Aktualności

Bitdefender.pl

Niezależne AV-Test: Bitdefender znów najlepszy!

Stale rosnący wzrost sprzedaży urządzeń mobilnych zarówno telefonów komórkowych jak i tabletów powoduje, że dbanie o ich bezpieczeństwo staje się kluczowym elementem naszego życia. Dotyczy to nie tylko szukania informacji, oglądania stron internetowych, czy korespondencji mailowej, ale coraz bardziej popularnych elektronicznych płatności czy operacji bankowych realizowanych przy pomocy telefonu oraz tabletu z najbardziej popularnym systemem operacyjnym Android. W ostatnich testach niezależne laboratorium AV-Test pod lupę wzięło właśnie oprogramowanie antywirusowe na sprzęt mobilny z systemem operacyjnym Android.

Przeczytaj wpis

Bitdefender 2017 wersja beta na systemy operacyjne Windows, OS X oraz Android już dostępna!

Publiczna Beta Bitdefender 2017 jest już dostępna na systemy operacyjne Windows, OS X oraz Android. Nowa, ulepszona wersja obfituje w interesujące nowości. Wszystkich chętnych zapraszamy do testowania – wystarczy tylko utworzyć darmowe konto i  testować. Na osoby, które zgłoszą wartościowy feedback czekają atrakcyjne nagrody: laptop Surface Pro 4, smartfon Samsung Galaxy S6 Edge, zegarek Pebble Time Black oraz roczne subskrypcje produktu. Zapraszamy!

Przeczytaj wpis

Płatności mobilne coraz popularniejsze, 6 na 10 firm przyjmuje nowy system płatniczy.

Ostatnie badania wskazują, że 57% przedsiębiorstw zaadaptowało system płatności przez telefon. Kiedy płacenie za pomocą telefonu staje się  popularniejsze, ekosystem ciągle ewoluuje wraz z powstawaniem kolejnych spółek między firmami z branży technologicznych, finansowych, sprzedaży i telekomunikacji zaznacza PwC w ostatnim raporcie. Te zmienne środowisko najprawdopodobniej przyciągnie nieoczekiwaną liczbę zagrożeń oraz rozszerzy zakres cybernetycznych ataków.

Przeczytaj wpis

Bitdefender Internet Security 2016 TOP PRODUKTEM według AV-TEST

Do testów wykorzystano najnowsze, publicznie dostępne wersje wszystkich produktów. Pozwolono im na aktualizacje w każdej chwili i wysyłanie zapytań do chmury. Skupiono się na realistycznych scenariuszach testowych i poddano produkty realnym zagrożeniom. Produkty musiały zademonstrować swoje możliwości z wykorzystaniem wszystkich elementów bezpieczeństwa i warstw ochrony.

Przeczytaj wpis

Bitdefender w ofercie Action

Przestępcy i hakerzy nie śpią. Wraz z postępem technologii, znajdują coraz to nowsze sposoby na przełamywanie zabezpieczeń. Nie chodzi tylko o infekowanie komputerów złośliwymi programami szpiegującymi czy kradzieże danych – mówi Agnieszka Szczepańczyk, Product Manager w ACTION S.A. – Aktualnie jednym z największych zagrożeń są wirusy szyfrujące dyski twarde w celu wyłudzania okupów. Użytkownicy, którzy korzystają z oprogramowania antywirusowego Bitdefender, miedzy innymi dzięki nawiązanej właśnie współpracy z Action, są na to odpowiednio przygotowani – dodaje Szczepańczyk.

Przeczytaj wpis

Bitdefender 2016 PL już dostępny!

Mamy przyjemność poinformować, że 4 listopada na polskim rynku pojawi się najnowsza wersja oprogramowania Bitdefender 2016, która została przeprojektowana i uzupełniona o szereg udoskonalonych funkcji. Bitdefender przetwarza ogromne ilości danych z całego świata w mniej niż sekundę, by zidentyfikować i zneutralizować nowe zagrożenia w tym również szkodniki szyfrujące pliki użytkownika, zanim będą miały one okazję do rozprzestrzenienia się.

Przeczytaj wpis

Bitdefender w czołówce testów i recenzji

Bitdefender – producent oprogramowania antywirusowego dla użytkowników domowych i firm jest zdobywcą wielu renomowanych nagród, takich jak: Produkt Roku 2014 przyznane przez AV-Comparatives, Najlepsza ochrona dla Windows 8.1, Wybór Redakcji portalu Instalki.pl oraz wielu innych.

Przeczytaj wpis

Nowa linia produktów Bitdefender 2016

Mamy przyjemność poinformować, że producent oprogramowania Bitdefender uruchomił nową linię produktów dla użytkowników domowych. To wydarzenie, co roku niesie ze sobą nowe doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa online i dyktuje kierunek rozwoju dla całej branży.

Przeczytaj wpis

Bitdefender 2016 beta już wkrótce trafi do użytkowników!

Premiera najnowszej linii produktów Bitdefender zbliża się wielkimi krokami. Tradycją stają się coroczne testy oprogramowania przeprowadzane przez użytkowników na całym świecie. Także w tym roku producent przekaże użytkownikom do testów produkty dla systemów Windows, Mac i Android. Będą to największe z testów oprogramowania antywirusowego przeprowadzonych przez użytkowników.

Przeczytaj wpis