Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Antywirus na telefon

Średnio co 23 sekundy cyberprzestępcy publikują
niebezpieczną dla Twojej prywatności aplikację. Rocznie to aż 1 371 130, a każda z nich umożliwia dostęp do Twoich danych prywatnych i kont bankowych.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo lub pozostań łakomym kąskiem dla złoczyńców.

W jednym miejscu zebraliśmy dla Ciebie programy antywirusowe na telefon – rozwiązania zarówno dla systemu Android, jak i iOS. W ofercie Bitdefender znajdziesz dobry antywirus na telefon, który zapewnia bezkonkurencyjne wykrywanie złośliwego oprogramowania w chmurze i inteligentną ochronę przed kradzieżą Twojego urządzenia z Androidem.

Programy antywirusowe na telefon

Telefon komórkowy to dziś narzędzie wielofunkcyjne. W jednej chwili możesz połączyć się z daną osobą, sprawdzić najważniejsze informacje z kraju i świata. Opłacić zakupy lub zrobić przelew bankowy. Tym bardziej aby zabezpieczyć własną tożsamość i dostęp do prywatnych danych powinieneś chronić urządzenie mobilne programem antywirusowym.

Skanowanie na rządanie

Przeskanuj swoje urządzenie w dowolnym momencie, i upewnij się, że wszystkie aplikacje są czyste. Moduł antywirusowy automatycznie skanuje każdą aplikację po jej zainstalowaniu i natychmiast informuje, czy stwarza ona jakiekolwiek zagrożenie.

Anti-Theft

Pozwoli Ci w razie kradzieży zdalnie zlokalizować, zablokować i wyczyścić swoje urządzenie lub wysłać do niego wiadomość. Twój telefon z Androidem zrobi zdjęcia każdemu, kto spróbuje się do niego dostać pod Twoją nieobecność zachowując je na koncie Bitdefender Central.

Scam alert

Tzw. ostrzeżenie o oszustwie. Najnowsza technologia Bitdefender proaktywnie chroni Cię przed rosnącymi atakami mobilnymi wykorzystującymi linki prowadzące do Twojego urządzenia. Identyfikuj, blokuj i bądź na bieżąco z bezpiecznymi stronami dzięki mobilnej ochronie.

Funkcja Malware Scanner

Skaner złośliwego oprogramowania, przesyła Ci informacje o rodzajach zagrożeń, przed którymi jesteś chroniony. Po wykryciu złośliwych plików lub działań, moduł ten podejmuje odpowiednie działania, takie jak kwarantanna, usuwanie lub naprawa zainfekowanych plików.

System antyphishingowy

Skanuje strony internetowe i ostrzega Cię, gdy natrafisz na te fałszywe. Nie pozwól na wyłudzenie poufnych informacji, takich jak hasła dane bankowe czy informacje osobiste.

Antywirus na telefon android

Bitdefender Mobile Security dla Androida zapewnia Twoim urządzeniom mobilnym ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem (malware). Jego kluczowe funkcje będą chronić Cię gdy jesteś online.

Antywirus na telefon iOS

Bitdefender Mobile Security dla systemu iOS w rozszerzonej wersji został wzbogacony o ochronę sieci. Skanuje przeglądane przez Ciebie strony pod względem złośliwych treści.

Bitdefender

Mobile Security For Android

35,67 

Najlepsza ochrona dla systemu Android

Najlepsza ochrona dla Twojego smartfona i tabletu z Androidem

Bitdefender

Mobile Security For iOS

0,00 

Bitdefender

Mobile Security for Android & iOS

72,57 

Najniższe ceny z ostatnich 30 dni

3 stanowiska na 1 rok – 36,28 zł
5 stanowisk na 1 rok – 48,58 zł

Ochrona antywirusowa telefonu

Cyberochrona dla Twojego telefonu to w dzisiejszych czasach kluczowy temat. Jeśli decydujesz się na integracje komórki z “całym twoim światem” to rozważ dla niego właściwą ochronę, umożliwiając skanowanie telefonu antywirusem. 

Mamy dla Ciebie jeszcze jedno rozwiązanie. Zestawy Bitdefender to ochrona urządzeń mobilnych połączona z ochroną systemu Twojego komputera. Wybierz zestaw i kupuj taniej!

Bitdefender

Antywirus Plus & Mobile Security for Android

130,63 

Bitdefender

Internet Security & Mobile Security for Android

163,84 

Rozwiązania Bitdefender dla urządzeń mobilnych to program antywirusowy na telefon, który skutecznie chronią przed cyberzagrożeniami każdy smartfon. Dołącz do społeczności ponad 500 milionów użytkowników, którzy zaufali Bitdefender.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy