Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender i Europol walczą z mobilnymi zagrożeniami. Wyjątkowa promocja Bitdefender Mobile Security 6 miesięcy za darmo.

Kuba / is8.pl

25 października 2016

Bitdefender i Europol walczą z mobilnymi zagrożeniami.

Wyjątkowa promocja Bitdefender Mobile Security 6 miesięcy za darmo.

Październik jest miesiącem cyberbezpieczeństwa, do końca miesiąca będzie trwać już czwarta edycja ECSM (ang. European Cyber Security Month). W tym roku niezwykle ważne wyróżnienie spotkało markę Bitdefender. Firma Bitdefender dołączyła do inicjatywy CyberSecMonth, wspieraną przede wszystkim przez Europol i ENISA, którzy pragną podnieść świadomość mobilnych zagrożeń oraz ich destrukcyjnych skutków. W ramach dążenia do walki z mobilną cyberprzestępczością, od 24 do 28 października, Bitdefender udostępni wszystkim zarejestrowanym użytkownikom dostęp do najnowocześniejszej mobilnej ochrony.

Zdobywający nagrody, Bitdefender Mobile Security, będzie dostępny do pobrania i zapewni ochronę mobilnym urządzeniom aż przez 6 miesięcy – a co najważniejsze nie będą pobierane za to żadne opłaty. Aplikacja Bitdefendera na Androida oferuje doskonałą ochronę przed złośliwymi programami maleware, nie obciążając systemu i zapewnia solidną ochronę z chwilą, gdy do antywłamaniowych właściwości aplikacji, dołączymy zegarki smart Android Wear. Kampania ECSM odbywa się zawsze w październiku, po to żeby uczulić obywateli odnośnie cyfrowych zagrożeń, oraz aby promować cyfrową ochronę i zapewnić jak najbardziej aktualne informacje na jej temat. Waga CyberSecMonth przybiera na znaczeniu z każdym rokiem jako, że ilość mobilnych zagrożeń ciągle wzrasta, a spowodowane jest to rosnącym zainteresowaniem urządzeniami mobilnymi. Kolejnym skutkiem są także obniżki cenowe, którą powodują, że coraz większe rzesze klientów kupuje smartfony i tablety. Szef od Strategii Bezpieczeństwa w Bitdefender, Catalin Cosoi oznajmia:

CyberSecMonth jest naprawdę cenioną inicjatywą którą w pełni wspieramy i która też doskonale wpasowuje się w naszą podstawową misję, w świecie gdzie złośliwe oprogramowanie mobilne doprowadziło do poważnych strat w tym i ofiar ludzkich. Od roku 2001 misją marki Bitdefender nieprzerwanie było i pozostaje pozyskanie ludzkiego zaufania – od zwykłych rodzin po największe światowe korporacje – i jednocześnie zapewnienie najlepszej ochrony i wydajności.

Statystyki Bitdefendera wskazują, że najwięcej kont Androida zarażonych przez złośliwie programy ransomware zanotowano w Danii i w Niemczech. Na kolejnych miejscach znalazły się Australia (21,54%), Wielka Brytania (16,48%) i Stany Zjednoczone (16%). Przykładowe złośliwe programy na Androida zachowują się w bardzo podobny sposób, mianowicie zablokowują dostęp użytkownikowi i następnie żądają od niego zapłaty za odblokowanie urządzenia.

Przytoczone liczby tylko dowodzą jakiej skali jest to zjawisko, i są sygnałem, żeby naprawdę poważnie potraktować ochronę mobilnych urządzeń – Bitdefender Mobile Security jest gotowy stanąć na straży twojego smartfona i właśnie nadarza się wspaniała okazja, żeby tak się stało. Możesz mieć go za darmo, zatem śpiesz się – bo warto!

Swoją darmową licencje na 6 miesięcy na Bitdefender Mobile Security odbierzesz tutaj: 

Bitdefender Mobile Security – Pobierz tutaj


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy