Aktualności

Bitdefender.pl

Płatności mobilne coraz popularniejsze, 6 na 10 firm przyjmuje nowy system płatniczy.

Ostatnie badania wskazują, że 57% przedsiębiorstw zaadaptowało system płatności przez telefon. Kiedy płacenie za pomocą telefonu staje się  popularniejsze, ekosystem ciągle ewoluuje wraz z powstawaniem kolejnych spółek między firmami z branży technologicznych, finansowych, sprzedaży i telekomunikacji zaznacza PwC w ostatnim raporcie. Te zmienne środowisko najprawdopodobniej przyciągnie nieoczekiwaną liczbę zagrożeń oraz rozszerzy zakres cybernetycznych ataków.

Przeczytaj wpis

Bitdefender Internet Security 2016 TOP PRODUKTEM według AV-TEST

Do testów wykorzystano najnowsze, publicznie dostępne wersje wszystkich produktów. Pozwolono im na aktualizacje w każdej chwili i wysyłanie zapytań do chmury. Skupiono się na realistycznych scenariuszach testowych i poddano produkty realnym zagrożeniom. Produkty musiały zademonstrować swoje możliwości z wykorzystaniem wszystkich elementów bezpieczeństwa i warstw ochrony.

Przeczytaj wpis

Bitdefender w ofercie Action

Przestępcy i hakerzy nie śpią. Wraz z postępem technologii, znajdują coraz to nowsze sposoby na przełamywanie zabezpieczeń. Nie chodzi tylko o infekowanie komputerów złośliwymi programami szpiegującymi czy kradzieże danych – mówi Agnieszka Szczepańczyk, Product Manager w ACTION S.A. – Aktualnie jednym z największych zagrożeń są wirusy szyfrujące dyski twarde w celu wyłudzania okupów. Użytkownicy, którzy korzystają z oprogramowania antywirusowego Bitdefender, miedzy innymi dzięki nawiązanej właśnie współpracy z Action, są na to odpowiednio przygotowani – dodaje Szczepańczyk.

Przeczytaj wpis

Bitdefender 2016 PL już dostępny!

Mamy przyjemność poinformować, że 4 listopada na polskim rynku pojawi się najnowsza wersja oprogramowania Bitdefender 2016, która została przeprojektowana i uzupełniona o szereg udoskonalonych funkcji. Bitdefender przetwarza ogromne ilości danych z całego świata w mniej niż sekundę, by zidentyfikować i zneutralizować nowe zagrożenia w tym również szkodniki szyfrujące pliki użytkownika, zanim będą miały one okazję do rozprzestrzenienia się.

Przeczytaj wpis

Bitdefender w czołówce testów i recenzji

Bitdefender – producent oprogramowania antywirusowego dla użytkowników domowych i firm jest zdobywcą wielu renomowanych nagród, takich jak: Produkt Roku 2014 przyznane przez AV-Comparatives, Najlepsza ochrona dla Windows 8.1, Wybór Redakcji portalu Instalki.pl oraz wielu innych.

Przeczytaj wpis

Nowa linia produktów Bitdefender 2016

Mamy przyjemność poinformować, że producent oprogramowania Bitdefender uruchomił nową linię produktów dla użytkowników domowych. To wydarzenie, co roku niesie ze sobą nowe doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa online i dyktuje kierunek rozwoju dla całej branży.

Przeczytaj wpis

Bitdefender 2016 beta już wkrótce trafi do użytkowników!

Premiera najnowszej linii produktów Bitdefender zbliża się wielkimi krokami. Tradycją stają się coroczne testy oprogramowania przeprowadzane przez użytkowników na całym świecie. Także w tym roku producent przekaże użytkownikom do testów produkty dla systemów Windows, Mac i Android. Będą to największe z testów oprogramowania antywirusowego przeprowadzonych przez użytkowników.

Przeczytaj wpis

Co oferują najnowsze rozwiązania antywirusowe?

Rozwój technologiczny powoduje nie tylko uproszczenie procesów bezpieczeństwa, ale także zwiększenie ich funkcjonalności. Większość kadry zarządzającej dąży do ujednolicenia ochrony w firmie, aby koszt jej wdrożenia, rozbudowania i zarządzania był jednocześnie najniższy. W ostatnim czasie na rynek zostało wprowadzone rozwiązanie Bitdefender GravityZone, którego uniwersalność, skuteczność i wydajność ochrony może być stawiana za przykład dla tradycyjnych rozwiązań.

Przeczytaj wpis

Rumunia wyciąga rękę do Ukrainy

Ukraina od wielu miesięcy zmaga się z trudem obrony granic swojego Państwa oraz utrzymania jego porządku wewnętrznego i ogólnego bezpieczeństwa. Walka trwa nie tylko na lądzie i w powietrzu, ale również w Internecie. Batalia wydaje się być bardzo nierówna i utrudnia prawidłowe funkcjonowanie wielu podstawowym jednostkom państwa.

Przeczytaj wpis

Bitdefender wprowadza nowy GravityZone dla firm

21 maja producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender wprowadził na polski rynek nową generację oprogramowania GravityZone, która charakteryzuje się wszechstronną ochroną, wydajnością i skutecznością w zakresie bezpieczeństwa korporacyjnego.

Przeczytaj wpis

Najnowszy antywirus Bitdefender dla firm już wkrótce!

Bitdefender GravityZone dla biznesu, to proste, a zarazem skuteczne rozwiązanie bezpieczeństwa stworzone specjalnie do ochrony dużych, rozbudowanych i zróżnicowanych sieci firmowych. W przeciwieństwie do innych rozwiązań Bitdefender nie spowalnia komputerów, zachowując pełną wydajność i skuteczność ochrony. 

Przeczytaj wpis

Bitdefender zajął III miejsce jako eksporter IT

Z przyjemnością pragniemy poinformować o najnowszym sukcesie firmy Bitdefender z siedzibą w Rumunii. Producent oprogramowania antywirusowego, dzięki dynamicznemu usprawnieniu procesów sprzedaży na przestrzeni ostatnich lat uzyskał imponujący wynik exportu aż 95% swoich produktów na wszystkie kontynenty. Informacje są oficjalne i pochodzą z oświadczenia wydanego przez oddział prasowy firmy. Wynik ten odnosi się jedynie do oddziału w Rumunii.

Przeczytaj wpis

Bitdefender na podium w porównaniu Softonic

Po raz kolejny mamy przyjemność pochwalenia się wyróżnieniem przyznanym dla oprogramowania Bitdefender – tym razem przyznane ono zostało przez portal Softonic. Portal porównał 26 programów antywirusowych przeznaczonych do ochrony systemu Windows. 

Przeczytaj wpis