Aktualności

Bitdefender.pl

Proces aktualizacji produktów GravityZone

3 stycznia 2018 r. Zespół Projektu Zero, uruchomiony przez Google, opublikował szczegóły dotyczące krytycznych luk procesora, nazwanych: Meltdown i Spectre. Okazuje się, że problem ten dotyczy większości procesorów, dostępnych na rynku przez ostatnich 10 lat. 

Przeczytaj wpis

ITmeetup Professional w Białymstoku

5 września 2017 roku w Białymstoku odbyło się spotkanie specjalistów oraz administratorów IT, poświęcone rozwiązaniom do zabezpieczania, przechowywania, współdzielenia oraz wykonywania kopii bezpieczeństwa danych.

Przeczytaj wpis

Najnowsze badania laboratorium Av-test Bitdefender Internet Security w czołówce!

Av-Test regularnie przeprowadza badania mające na celu ocenę pojawiających się na rynku programów antywirusowych. Produkty są ciągle udoskonalane, aby spełnić oczekiwania klienta w zakresie ochrony danych przed szkodliwym oprogramowaniem. Ranking przygotowywany przez Av-Test, pomaga użytkownikom wybrać jak najlepszy program, który służy ochronie ważnych dla klienta informacji.

Przeczytaj wpis

Sferis wprowadza programy antywirusowe Bitdefender do swojej oferty.

Sferis spółka z o.o. – dynamicznie rozwijająca się, specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej wraz z firmą Marken Systemy Antywirusowe, dystrybuującą rozwiązania Bitdefender w Polsce – jedne z najskuteczniejszych w dziedzinie systemów antywirusowych – podpisała umowę, dzięki czemu programy Bitdefender są już dostępne dla klientów sklepów Sferis

Przeczytaj wpis

Bitdefender antywirusem nr 1 po raz kolejny!

W hiszpańskim magazynie Computer Hoy przeprowadzono szereg testów na programach antywirusowych. Sprawdzono głównie ich skuteczność oraz wydajność w sytuacjach zagrożenia. Również Bitdefender Internet Security 2017 został poddany niniejszym badaniom. Podobne testy przeprowadzono także w polskim Komputer Świat – o którym ostatnio pisaliśmy na naszym blogu i stronie internetowej.

Przeczytaj wpis

Bitdefender na Let’s Play Częstochowa 2017!

Bitdefender Polska miał zaszczyt gościć w tym roku na imprezie w Częstochowie w dniach 8/9 kwietnia. Przyjechaliśmy tam ze swoim stoiskiem, by zaprezentować rozwiązania antywirusowe oferowane przez naszą firmę szerokiemu gronu graczy i miłośników sprzętów komputerowych, którzy pojawili się na evencie i promować świadomość bezpieczeństwa w sieci wśród młodego pokolenia.

Przeczytaj wpis

NAGRODY AV-TEST ROZDANE

1 lutego 2017 Instytut AV-Test rozdał nagrody dla najlepszych programów antywirusowych ostatnich dwunastu miesięcy. Co roku nagrody przyznawane są programom, przetestowanym pod względem: ochrony, wydajności i użyteczności.    

Przeczytaj wpis