Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Poradniki

Bitdefender.pl

Centrum informacji

Bitdefender.pl

Osoba trzymająca gazetę
Blog

Atak Syryjczyków na wydawnictwo Washington Post.

Washington Post po raz kolejny został zaatakowany przez syryjskich hackerów. Syryjska Armia Elektroniczna (SEA) po raz kolejny złamała zabezpieczenia profilu mobilnej strony internetowej jednego z ważniejszych zachodnich mediów. Wynikiem ataku była wyskakująca wiadomość typu pop-up ogłaszająca wszystkim o tym, że „Media zawsze kłamią”.

Przeczytaj wpis

Rumunia wyciąga rękę do Ukrainy

Ukraina od wielu miesięcy zmaga się z trudem obrony granic swojego Państwa oraz utrzymania jego porządku wewnętrznego i ogólnego bezpieczeństwa. Walka trwa nie tylko na lądzie i w powietrzu, ale również w Internecie. Batalia wydaje się być bardzo nierówna i utrudnia prawidłowe funkcjonowanie wielu podstawowym jednostkom państwa.

Przeczytaj wpis

Bitdefender wprowadza nowy GravityZone dla firm

21 maja producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender wprowadził na polski rynek nową generację oprogramowania GravityZone, która charakteryzuje się wszechstronną ochroną, wydajnością i skutecznością w zakresie bezpieczeństwa korporacyjnego.

Przeczytaj wpis

Wieloplatformowe, najnowsze rozwiązania antywirusowe

Rozwój technologiczny firm, szczególnie tych dużych o złożonej sieci informatycznej, wymaga od producentów software nowoczesnego podejścia do tworzonego oprogramowania, szczególnie antywirusowego. W firmach oprócz tradycyjnych stacji roboczych często używane są serwery, urządzenia mobilne (tablety / smartfony) oraz coraz częściej spotykana wirtualizacja (oddziela system operacyjny kliencki od sprzętu fizycznego i umożliwia uruchomienia maszyn wirtualnych na jednym komputerze PC obok klienckiego systemu operacyjnego hosta).

Przeczytaj wpis
Bezpieczne rozwiązania VDI dla firm
Bezpieczeństwo w Internecie

Bezpieczne rozwiązania VDI – jak to działa?

Infrastruktura wirtualnych pulpitów (VDI) i koncepcja ich wirtualizacji staje się kluczową częścią strategii działów IT, które coraz częściej zdają sobie sprawę z korzyści, jakie przynoszą ich zakładom tego typu rozwiązania.

Przeczytaj wpis

Nielegalne reklamy zaraziły 10 milionów komputerów

Według Google, w 2014 roku 5,5% odwiedzających witryny Google posiadało przeglądarki zainfekowane złośliwymi programami wyświetlającymi dodatkowe reklamy. Po dogłębniejszej analizie Google ustaliło, że około 10 milionów użytkowników nieświadomie posiada tego typu złośliwe oprogramowanie na swoich komputerach lub po prostu nie potrafi sobie z nim poradzić.

Przeczytaj wpis

Najnowszy antywirus Bitdefender dla firm już wkrótce!

Bitdefender GravityZone dla biznesu, to proste, a zarazem skuteczne rozwiązanie bezpieczeństwa stworzone specjalnie do ochrony dużych, rozbudowanych i zróżnicowanych sieci firmowych. W przeciwieństwie do innych rozwiązań Bitdefender nie spowalnia komputerów, zachowując pełną wydajność i skuteczność ochrony. 

Przeczytaj wpis

Bitdefender zajął III miejsce jako eksporter IT

Z przyjemnością pragniemy poinformować o najnowszym sukcesie firmy Bitdefender z siedzibą w Rumunii. Producent oprogramowania antywirusowego, dzięki dynamicznemu usprawnieniu procesów sprzedaży na przestrzeni ostatnich lat uzyskał imponujący wynik exportu aż 95% swoich produktów na wszystkie kontynenty. Informacje są oficjalne i pochodzą z oświadczenia wydanego przez oddział prasowy firmy. Wynik ten odnosi się jedynie do oddziału w Rumunii.

Przeczytaj wpis

Wyłudzono 3,7 mln złotych od Zarządu Dróg Wojewódzkich

Wielokrotnie przekazywaliśmy ostrzeżenia producenta oprogramowania antywirusowego Bitdefender o cyfrowych atakach na firmy. Jednak okazuje się, że najprostsze metody na wyłudzenie mogą wydawać się w niektórych przypadkach najskuteczniejsze. Kilka dni temu ofiarą wyłudzenia na kwotę 3,7 miliona złotych padł Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Jak donosi portal niebezpiecznik.pl, komputery PZDW nie zostały zainfekowane w żaden sposób, a zapory bezpieczeństwa nie zostały pokonane. Po prostu uwierzono w fałszywy dokument oznajmiający zmianę numeru rachunku, na który dokonano przelewu.

Przeczytaj wpis

Kobieta – podglądacz, przechwytywała obrazy z kamerek

Laboratorium oraz twórcy firmowego bloga Bitdefender śledzą najnowsze doniesienia z całego świata, które dotyczą bezpieczeństwa użytkowników. Wraz z rozwojem programów do komunikacji i wideochatów coraz więcej ludzi używa kamer i mikrofonów, by szybko porozmawiać np. z rodziną. Ta popularność ma również swoje słabe strony – cyberprzestępcy zaczęli wykorzystywać technologie wideo do własnych celów.

Przeczytaj wpis

Tryb prywatny w przeglądarce oferuje ochronę?

Jak pokazują najnowsze badania przeprowadzone wśród użytkowników oprogramowania Bitdefender popularność bankowości i zakupów internetowych sprawia, że niektórzy z użytkowników Internetu za wszelką cenę próbują uchronić swoje prywatne dane, takie jak numery kart i piny przed przechwyceniem przez cyberprzestępców. Często używając narzędzi, które nie do końca służą do zabezpieczania np. przelewów.

Przeczytaj wpis

Jak uniknąć phishingu SMS za pomocą modułu Bitdefender Scam Alert

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : W tym artykule omówimy wszystkie podstawy, aby móc zapoznać się z funkcją Scam Alert w Bitdefender Mobile Security dla Android. Ta technologia wykrywa ataki mobilne oparte o linki dostarczane za pośrednictwem SMS-ów, aplikacji do przesyłania wiadomości i powiadomień. Oszustwa, przekręty i kampanie malware rozprzestrzeniają się w społeczności użytkowników Androida. Czasami nieświadome ofiary rozpowszechniają szkodliwe linki, naprawdę wierząc, że wyświadczają przysługę swoim kontaktom. Innym razem witryny wysyłają złośliwe powiadomienia lub zhakowane urządzenia mogą samodzielnie wysyłać szkodliwe

Czytaj więcej »

Jak usunąć wirusa z telefonu

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : Powszechnie znaną prawdą jest, że najbardziej podatne na zagrożenia są urządzenia z systemami operacyjnymi cieszące się największą popularnością wśród użytkowników. Są one bardziej narażone na ataki ze względu na statystyczną największą ilość możliwych ofiar i największe szanse na dalsze rozprzestrzenianie się, co prowadzi do generowania większych strat u poszkodowanych i powiększania zysków dla atakującego, twórcy takiego zagrożenia. Nie oznacza to jednak, że mniej popularne systemy operacyjne są całkowicie bezpieczne. Nie jest tajemnicą, że obecnie największą

Czytaj więcej »

Jak wyłączyć Microsoft Defender na Windows 10 Professional

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : Aby w prosty sposób na wyłączyć ochronę Microsoft Defender na Windows 10 Professional użyjemy zaawansowanych opcji systemu tzw. Lokalnych Zasad Grupy (Local Group Policy). 1. Wciśnij na klawiaturze klawisz Windows i wpisz polecenie gpedit.msc, a następnie wciśnij Enter. 2. W lewej części nowo otwartego okna przejdź kolejno do poniższych katalogów i odszukaj ustawienie Wyłącz Program antywirusowy Microsoft Defender: Konfiguracja komputera > Szablony administracyjne > Składniki systemu Windows > Program antywirusowy Microsoft Defender > Wyłącz Program

Czytaj więcej »

Jak całkowicie usunąć ESET Internet Security na Windows 10

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : Aby całkowicie usunąć ESET ze swojego komputera, pobierz narzędzie do dezinstalacji ze strony producenta. Znajdziesz je pod poniższym linkiem: Narzędzie ESET Uwaga! Producent zaleca, aby proces dezinstalacji odbywał! się w trybie awaryjnym systemu Windows. Instrukcję jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym znajdziesz w poniższym artykule: Jak uruchomić ponownie w Trybie awaryjnym Po zapisaniu pliku na dysku uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym. Po ponownym uruchomieniu w trybie awaryjnym otwórz Wiersz polecenia koniecznie z uprawnieniami administracyjnymi

Czytaj więcej »

Jak wyłączyć powiadomienia Bitdefender VPN

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : Aby wyłączyć powiadomienia dotyczące Bitdefender VPN, otwórz aplikację VPN np. z głównego okna aplikacji antywirusowej Bitdefender (Okno aplikacji > Prywatność > VPN > Otwórz VPN) : Po uruchomieniu aplikacji Bitdefender VPN kliknij koło zębate po lewej stronie, aby przejść do Ustawień. W Ustawieniach odszukaj po prawej stronie zakładkę Powiadomienia. W poniższym oknie możesz zdecydować, jaki dokładnie rodzaj powiadomień dotyczących Bitdefender VPN powinien wyświetlać się na Twoim ekranie komputera. Następnym krokiem jest wyłączenie powiadomień dotyczących sugerowanych

Czytaj więcej »

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy