Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ - Produkty dla domu

Bitdefender będzie zapewniał wsparcie antymalware dla użytkowników Windows 7 do 14 Stycznia 2024 r.

Awatar

Krzysztof B.

20 stycznia 2020

Z dniem 14 stycznia 2020 r. Microsoft ogłosił koniec wsparcia dla systemu Windows 7. Ten system operacyjny stanowi około 25% używanych wersji systemu Windows. Oznacza to, że użytkownicy systemu Windows 7 nie będą już otrzymywać aktualizacji zabezpieczeń, przez co będą podatni na złośliwe oprogramowanie wykorzystujące luki, które pozostaną niezałatane.

Jest to część ciągłych wysiłków firmy Microsoft w zakresie migracji użytkowników do nowszych wersji systemu operacyjnego, wyposażonych w nowoczesne technologie bezpieczeństwa i użyteczności. W przypadku firm i organizacji, które nadal korzystają z systemu Windows 7, Microsoft będzie nadal oferował rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń.

Bitdefender rozumie trudności i wyzwania bezpieczeństwa, przed którymi stają użytkownicy, i staramy się, abyśmy robili wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc użytkownikom zachować ochronę podczas zmiany oprogramowania.

Bitdefender będzie nadal zapewniał ochronę przed złośliwym oprogramowaniem użytkownikom Windows 7 przez następne 48 miesięcy, do 14 Stycznia 2024. Sprawdź stronę Polityki End of Life Bitdefender, aby uzyskać informacje o tym, kiedy przestaniemy obsługiwać systemy operacyjne Windows.

Aby w pełni skorzystać z najnowszych technologii bezpieczeństwa, Bitdefender zaleca istniejącym klientom Microsoft Windows 7 jak najszybszą migrację do najnowszej obsługiwanej wersji systemu operacyjnego.


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy