Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Poradniki

Bitdefender.pl

Centrum informacji

Bitdefender.pl

Niebezpieczeństwo pirackich licencji
Blog

Niebezpieczeństwo pirackich licencji oprogramowania

Dział asysty technicznej oprogramowania antywirusowego Bitdefender opublikował artykuł, w którym próbuje uświadomić użytkowników o tym, jakie niebezpieczeństwa niosą nielegalnie instalowane licencje. Wraz ze wzrostem cen oprogramowania, wielu użytkowników decyduje się instalować nielegalne wersje oprogramowania. Ale czy wiedzą, z jakiego typu niebezpieczeństwami mogą się liczyć używając pirackich kopii oprogramowania?

Przeczytaj wpis

Hakerzy przechwycili konto Twitter i www Tesla

Tesla Motors słynie z wysokiej jakości, wypełnionych gadżetami samochodów elektrycznych, ale nie musi to oznaczać, że panuje nad wszystkimi technologiami.
W ten weekend, ku uciesze niektórych, strona i konto Twitter należące do Tesla zostały przejęte przez hakerów. Goście teslamotors.com znaleźli na stronie dodane przez hakerów obrazy i wiadomości, zamiast ilustracji przedstawiających samochody elektryczne.

Przeczytaj wpis

Bitdefender Box – ochrona dla wszystkich urządzeń

Bitdefender, jako innowacyjny dostawca rozwiązań oprogramowania bezpieczeństwa, wprowadził na rynek urządzenie, które zapewni zaporę sieciową wraz z tradycyjnym antywirusem, by zapewnić kompletną ochronę dla wszystkich komputerów PC i Mac, urządzeń mobilnych: iPhonów, iPadów, Androida, konsol: Wii, Xbox, telewizorów smart, lodówek smart, oraz innych urządzeń używających udostępnianego w domu Wi-Fi.

Przeczytaj wpis
Oszust na facebook
Blog

Scam Facebookowych gratisów!

Tak niewiele słów jest w stanie przykuć naszą uwagę, jak „GRATIS” lub „ZA DARMO”. Wydawałoby się, że ciągłe nadużywanie tych słów przez marketerów spowoduje, że zmniejszy to moc tych słów. Jak się jednak okazuje, zasada ta nie zadziała w tym przypadku. Słowa te użyte w reklamie na stronie internetowej, zasłyszane w radiu lub obejrzane w telewizji potrafią spowodować zatrzymanie się takiej osoby i wysłuchanie komunikatu.

Przeczytaj wpis
Obrazki dziecięce
Blog

Czy zdjęcia dzieci na Facebooku są bezpieczne?

W zeszłym tygodniu Facebook zaprezentował nową opcję zwaną Scrapbook (albumy). Pozwala ona rodzicom na organizację i wspólne śledzenie zdjęć ich dziecka na stronie. Zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa producenta oprogramowania Bitdefender również wyraził swoje wątpliwości. Funkcja została również ostro skrytykowana przez różne osoby, twierdzące, że rodzice nie powinni w ogóle publikować zdjęć swoich dzieci na portalach społecznościowych, dbając o ich doczesną i przyszłą prywatność oraz reputację. Czy zdjęcia dzieci na Facebooku są bezpieczne?

Przeczytaj wpis
Litery układające się w napis safety
Android

Android – ochrona głosowa zamiast hasła czy to bezpieczne

Według raportów i medialnych doniesień, którymi zainteresowali się również specjaliści do spraw zabezpieczeń urządzeń mobilnych Bitdefender, niektórzy użytkownicy telefonów z systemem Android zauważyli, że wprowadzono nową usługę do ich telefonów. Wygląda na to, że dzięki głosowi będzie można odblokować telefon używając słów „Ok Google”.

Przeczytaj wpis
Logo hot lotto
Blog

Jak ukraść 14,3 miliona dolarów na loterii?

Na firmowym blogu Bitdefender, znalazła się historia, która mogłaby służyć za scenariusz filmowy. Historia ta miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, Eddie Raymond Tipton, był naczelnikiem do spraw bezpieczeństwa MUSL – Międzystanowego Stowarzyszenia Loteryjnego, które prowadzi największe loterie, takie jak Hot Lotto, Mega Millions i Powerball na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Przeczytaj wpis
Alarm
Aktualności

Bitdefender na podium w porównaniu Softonic

Po raz kolejny mamy przyjemność pochwalenia się wyróżnieniem przyznanym dla oprogramowania Bitdefender – tym razem przyznane ono zostało przez portal Softonic. Portal porównał 26 programów antywirusowych przeznaczonych do ochrony systemu Windows. 

Przeczytaj wpis
Malware na Steam - fałszywe strony
Blog

Hakerzy ukrywają malware na fałszywych stronach Steam

Producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender po raz kolejny ostrzega przed złośliwym oprogramowaniem. Tym razem hakerzy stworzyli fałszywe podstrony serwisu Steam, który udostępnia gry, w celu instalacji złośliwego oprogramowania na komputerach niczego niespodziewających się graczy.

Przeczytaj wpis
Błąd na ekranie
Blog

Rosyjscy hackerzy walczą używając trojana Kelihos

Jak wynika ze śledztwa laboratorium Bitdefender, samozwańcza rosyjska grupa hackerska wypuściła do sieci złośliwe oprogramowanie pod przykrywką programu, który wg twórców zaprojektowany został tak, by po cichu atakować zachodnie jednostki rządowe krajów Europy oraz Stanów zjednoczonych.

Przeczytaj wpis

Jak uniknąć phishingu SMS za pomocą modułu Bitdefender Scam Alert

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : W tym artykule omówimy wszystkie podstawy, aby móc zapoznać się z funkcją Scam Alert w Bitdefender Mobile Security dla Android. Ta technologia wykrywa ataki mobilne oparte o linki dostarczane za pośrednictwem SMS-ów, aplikacji do przesyłania wiadomości i powiadomień. Oszustwa, przekręty i kampanie malware rozprzestrzeniają się w społeczności użytkowników Androida. Czasami nieświadome ofiary rozpowszechniają szkodliwe linki, naprawdę wierząc, że wyświadczają przysługę swoim kontaktom. Innym razem witryny wysyłają złośliwe powiadomienia lub zhakowane urządzenia mogą samodzielnie wysyłać szkodliwe

Czytaj więcej »

Jak usunąć wirusa z telefonu

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : Powszechnie znaną prawdą jest, że najbardziej podatne na zagrożenia są urządzenia z systemami operacyjnymi cieszące się największą popularnością wśród użytkowników. Są one bardziej narażone na ataki ze względu na statystyczną największą ilość możliwych ofiar i największe szanse na dalsze rozprzestrzenianie się, co prowadzi do generowania większych strat u poszkodowanych i powiększania zysków dla atakującego, twórcy takiego zagrożenia. Nie oznacza to jednak, że mniej popularne systemy operacyjne są całkowicie bezpieczne. Nie jest tajemnicą, że obecnie największą

Czytaj więcej »

Jak wyłączyć Microsoft Defender na Windows 10 Professional

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : Aby w prosty sposób na wyłączyć ochronę Microsoft Defender na Windows 10 Professional użyjemy zaawansowanych opcji systemu tzw. Lokalnych Zasad Grupy (Local Group Policy). 1. Wciśnij na klawiaturze klawisz Windows i wpisz polecenie gpedit.msc, a następnie wciśnij Enter. 2. W lewej części nowo otwartego okna przejdź kolejno do poniższych katalogów i odszukaj ustawienie Wyłącz Program antywirusowy Microsoft Defender: Konfiguracja komputera > Szablony administracyjne > Składniki systemu Windows > Program antywirusowy Microsoft Defender > Wyłącz Program

Czytaj więcej »

Jak całkowicie usunąć ESET Internet Security na Windows 10

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : Aby całkowicie usunąć ESET ze swojego komputera, pobierz narzędzie do dezinstalacji ze strony producenta. Znajdziesz je pod poniższym linkiem: Narzędzie ESET Uwaga! Producent zaleca, aby proces dezinstalacji odbywał! się w trybie awaryjnym systemu Windows. Instrukcję jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym znajdziesz w poniższym artykule: Jak uruchomić ponownie w Trybie awaryjnym Po zapisaniu pliku na dysku uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym. Po ponownym uruchomieniu w trybie awaryjnym otwórz Wiersz polecenia koniecznie z uprawnieniami administracyjnymi

Czytaj więcej »

Jak wyłączyć powiadomienia Bitdefender VPN

Kliknij aby wrócić do działu FAQ (Dom / Firma) FAQ – Produkty dla domu : Aby wyłączyć powiadomienia dotyczące Bitdefender VPN, otwórz aplikację VPN np. z głównego okna aplikacji antywirusowej Bitdefender (Okno aplikacji > Prywatność > VPN > Otwórz VPN) : Po uruchomieniu aplikacji Bitdefender VPN kliknij koło zębate po lewej stronie, aby przejść do Ustawień. W Ustawieniach odszukaj po prawej stronie zakładkę Powiadomienia. W poniższym oknie możesz zdecydować, jaki dokładnie rodzaj powiadomień dotyczących Bitdefender VPN powinien wyświetlać się na Twoim ekranie komputera. Następnym krokiem jest wyłączenie powiadomień dotyczących sugerowanych

Czytaj więcej »

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy