Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

BITDEFENDER SAFEPAY

BITDEFENDER SAFEPAY™ jest darmową, bezpieczną przeglądarką, której zadaniem jest maksymalne zwiększenie ochrony użytkownika podczas przeglądania internetu, bankowości, oraz zakupów online. Jest ona darmową aplikacją, dołączoną do wszystkich wersji Bitdefendera na systemach Windows.

Co oferuje?

Pozwala na bezpieczne przeglądanie stron internetowych dzięki korzystaniu z wielu inteligentnych, wbudowanych funkcji. Należą do nich głównie automatyczne wykrywanie internetowych stron bankowych, szyfrowane połączenie, wykrywanie ataków wyłudzających informacje, bezpieczna bankowość online, bezpieczne zakupy i inne.

Jak działa bezpieczna bankowość online?

Podczas korzystania z innej przeglądarki, z zainstalowanym na komputerze Bitdefenderem, gdy użytkownik zechce wejść na stronę internetową banku, Safepay wyświetli komunikat zalecający jego uruchomienie w celu ochrony danych.

Jeśli przypadkiem użytkownik kliknie Nie dla tej strony, a w przyszłości będzie chciał korzystać z automatycznego uruchamiania przeglądarki należy:

1. Kliknąć na trzy poziome kreski, w prawym, górnym rogu okna Safepay.

2. Wybrać pozycję Nowa Zakładka.

3. Dodać nową zakładkę klikając na znak „+” na środku ekranu.

4. Wprowadzić odpowiednie dane: adres pożądanej strony internetowej, nazwę samej zakładki, oraz zaznaczyć opcję Otwórz automatycznie w Safepay.

Warto zaznaczyć, że można w ten sposób dodawać inne strony internetowe.

Po przejściu na stronę bankową, oraz wprowadzeniu loginu, w momencie, gdy strona poprosi o wprowadzenie hasła, automatycznie powinna się uruchomić wbudowana klawiatura ekranowa. Jeśli się nie uruchomi, to można ją zainicjować klikając na odpowiedni przycisk interfejsu, obok adresu URL.

Korzystanie z klawiatury ekranowej pozwoli na bezpieczne wprowadzenie hasła za pomocą myszki, dzięki czemu użytkownik nie będzie narażony na jego wyciek przy użyciu programów typu keylogger.

Jak ręcznie włączyć przeglądarkę Safepay?

Przeglądarkę Safepay można włączyć ręcznie, bezpośrednio z okna programu. Aby to zrobić należy przejść do zakładki Prywatność, a następnie wybrać Otwórz Safepay w odpowiednim polu.

Znajdują się tam również, w zakładce Ustawienia, trzy możliwości do wyboru. Są to kolejno:

1. Włączenie powiadomień dotyczących przeglądarki Safepay.

2. Włączenie automatycznego uruchamiania przeglądarki Safepay.

3. Zainicjowanie równoległego, automatycznego, szyfrowanego połączenia z Bitdefender VPN w trakcie korzystania z przeglądarki Safepay.

Jak dostosować ustawienia?

Bitdefender Safepay pozwala na dostosowanie niektórych ustawień według własnych upodobań.

W pierwszym polu od góry wyświetlone są domeny, które zostały dodane do automatycznego wykrywania, oraz uruchamiania przeglądarki. Są również w tym miejscu wyświetlone domeny, które zostały przez użytkownika odrzucone kliknięciem na pozycję Nie dla tej strony w pojawiającym się komunikacie.

Drugie pole odpowiada za wprowadzenie domen, którym użytkownik chce zezwolić na wyskakujące okna, które domyślnie są blokowane przez przeglądarkę.

Kolejne pola odpowiadają kolejno za pobieranie odpowiednich wtyczek do przeglądarki (Adobe flash), wczytanie z pliku pożądanych certyfikatów, automatyzację wyświetlania klawiatury wirtualnej, oraz potwierdzenie użytkownika przed wydrukowaniem.

Przeglądarka Bitdefender Safepay ze względów bezpieczeństwa nie zezwala na wykonywanie zrzutów ekranu!

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy