise Solutions w Bitdefender. „GravityZone zapewnia nie tylko najlepsze w swojej klasie, wielowarstwowe zabezpieczenia następnej generacji dla infrastruktury hybrydowej, ale także usprawnia i automatyzuje przepływy pracy w zakresie bezpieczeństwa, aby IT skupiało się na strategicznych priorytetach. Nowa integracja GravityZone-AHV i projekt GravityZone Nutanix Marketplace pomagają klientom firmy Nutanix osiągnąć ten cel.”

Jako zintegrowane rozwiązanie AHV z funkcją Nutanix, GravityZone wykorzystuje wiele warstw mechanizmów obronnych najnowszej generacji (takich jak kontrola aplikacji, zapobieganie exploitom i piaskownica sieciowa), aby chronić klientów Enterprise Cloud przed zaawansowanymi zagrożeniami, jednocześnie umożliwiając wydajne scentralizowane bezpieczeństwo, zarządzanie i zachowanie wydajności oraz wykorzystanie infrastruktury Nutanix. Zaprojektowany dla środowisk hiperkonwersyjnych i chmurowych GravityZone minimalizuje wpływ bezpieczeństwa na zasoby infrastruktury, zwiększając współczynniki konsolidacji nawet o 35% i poprawiając odpowiedź aplikacji o 17% w porównaniu do innych rozwiązań bezpieczeństwa pracy. GravityZone jest uniwersalnie kompatybilny ze wszystkimi platformami wirtualizacyjnymi, umożliwiając bezpieczne przejście do Nutanix AHV od innych hipernadzorców.

O Bitdefender

Bitdefender to globalna firma technologiczna zajmująca się bezpieczeństwem, oferująca najnowocześniejsze kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami dla ponad 500 milionów użytkowników w ponad 150 krajach. Od 2001 roku Bitdefender konsekwentnie produkuje nagradzaną technologię bezpieczeństwa biznesowego i konsumenckiego i jest dostawcą zarówno w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury hybrydowej, jak i ochrony punktów końcowych. Dzięki badaniom i rozwojowi, sojuszom i partnerstwom, Bitdefender cieszy się ogromnym zaufaniem i zapewnia niezawodne zabezpieczenia, na których można polegać. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://bitdefender.pl/.

©2018 Nutanix, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nutanix, Enterprise Cloud Platform oraz inne produkty i funkcje Nutanix wymienione w niniejszym dokumencie są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Nutanix, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie inne nazwy marek wymienione w niniejszym dokumencie służą wyłącznie celom identyfikacyjnym i mogą być znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy