Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender ogłoszony liderem przez firmę Forrester Research w II kwartale 2018 roku

Kuba / is8.pl

21 czerwca 2018

W ocenie za II kwartał 2018 roku Bitdefender GravityZone, nasz sztandarowy produkt do ochrony punktów końcowych w przedsiębiorstwach, w II kwartale 2018 roku osiągnął optymalne wyniki w zakresie wsparcia platformy, planu działania produktu i kryteriów obecności partnera licencyjnego.

Raportu firmy Forrester donosi, że „kupujący oczekują pakietu zabezpieczeń punktów końcowych, który jest skuteczny w powstrzymywaniu współczesnych zagrożeń, bez zwiększania złożoności zespołu bezpieczeństwa. Ważne jest również, by sprzedawca był strategicznym partnerem oraz budził zaufanie klienta podczas zarządzania jego danymi. W raporcie wspomniano także, że jedną z głównych zalet Bitdefendera jest zasięg sieci czujników” oraz fakt, że klienci mogą polegać na jego możliwościach prewencyjnych i niewielkie szkody w responsywności dla użytkownika końcowego”.

Naszym głównym celem jest dalsze zdobywanie zaufania największych firm na świecie i konsekwentne ulepszanie oferowanej ochrony, wydajności i użyteczności. Zaawansowany rozwój Bitdefendera w przestrzeni korporacyjnej można osiągnąć tylko dzięki bieżącym strategiom innowacyjnym i dużym pomysłom wprowadzanych do produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i rozwiązują problemy związane ze skalowalnością, wydajnością i funkcjonowaniem, przed którymi stoją przedsiębiorstwa.

Oferta ochrony punktów końcowych Bitdefender Enterprise składa się z Bitdefender GravityZone – wiodącego rozwiązania zabezpieczającego, które chroni nawet najbardziej złożone infrastruktury hybrydowe. Niezależnie od tego, czy jest to fizyczne, czy wirtualne połączenie lokalnej, prywatnej czy publicznej chmury, GravityZone oferuje organizacjom znacznie szybsze i bardziej wydajne zarządzanie ryzykiem. W odróżnieniu od tradycyjnych sprzedawców, którzy łączą aplikacje do wstępnej wirtualizacji i pre-cloud systemu Windows, Bitdefender GravityZone łączy potrzeby organizacji bezpieczeństwa w jedną platformę, aby zmniejszyć koszt budowy zaufanego środowiska dla wszystkich punktów końcowych.

Dowiedz się więcej o Bitdefender GravityZone tutaj.

Pobierz cały raport firmy Forrester, aby przeczytać więcej opinii na temat rozwiązania Bitdefender GravityZone i innych dostawców na rozwijającym się rynku punktów końcowych. 


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy