Aktualności

Bitdefender.pl

Co oferują najnowsze rozwiązania antywirusowe?

Rozwój technologiczny powoduje nie tylko uproszczenie procesów bezpieczeństwa, ale także zwiększenie ich funkcjonalności. Większość kadry zarządzającej dąży do ujednolicenia ochrony w firmie, aby koszt jej wdrożenia, rozbudowania i zarządzania był jednocześnie najniższy. W ostatnim czasie na rynek zostało wprowadzone rozwiązanie Bitdefender GravityZone, którego uniwersalność, skuteczność i wydajność ochrony może być stawiana za przykład dla tradycyjnych rozwiązań.

Przeczytaj wpis

Rumunia wyciąga rękę do Ukrainy

Ukraina od wielu miesięcy zmaga się z trudem obrony granic swojego Państwa oraz utrzymania jego porządku wewnętrznego i ogólnego bezpieczeństwa. Walka trwa nie tylko na lądzie i w powietrzu, ale również w Internecie. Batalia wydaje się być bardzo nierówna i utrudnia prawidłowe funkcjonowanie wielu podstawowym jednostkom państwa.

Przeczytaj wpis

Bitdefender wprowadza nowy GravityZone dla firm

21 maja producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender wprowadził na polski rynek nową generację oprogramowania GravityZone, która charakteryzuje się wszechstronną ochroną, wydajnością i skutecznością w zakresie bezpieczeństwa korporacyjnego.

Przeczytaj wpis

Najnowszy antywirus Bitdefender dla firm już wkrótce!

Bitdefender GravityZone dla biznesu, to proste, a zarazem skuteczne rozwiązanie bezpieczeństwa stworzone specjalnie do ochrony dużych, rozbudowanych i zróżnicowanych sieci firmowych. W przeciwieństwie do innych rozwiązań Bitdefender nie spowalnia komputerów, zachowując pełną wydajność i skuteczność ochrony. 

Przeczytaj wpis

Bitdefender zajął III miejsce jako eksporter IT

Z przyjemnością pragniemy poinformować o najnowszym sukcesie firmy Bitdefender z siedzibą w Rumunii. Producent oprogramowania antywirusowego, dzięki dynamicznemu usprawnieniu procesów sprzedaży na przestrzeni ostatnich lat uzyskał imponujący wynik exportu aż 95% swoich produktów na wszystkie kontynenty. Informacje są oficjalne i pochodzą z oświadczenia wydanego przez oddział prasowy firmy. Wynik ten odnosi się jedynie do oddziału w Rumunii.

Przeczytaj wpis

Bitdefender na podium w porównaniu Softonic

Po raz kolejny mamy przyjemność pochwalenia się wyróżnieniem przyznanym dla oprogramowania Bitdefender – tym razem przyznane ono zostało przez portal Softonic. Portal porównał 26 programów antywirusowych przeznaczonych do ochrony systemu Windows. 

Przeczytaj wpis

Hat-trick oprogramowania Bitdefender. #1 polskich czasopism!

Oprogramowanie Bitdefender rozpoczęło rok 2015 z bardzo dobrym wynikiem testów kończących poprzedni kwartał, został wyróżniony przez niezależne laboratoria jako najlepszy produkt w kategorii Najlepsza Naprawa oraz Najlepsza Ochrona (AV-TEST). A czasopismo  PC MAG po raz kolejny nagrodziło oprogramowanie  Bitdefender nadając mu tytuł Najlepszy Antywirus 2014.

Przeczytaj wpis