Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY

Kompleksowe zabezpieczenia dla wszystkich typów infrastruktury

Adaptacyjne zabezpieczenia ze zintegrowanym zarządzaniem ryzykiem

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security oferuje kompleksową ochronę fizycznych i wirtualnych komputerów stacjonarnych i serwerów, a także urządzeń mobilnych oraz zabezpieczenia i antyspam dla skrzynek pocztowych Exchange – wszystko zarządzane z jednej konsoli.
Niech infekcje złośliwym oprogramowaniem i spowolnienia systemu staną się przeszłością dzięki rozwiązaniu numer 1 w zakresie ochrony i wydajności w niezależnych testach.
Chroń się przed wszystkimi zagrożeniami i wektorami ataków dzięki sprawdzonemu uczeniu maszynowemu, analizie behawioralnej, zaawansowanej ochronie przed exploitami, ciągłemu monitorowaniu uruchomionych procesów i możliwościom oceny ryzyka.

# 1 w rankingu technologii antymalware, anty-ransomware, anty-exploit i antyspam

Bitdefender wykorzystuje innowacyjne technologie, aby wykrywać wszystkie zagrożenia, od typowego złośliwego oprogramowania po zaawansowane ataki i ransomware, przy jednoczesnym zapewnieniu możliwie najmniejszego wpływu na wydajność systemu. GravityZone jest jedynym rozwiązaniem, które zdobyło jak dotąd wszystkie nagrody VBSpam i konsekwentnie zajmuje najwyższe pozycje w rankingach wykrywania spamu.

 

 

GravityZone Advanced Business Security zapewnia kompleksową ochronę i zarządzanie. Pomaga to nowoczesnym środowiskom IT radzić sobie ze wszystkimi atakami, eliminując konieczność zarządzania wieloma rozwiązaniami. Konsola lokalna GravityZone bazuje na wzmocnionej maszynie Linux urządzenia wirtualnego, a jej wdrożenie zajmuje mniej niż 30 minut. Bitdefender automatycznie wykrywa i usuwa poprzednie rozwiązanie AV po instalacji.

 

Optymalizując i centralizując zadania skanowania, Bitdefender pozwala na uruchomienie do 30% więcej maszyn wirtualnych niż tradycyjne rozwiązania. W przeciwieństwie do rozwiązań opartych na sterowniku VMware vShield, Bitdefender obejmuje każde środowisko wirtualne i zapewnia funkcje równoważenia obciążenia, a także skanowanie pamięci i procesów.

Funkcje i korzyści

W ostatnich latach rośnie liczba wyrafinowanych zagrożeń, takich jak: ataki bezplikowe i ataki skryptowe. Nowa funkcja Script Attack Defense chroni Twoją infrastrukturę przed atakami na narzędzia takie jak PowerShell lub ataki z wiersza poleceń, zanim będą one mogły zostać wykonane.

GravityZone Advanced Business Security otrzymał wiele nagród od branżowych i niezależnych testerów. Najnowsze z nich to nagrody AV-Test za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność 2017.

Korzystaj z łatwego, scentralizowanego zarządzania, łatwego wdrażania i egzekwowania polityk bezpieczeństwa do dowolnego typu i liczby punktów końcowych w dowolnej lokalizacji.

Uzyskaj nowy poziom ochrony przed atakami wykorzystującymi luki w sieci w celu uzyskania bezpośredniego dostępu do systemu. Rozszerz obszar swojej ochrony dzięki zabezpieczeniom sieciowym, które blokują zagrożenia, takie jak: ataki Brute Force, kradzież haseł, Network Exploits, zanim będą mogły zostać wykonane.

Oprogramowanie zabezpieczające przed złośliwym oprogramowaniem z monitoringiem behawioralnym, ochroną przed zagrożeniami zero-day, kontrolą aplikacji, zaporą, kontrolą urządzeń i kontrolą treści z zabezpieczeniami anty-phishing i antyspamowymi dla serwerów pocztowych Exchange.

Ochrona wszystkich punktów końcowych – fizycznych, wirtualnych i chmury – bez względu na rozmiar, stacje robocze, serwery, wbudowane, mobilne lub systemy operacyjne, Windows, Linux, Mac. Jesteś chroniony!

Skuteczna identyfikacja, ocena i usuwanie słabych punktów punktów końcowych ma kluczowe znaczenie dla prowadzenia zdrowego programu bezpieczeństwa i zmniejszania ryzyka organizacyjnego. Endpoint Risk Analytics to infrastruktura, która zmniejsza narażenie i wzmacnia powierzchnię punktu końcowego poprzez wykrywanie i ustalanie priorytetów ryzykownych błędnych konfiguracji systemu operacyjnego i oprogramowania. Administratorzy mogą teraz usuwać luki w zabezpieczeniach za pomocą tego nowego interfejsu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Platforma ochrony punktów końcowych nowej generacji Bitdefender

Wykorzystuje architekturę warstwową, która obejmuje kontrolę punktów końcowych, zapobieganie, wykrywanie, naprawianie i widoczność.

Analiza ryzyka i utwardzanie

Zarządzanie poprawkami *

Pełne szyfrowanie dysku *

Ochrona przed zagrożeniami sieci

Kontrola aplikacji

Kontrola urządzenia

Firewall

Endpoint Risk Analytics

Zapobieganie

Sygnatury i podpisy

Lokalny & Cloud ML

Exploit Defense

Network attack Defense

Ochrona przed atakami bezplikowymi

Ochrona Email

Wykrywanie i reagowanie

Inspektor Procesów

Blokowanie dostępu

Kwarantanna

Dezynfekcja i usuwanie

Niszczenie procesów

Rollback

raportowanie i integracja

Pulpity i raporty

Powiadomienia

Integracja SIEM

Wsparcie API

Funkcje oznaczone gwiazdką (*) , są modułami dodatkowymi, które można dokupić do pakietu bazowego.

Znakomity produkt bezpieczeństwa 2018

Zdobywca corocznej nagrody AV-Comparatives za wybitne wyniki we wszystkich dziedzinach, w tym real world protection, wydajność, usuwanie złośliwego oprogramowania i niski poziom fałszywych alarmów.

Zasoby

resources_1bs

GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY

Kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które obejmuje ochronę i ujednolicone zarządzanie zabezpieczeniami na stacjach roboczych, serwerach, pocztach e-mail i urządzeniach mobilnych.

1_av_comparatives

AV-COMPARATIVES APPROVED BUSINESS PRODUCT AWARD 2017

W ramach certyfikacji produktów bezpieczeństwa biznesowego AV Comparatives przeprowadził test ochrony w warunkach rzeczywistych, wykorzystując własne środowisko testowe. Aby uzyskać zatwierdzoną nagrodę za produkt biznesowy, sprawdzone produkty biznesowe musiały osiągnąć współczynnik ochrony wynoszący co najmniej 90%, bez fałszywych alarmów w oprogramowaniu biznesowym. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security po raz kolejny uzyskał bardzo wysoki ogólny standard i nagrodę Approved Business Product.

resources_4bs

Dane techniczne Inspektora Procesów

Platforma Bitdefender GravityZone Endpoint Security chroni punkty końcowe przed pełnym zakresem zaawansowanych ataków cybernetycznych, zapewniając wysoką efektywność, minimalny wpływ na użytkowników końcowych i niskie koszty administracyjne. Każda warstwa ma na celu zatrzymanie określonych typów zagrożeń, narzędzi lub technik, obejmujących wiele etapów ataków.

resources_5bs

Dane techniczne Ochrony Pamięci

W obecnym krajobrazie cyberbezpieczeństwa hakerzy stale zmieniają taktyki ataków, co sprawia, że firmy są podatne na incydenty i epidemie szkodliwego oprogramowania, zakłócenia działalności i naruszenia bezpieczeństwa danych. Warstwa Ochrony Pamięci Bitdefender jest częścią platformy GravityZone Endpoint Security. Zapewnia ochronę przed znanymi i nieznanymi exploitami atakującymi luki w zabezpieczeniach przeglądarki i aplikacji na etapie wykonania.

2_cash_delivery

Ochrona punktów końcowych Elite zabezpiecza dostawców gotówki

Agenci GravityZone zmniejszają obciążenie procesora i pamięci zgodnie z przewidywaniami. Skanowanie za pośrednictwem chmury jest zauważalną korzyścią, szczególnie na wirtualnych serwerach. Każdego tygodnia wykrywanych jest ponad 100 złośliwych programów

resources_3bs

Dane techniczne uczenia maszynowego

Platforma Bitdefender GravityZone Endpoint Security chroni punkty końcowe przed pełnym zakresem wyrafinowanych ataków cybernetycznych, zapewniając wysoką efektywność, niski wpływ na użytkowników końcowych i niskie koszty administracyjne.

Dodatkowe warstwy ochrony i usługi

Email Security for Office 365

Najlepsza wielowarstwowa ochrona całej organizacji przed znanymi, nieznanymi i pojawiającymi się zagrożeniami e-mail. Powstrzymaj ataki na dużą skalę, ataki ukierunkowane, oszustwa CEO i złośliwe oprogramowanie. Jest dostępny jako dodatek do GravityZone Advanced Business Security.

ZARZĄDZANIE AKTUALIZACJAMI ZINTEGROWANE Z GRAVITYZONE

Brak aktualizacji systemów operacyjnych powoduje, że organizacje stają się podatne na infekcje malware, epidemie szkodliwego oprogramowania
i naruszenia integralności danych. Zarządzanie Aktualizacjami GravityZone pomaga Ci aktualizować Twój system operacyjny i aplikacje w całej bazie instalacji Windows – stacjach roboczych, serwerach fizycznych i serwerach wirtualnych.

PEŁNE SZYFROWANIE DYSKU GRAVITYZONE

GravityZone FDE chroni dane całego dysku twardego punktu końcowego, wykorzystując mechanizmy szyfrowania dostarczane przez Windows (BitLocker) i Mac (FileVault). Korzysta z natywnego szyfrowania urządzenia, aby zapewnić pełną kompatybilność i maksymalną wydajność. Pełne Szyfrowanie Dysku GZ jest zintegrowane z konsolą GravityZone i Agentem bez dodatkowego agenta do wdrożenia lub do zainstalowania serwera zarządzania kluczami. Wykorzystanie istniejącej infrastruktury punktu końcowego do zarządzania szyfrowaniem za pomocą pełnego dysku umożliwia w pełni scentralizowane wdrażanie przy minimalnym wysiłku administracyjnym.

BEZPIECZEŃSTWO DLA AMAZON WEB SERVICES

Nie znalazłeś informacji, których szukałeś?

Specyfikacje i FAQ

Specyfikacje i wymagania systemowe

GravityZone Advanced Business Security jest dostępny zarówno w chmurze, jak i lokalnie. Chroni stacje robocze, serwery, pocztę e-mail i urządzenia mobilne (maszyny fizyczne lub wirtualne). Serwery powinny stanowić mniej niż 35% wszystkich jednostek.

Liczba chronionych skrzynek pocztowych może wynosić do 150% liczby punktów końcowych zawartych w licencji.

Windows 10 May 2020 Update (20H1), Windows 10 November 2019 Update (19H2), Windows 10 May 2019 Update (19H1), Windows 10 October 2018 Update (Redstone 5), Windows 10 April 2018 Update (Redstone 4), Windows 10 Fall Creators Update (Redstone 3), Windows 10 Creators Update (Redstone 2), Windows 10 Anniversary Update (Redstone 1), Windows 10 November Update (Threshold 2), Windows 10 (RTM, version 1507), Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

Ubuntu 14.04 LTS or higher, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 or higher, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 or higher, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 or higher, Debian 8.0 or higher, Oracle Linux 6.3 or higher, Amazon Linux AMI 2016.09 or higher

macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12), OS X El Capitan (10.11)

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server 2019, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

Minimum: jednordzeniowy procesor 2,4 GHz Zalecany: wielordzeniowy procesor Intel Xeon o częstotliwości 1,86 GHz lub szybszy
Pamięć: Minimalna ilość wolnej pamięci RAM: 512 MB Zalecana wolna pamięć RAM: 1 GB przestrzeni dyskowej: 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

 • Exchange Server 2016, 2013, 2010
 • Physical and virtual servers
 • Roles: Edge, Hub and Mailbox
 • Protocols: SMTP, MAPI, Exchange ActiveSync

INSTALACJA KONSOLI CLOUD

1. Zaloguj się na gravityzone.bitdefender.com za pomocą poświadczeń otrzymanych przez e-mail.
2. Rozpocznij instalację ochrony Bitdefender na komputerach za pomocą łącza pobierania lub opcji masowego wdrażania.
3. Zapamiętaj lub zmień ustawienia ochrony  za pomocą zdalnej konsoli internetowej. Pobierz Podręcznik instalacji, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji.

INSTALACJA KONSOLI LOKALNEJ

1. Pobierz urządzenie wirtualne, które odpowiada Twojemu otoczeniu. Link do pobrania zostanie dostarczony przez Twojego sprzedawcę lub dostarczony do Ciebie pocztą po zarejestrowaniu się w bezpłatnym 30-dniowym okresie próbnym.
2. Załaduj urządzenie wirtualne do hiperwizora i wykonaj kolejne kroki konfiguracji.
3. Uzyskaj dostęp do adresu konsoli w przeglądarce i rozpocznij wdrażanie punktów końcowych.
4. Monitoruj lub zmieniaj skutecznie ustawienia ochrony za pomocą zdalnej konsoli internetowej. Pobierz Podręcznik Instalacji, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji.

FAQ

Możesz rozpocząć 30-dniowy bezpłatny okres próbny tego rozwiązania tutaj, na tej stronie. Musisz tylko podać dane kontaktowe.

Możesz kupić rozwiązanie dla maksymalnie 50 zestawów online. Możesz również skontaktować się z partnerem Bitdefender.


Najbliższego partnera znajdziesz tutaj. Twój partner dostarczy klucz licencyjny, który pozwoli wdrożyć rozwiązanie bezpieczeństwa w całej infrastrukturze.

Security for Exchange nie obsługuje ochrony tylko części skrzynek pocztowych i wykluczania określonych skrzynek z licencjonowania. Security for Exchange ma na celu ochronę organizacji Exchange, do której należy chroniony serwer Exchange. Oznacza to, że chroni wszystkie aktywne skrzynki pocztowe, w tym użytkowników / pomieszczenie / sprzęt / współdzielone skrzynki pocztowe.Ze względów bezpieczeństwa zaleca się ochronę wszystkich skrzynek pocztowych. W przeciwnym razie złośliwe oprogramowanie może przedostać się do Twojej infrastruktury za pomocą niezabezpieczonych skrzynek pocztowych, a następnie rozprzestrzenić się po całej organizacji.

Twój partner Bitdefender wraz z ekspertami Bitdefender pomoże Ci zainstalować i skonfigurować Twoje rozwiązanie Bitdefender w celu zapewnienia optymalnej ochrony i wydajności, jakich potrzebują Twoje aplikacje biznesowe. Usługa SMB Start oferuje klientom wskazówki eksperckie na początku wdrożenia, zapewniając płynny i bezproblemowy start.

Do dowolnego rozwiązania punktu końcowego Bitdefender można dodać więcej warstw bezpieczeństwa, aby zwiększyć obszary ochrony. Możesz dodać Zarządzanie aktualizacjami, aby zachować aktualność systemu operacyjnego Windows i aplikacji, Pełne Szyfrowanie Dysku, aby chronić dane przechowywane w punktach końcowych, HVI, aby odkryć naruszenia pamięci oraz narzędzia zabezpieczające punkt końcowy, aby powstrzymać zaawansowane ataki na poziomie jądra.

 

Chcesz skorzystać z Bitdefender GravityZone Advanced Business Security?

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  do10osobdo50osobwiecejniz50

  do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

  stalynowy