0

Bitdefender zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom Windows Defender ATP

microsoft rozpoczyna współpracę z bitdefender

BITDEFENDER ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKOM WINDOWS DEFENDER ATP

 

Ukierunkowane ataki i zagrożenia, płynące z cyberprzestępczości stały się nowym zjawiskiem w przedsiębiorstwach na całym świecie. Zdarzają się one coraz częściej, dlatego potrzeba kompleksowej analizy zagrożeń w firmach stała się już wręcz obowiązkowa. Bitdefender walczy z cyberprzestępczością i zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom Windows Defeder ATP.

 

Microsoft i Bitdefender opracowali tzw. agentów bezpieczeńtwa

 

W związku z rozwijającymi się zagrożeniami, Microsoft i Bitdefender stworzyli  oprogramowanie dla firm, które poszukują dodatkowej ochrony przed atakami wycelowanymi w serwery Linux oraz urządzenia Mac. Kompilacja GravityZone Cloud oraz Microsoft Defender Advanced Protection pozwoli na szybkie wykrywanie, przeglądanie, analizowanie oraz reagowanie na cyberataki i wszelkie naruszenia danych w systemach Mac OS i Linux, opartych na WDATP.

 

Klienci Windows Defender ATP mogą rozszerzyć usługę na urządzenia inne, niż te korzystające z oprogramowania Microsoft

 

Bitdefender umożliwia użytkownikom Windows Defender rozszerzenie usługi ATP na inne urządzenia, niż te korzystające z Windows. Udostępniło zaawansowane rozwiązanie do ochrony przed zagrożeniami. Dzięki usłudze Bitdefender, użytkownicy wszystkich systemów będą posiadali ochronę, a oprogramowanie zapewni szybkie i dokładnie wykrywanie, analizę i natychmiastową reakcję na ataki.

 

Zaufanie dla Bitdefender

 

Przedsiębiorstwo Bitdefender zostało włączone do współpracy z Microsoftem nie bez przyczyny. Od lat cieszy się bowiem nienaganną reputacją w zakresie najwyższej skuteczności wykrywania złośliwego oprogramowania. Ma także na swoim koncie minimalną liczbę fałszywych alarmów dla Mac i Linux. Przełomowe technologie oraz najlepsze w swojej klasie rozwiązania, jakie oferuje firma, zapewniają pełną ochronę przed całym spektrum zagrożeń cybernetycznych.

 

Współpraca Microsoft i Bitdefender

 

„Cieszymy się, że mamy okazję współpracować z Microsoftem i być partnerem dla posiadaczy Windows Defender ATP. Nasi inżynierowie wykonali wspaniałą pracę polegającą na integracji naszych dwóch produktów, aby klienci Microsoft mogli cieszyć się płynnym interfejsem zarządzania w celu nadzorowania bezpieczeństwa nie tylko w przypadku dużych wdrożeń punktów końcowych Windows, ale także tych z systemem Mac i Linux” – powiedział Vince Schiavo, wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży i marketingu firmy Bitdefender.

Microsoft i Bitdefender stworzyli tzw. agentów bezpieczeństwa.

Klienci Windows Defender ATP mogą rozszerzyć usługę na urządzenia inne, niż te, które korzystają z oprogramowania Microsoft.

 

 

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

 Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.


Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.