Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Wirusy

Bitdefender.pl

Nielegalne reklamy zaraziły 10 milionów komputerów

Według Google, w 2014 roku 5,5% odwiedzających witryny Google posiadało przeglądarki zainfekowane złośliwymi programami wyświetlającymi dodatkowe reklamy. Po dogłębniejszej analizie Google ustaliło, że około 10 milionów użytkowników nieświadomie posiada tego typu złośliwe oprogramowanie na swoich komputerach lub po prostu nie potrafi sobie z nim poradzić.

Przeczytaj wpis

Kobieta – podglądacz, przechwytywała obrazy z kamerek

Laboratorium oraz twórcy firmowego bloga Bitdefender śledzą najnowsze doniesienia z całego świata, które dotyczą bezpieczeństwa użytkowników. Wraz z rozwojem programów do komunikacji i wideochatów coraz więcej ludzi używa kamer i mikrofonów, by szybko porozmawiać np. z rodziną. Ta popularność ma również swoje słabe strony – cyberprzestępcy zaczęli wykorzystywać technologie wideo do własnych celów.

Przeczytaj wpis
Błąd na ekranie

Rosyjscy hackerzy walczą używając trojana Kelihos

Jak wynika ze śledztwa laboratorium Bitdefender, samozwańcza rosyjska grupa hackerska wypuściła do sieci złośliwe oprogramowanie pod przykrywką programu, który wg twórców zaprojektowany został tak, by po cichu atakować zachodnie jednostki rządowe krajów Europy oraz Stanów zjednoczonych.

Przeczytaj wpis

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy