Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz
Nagrody i Certyfikaty

Bitdefender » Certifications

Certyfikaty

Nutanix AHV Ready

(GravityZone Enterprise Security 6.1.29-628 supported on AHV and vSphere)

Windows 10 Certified

(Począwszy od wersji Endpoint Security Bitdefendera 5.3.27.754, Bitdefender Endpoint Security Tools 6.2.7.696)

Logo systemu Windows 10 oznacza, że produkty te przeszły testy zgodności Microsoft dla systemu Windows 10 obejmujące instalację, wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo.

VMware ready

(Bitdefender Security for Virtualized Environments)

VMware Ready oznacza najwyższy poziom rekomendacji VMware dla produktów i rozwiązań tworzonych przez uznanych partnerów. Produkty i rozwiązania VMware Ready współdziałają bezproblemowo z infrastrukturą wirtualną i spełniają określone standardy integracji i kompatybilności VMware.

Logo VMware Ready wskazuje unikalne cechy i możliwości produktów i rozwiązań zintegrowanych z VMware oraz solidne zaangażowanie w długoterminową obsługę funkcji. Niższe koszty integracji dają możliwość wyeliminowania starszych produktów, które nie zapewniają kompletnego rozwiązania. Zwirtualizowana infrastruktura pozwala klientom oszczędzać zarówno pieniądze, jak i siłę roboczą.

 

CITRIX READY®

(Security for Virtualized Environments by Bitdefender)

Sprawdzanie poprawności zabezpieczeń dla zwirtualizowanych środowisk Citrix Ready przez Citrix XenServer® i Citrix XenDesktop® zapewnia klientom kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa zwirtualizowanych centrów danych.

“Posiadanie Bitdefender jako członka programu Citrix Ready to ważny krok w naszych nieustających wysiłkach zmierzających do zapewnienia naszym partnerom i ich klientom rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem bezpieczeństwa w środowisku Citrix” – powiedział Aimee Catalano, wiceprezes ds. Marketingu w firmie Alliance, Citrix. “Oferta Bitdefender pomoże zaspokoić rosnący popyt na bardziej kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa, które można łatwo wdrożyć
i nimi zarządzać.”

AV-TEST 2016 Nagroda za Najlepszą Wydajność

(Bitdefender Endpoint Security 5.x, Bitdefender Business Client 3.x)

OPSWAT Certification weryfikuje, czy aplikacje bezpieczeństwa są kompatybilne z wiodącymi rozwiązaniami sieciowymi
i technologicznymi

Bitdefender Endpoint Security 5.x otrzymał certyfikat Gold OPSWAT w kategoriach Antyphishing, Antispyware, Antywirus, Firewall i URL Filtering.

Bitdefender Business Client 3.x otrzymał certyfikat Gold OPSWAT w kategorii Antyphishing, Antispyware, Antywirus, Backup Client i Firewall.

W oparciu o integrację środowiska OPSWAT, Bitdefender Endpoint Security 5.x i Bitdefender Business Client 3.x
są certyfikowane również w rozwiązaniach innych dostawców. Na przykład:

Certyfikat Cisco NAC – Dowiedz się więcej

Cisco NAC – Dowiedz się więcej

Juniper Host Checker – Dowiedz się więcej

F5 BIG-IP – Dowiedz się więcej

KOMPATYBILNE Z MICROSOFT® WINDOWS 8

(Bitdefender Client Security 3.6, GravityZone Security for Endpoints, Cloud Security for Endpoints)

Logo “Compatible – Windows 8 Windows 8” oznacza, że produkty te przeszły testy zgodności Microsoft dla systemu 
Windows 8, obejmujące instalację, wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo.

KOMPATYBILNE Z FARONICS DEEP FREEZE

(Bitdefender Endpoint Security 5.x)

Faronics dostarcza oprogramowanie, które pomaga zarządzać, upraszczać i zabezpieczać środowiska wielu użytkowników. Bitdefender Endpoint Security //enterprise.bitdefender.com/support/Configuring-Faronics-Deep-Freeze-to-work-along-with-Endpoint-Security-1190.html jest zgodny z Deep Freeze, narzędziem programowym na poziomie jądra, które natychmiast przywraca komputer do pierwotnej konfiguracji przy każdym ponownym uruchomieniu.

KOMPATYBILNE Z WINDOWS 7
(Bitdefender Client Security 3.1.9)

Logo “Compatible – Windows 7” oznacza, że ten produkt przeszedł testy zgodności Microsoft dla 64-bitowego i 32-bitowego systemu Windows 7. Aby zdobyć logo, oprogramowanie i sprzęt muszą pomyślnie przejść testy instalacji, wydajności, niezawodności i testy bezpieczeństwa firmy Microsoft.

CERTYFIKAT MICROSOFT® WINDOWS 2008 R2 AND EXCHANGE 2010

(On-premise Business Solutions v3.5)

Certyfikat dla systemu Windows 2008 R2 pokazuje, że aplikacja spełnia wymagania techniczne Microsoft w zakresie najlepszych praktyk na platformie i jest gotowa do środowisk o znaczeniu krytycznym. Następujące certyfikowane rozwiązania: Bitdefender Security for Exchange 3.5, Bitdefender Security for Mail Servers 3.5, Bitdefender Security for SharePoint 3.5. Ponadto Bitdefender Security for Exchange 3.5 jest certyfikowanym rozwiązaniem Exchange 2010.

 

ISO 9001: Systemy Zarządzania Jakością

 

ISO 9001 to ramy zarządzania najlepszymi praktykami używane przez miliony firm na całym świecie w celu standaryzacji praktyk biznesowych i poprawy wyników biznesowych.

Standard ten pomaga organizacjom wykazać zdolność do konsekwentnego dostarczania produktów, które spełniają wymagania klienta i obowiązujące wymogi ustawowe i regulacyjne. Ma też na celu zwiększenie zadowolenia klienta poprzez efektywne stosowanie systemu, w tym procesów ciągłego doskonalenia systemu, zapewnienia zgodności z klientem
i obowiązującymi wymaganiami ustawowymi i wykonawczymi.

ISO 27001: Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji

 

Rodzina standardów ISO 27000 pomaga organizacjom chronić zasoby informacyjne.

Standard pomaga organizacjom zarządzać bezpieczeństwem aktywów, takich jak informacje finansowe, własność intelektualna, dane pracowników lub informacje powierzone przez osoby trzecie.

Norma ISO / IEC 27001 jest najbardziej znanym standardem w rodzinie, który zapewnia wymagania dla systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS) i pomaga organizacjom zarządzać poufnymi informacjami firmowymi. Obejmuje ludzi, procesy i systemy IT poprzez zastosowanie procesu zarządzania ryzykiem.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy