0

ZBIÓR PRZYDATNEJ WIEDZY


ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW
Bezpieczne przeglądanie - dzięki Citrix XenApp, Citrix XenServer Direct Inspect APIs oraz Bitdefender HVI


Ten oficjalny dokument opisuje luki w zakresie zapewniania bezpiecznej przeglądarki, w tym również badania nad trendami naruszenia danych. Przedstawia praktyczne rozwiązania centralizacji i zabezpieczenia przeglądarek. Rozwiązanie obejmuje połączenie technologii Citrix i Bitdefender w innowacyjny sposób, oparty na nowych technologiach wirtualizacji i introspekcji hiperwizora.
Czytaj Więcej (ENG)
Zaawansowana kontrola zagrożeń: proaktywna ochrona przed nowymi i pojawiającymi się zagrożeniami


Bezprecedensowy wzrost nowych zagrożeń wykazał, że mechanizmy bezpieczeństwa są zarówno nieskuteczne, jak i niewiarygodne w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Dzisiejsze zagrożenia stają się coraz bardziej skomplikowane, co utrudnia tradycyjnym oprogramowaniom zabezpieczającym efektywnie im zapobiegać, wykrywać oraz naprawiać. Zaawansowana Kontrola Zagrożeń Bitdefender to proaktywna i dynamiczna technologia wykrywania oparta na monitorowaniu procesów i zdarzeń systemowych oraz oznaczaniu podejrzanych działań. Została zaprojektowana, aby przeciwdziałać nieznanym dotąd zagrożeniom w oparciu o ich zachowania.


Czytaj Więcej (ENG)

Wirtualizacja - centralne zabezpieczenia dla środowisk VMware


W ciągle rozwijającym się obszarze wirtualizacji, bezpieczeństwo oraz zgodność pozostają kluczowymi problemami dla organizacji chcących wprowadzić modele przetwarzania w chmurze. Obecne podejście do bezpieczeństwa dla baz danych polega na tradycyjnym in-guest agents, które są bardziej obciążone i trudne do zarządzania w środowisku wirtualnym.
Czytaj Więcej (ENG)
Bezpieczeństwo w Środowisku Wirtualnym - Uruchomiony Citrix Xen


Wirualizacja zapewnia organizacjom wiele oszczędności i znaczną elastyczność. Wśród najbardziej wydajnych operatorów centrów przetwarzania danych są dostawcy usług, w tym dostawcy usług w chmurze i dostawcy usług application-as-a-service / dostawcy aplikacji jako usługi / dostawcy aplikacji.Czytaj Więcej (ENG)
8 różnic między "Agentless" zabezpieczeniem a narzędziami

BitDefender.

Przeniesienie punktów końcowych z tradycyjnych, fizycznych systemów do pracy na wirtualnych platformach jest tylko pierwszym krokiem w trwającym procesie.Czytaj Więcej (ENG)
6 najważniejszych rzeczy na temat bezpieczeństwa VDI / DaaS.


Ponieważ organizacje i dostawcy usług wyczekują wirtualizacji komputerów stacjonarnych i laptopów, bezpieczeństwo może stać się złożonym problemem, zwłaszcza jeśli polega się na tradycyjnej ochronie. Firmy takie jak Citrix i Amazon budują zaawansowane funkcje zarządzania, dzięki czemu produkty VDI i DaaS są tanie i użyteczne dla klientów. Jednak złożoność, idąca za zwirtualizowanymi systemami końcowych użytkowników i ochroną punktów końcowych wymaga innego spojrzenia na bezpieczeństwo.

Czytaj Więcej (ENG)


AWS oraz wykorzystanie strategii gry: imitacja i rzeczywistość

Success with public cloud computing has interesting similarities to real-time strategy games. In those games, the key is balancing the use of resources for defense against offence. Similarly, taking advantage of public cloud means balancing rapid build-out, while not forgetting to defend your resources.Czytaj Więcej (ENG)


Zgodność PCI DSS v3.0

Jako, że organizacje zajmujące się dystrybucją i e-commerce nieustannie sprawdzają rozwiązania zabezpieczające w celu zachowania wytycznych PCI DSS, mierzą się one z nieustannymi zmianami w środowisku zagrożeń. To streszczenie opisuje podejście, które wykracza poza tradycyjne zabezpieczenia punktów końcowych w środowiskach fizycznych, wirtualnych i mobilnych oraz opisuje, w jaki sposób GravityZone zapewnia wysoką wydajność we wszystkich tych środowiskach, bez szkody potrzeb związanych z ochroną i zgodnością z PCI DSS v3.0..

Czytaj Więcej (ENG)


Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.