Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone Security for Email

Profesjonalna ochrona Twojej poczty. Wielowarstwowe, oparte na chmurze zabezpieczenie poczty elektronicznej dla organizacji i dostawców usług zarządzanych (MSP). GravityZone Email Security chroni wszystkich dostawców usług email i wspiera hybrydowe środowiska używające Exchange on-premise, Microsoft365, Exchange Online lub Gmail.

Możliwości i korzyści

Wiele silników bezpieczeństwa naszego dodatku do oprogramowania antywirusowego wykorzystuje kombinację zaawansowanych technologii do wykrywania spamu, jak również ataków bardziej wyrafinowanych i ukierunkowanych typu phishing i podszywanie się.

Wydajny silnik umożliwia kontrolę nad dostarczaniem wiadomości e-mail i ich filtrowanie w oparciu o atrybuty takie jak rozmiar, źródło, miejsce docelowe, słowa kluczowe i inne.

Dodatek do oprogramowania antywirusowego GravityZone Security for Email wykorzystuje zaawansowaną analizę behawioralną, która obejmuje ponad 10 000 algorytmów analizujących oraz ponad 130 zmiennych pobieranych z każdej wiadomości e-mail, co pozwala na skuteczne wykrywanie zagrożeń i zapobieganie im.

Ochrona w czasie kliknięcia (Time-of-click protection) podmienia linki w wiadomościach i chroni pracowników w czasie rzeczywistym, blokując złośliwe linki i ostrzegając przed nimi użytkowników poczty.

Filtrowanie pomaga kontrolować zawartość wiadomości wychodzących, aby zapobiec wpisaniu na czarną listę IP.

Zaawansowany mechanizm routingu poczty zapewnia pełną kontrolę nad przepływem wiadomości i obsługuje wielu dostawców poczty e-mail w jednej domenie.

Wiele silników bezpieczeństwa naszego dodatku do oprogramowania antywirusowego wykorzystuje kombinację zaawansowanych technologii do wykrywania spamu, jak również ataków bardziej wyrafinowanych i ukierunkowanych typu phishing i podszywanie się.

"Zależy mi na usprawnianiu, upraszczaniu i zapewnianiu spójności we wszystkich aspektach. Bitdefender umożliwił mi konsolidację zarządzania ochroną punktów końcowych i poczty e-mail w naszych środowiskach Azure do jednej konsoli. "
Andrew Black
Główny specjalista ds. informacji, A-Core Concrete Specialists

GravityZone Security for Email Architecture

Nasz dodatek do rozwiązania antywirusowego chroniący pocztę elektroniczną jest w 100% oparty na chmurze i łatwy do wdrożenia. Wykorzystujemy wiele silników antywirusowych, w tym statyczny sandboxing załączników plików, i oferuje pełną analizę przychodzących i wychodzących wiadomości e-mail przy użyciu nieograniczonych list słów kluczowych.

Uznanie branży

Bitdefender jest uznawany za lidera w branży cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityczne i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

GravityZone Security for Email

Wielowarstwowe zabezpieczenia poczty e-mail dla firm i dostawców MSP, które chronią wszystkich dostawców biznesowych usług poczty e-mail.

Zaawansowany wywiad o zagrożeniach

Połączenie tradycyjnych wzorców wiadomości i dopasowywania cech z analizą algorytmiczną zapewnia najwyższą skuteczność wykrywania zagrożeń i chroni sieci przed ukierunkowanymi atakami za pośrednictwem poczty elektronicznej – bez fałszywych wyników pozytywnych.

Skanowanie wielowarstwowe

Wiele tradycyjnych, opartych na sygnaturach oraz zachowaniach, silników AV i antyspamowych może wykrywać wszystkie formy złośliwego oprogramowania i spamu, w tym warianty zero-day, i chronić przed nimi użytkownika.

Dogłębna analiza i inspekcja

Dogłębna analiza przeprowadzana przez silniki skanujące sprawdza wszystkie aspekty wiadomości e-mail, w tym ich rozmiar, treść, załączniki, nagłówki, nadawców, odbiorców i linki, a następnie automatycznie podejmuje działania, takie jak dostarczenie, kwarantanna, przekierowanie, powiadomienie lub odrzucenie wiadomości.

Zarządzanie i kontrola

Administratorzy IT mają pełną kontrolę nad ruchem w poczcie elektronicznej swojej organizacji. Mogą tworzyć nieograniczone listy słów kluczowych, a także wykorzystywać reguły do analizowania wiadomości i podejmowania działań w oparciu o poufne lub wrażliwe informacje.

FAQ

Poczta elektroniczna pozostaje najczęstszym kanałem ataków okazjonalnych i ukierunkowanych, a także znaczącym źródłem utraty danych. Według badań przeprowadzonych przez Radicati Group 94% złośliwego oprogramowania jest otrzymywane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W większości przypadków e-mail jest pierwszym, który dostarcza:

 1. Wstępny adres URL – w postaci linku do zestawu exploitów lub strony phishingowej.
 2. Załącznik – w postaci droppera lub payloadu.
 3. Punkt wyjścia dla ataku socjotechnicznego, jak w przypadku ataków BEC lub credential phishing.

Zagrożenia e-mailowe stały się dostatecznie wyrafinowane, aby uniknąć wykrycia przez tradycyjne technologie bezpieczeństwa poczty elektronicznej, zwłaszcza te, które polegają tylko na standardowym programie antywirusowym i reputacji. Zagrożenia związane z pocztą elektroniczną są powiązane również z innymi zagrożeniami, łącząc inżynierię społeczną, oszustwa dotyczące tożsamości, witryny phishingowe, złośliwe oprogramowanie i exploity w celu uniknięcia standardowych rozwiązań bezpieczeństwa poczty elektronicznej i infiltracji organizacji.

CEO Fraud to próba podszycia się pod osobę decyzyjną w celu nakłonienia pracownika do przelania środków na konto bankowe atakującego lub pozyskania wrażliwych danych. Tego typu oszustwa w roku 2019 spowodowały straty w wysokości 8 milionów dolarów. Dlatego tak ważnym jest wybranie odpowiedniego oprogramowania antywirusowego.

GravityZone Security for Email zapewnia najlepszą ochronę przed podszywaniem się i atakami inżynierii społecznej, spear-phishingiem, złośliwym oprogramowaniem i ransomware.

Po zintegrowaniu z usługą poczty elektronicznej w chmurze GravityZone Security for Email filtruje wiadomości e-mail Twojej organizacji, zanim trafią one do punktów końcowych, co zwiększa szansę na zapobiegnięcie przedostania się złośliwej wiadomości do sieci.

GravityZone Security for Email jest dostępny jako dodatek do konsoli GravityZone w chmurze. Po prostu zmień rekordy MX, aby przekierować przychodzące wiadomości e-mail przez serwery bezpieczeństwa poczty elektronicznej w chmurze Bitdefender.

W przypadku filtrowania wiadomości wychodzących skonfiguruj inteligentne hosty w celu przekierowywania wiadomości e-mail. Aby uzyskać więcej szczegółów, sprawdź nasze przewodniki instalacji dla organizacji i MSP.

Aby uzyskać więcej szczegółów, złóż zapytanie o produkt, lub przetestuj go za darmo.

Dodatek do Antywirusa dla firm GravityZone Security for Email zawiera raporty podsumowujące ostatnio otrzymany spam, raporty audytu i raporty najlepszych trendów. Dodatkowo kreator raportów pozwala administratorom na definiowanie własnych raportów, które mogą być zapisywane i eksportowane.

Dodatek do oprogramowania antywirusowego GravityZone Security for Email wykorzystuje kluczowe metody uwierzytelniania nadawców, takie jak SPF, DKIM i DMARC, w połączeniu z listami śledzenia wykonawców, które mogą wykryć prawdziwe nazwy użytkowników w polach nagłówka i adresu, aby pomóc chronić przed wyrafinowanymi atakami podszywania się i oszustwami CEO.

Dodatek do ochrony antywirusowej GravityZone Security for Email ma udowodnioną wysoką dokładność filtrowania wirusów i spamu. Najlepsza ochrona poczty elektronicznej zapewniana przez rozwiązania bezpieczeństwa Bitdefender jest poparta niezależnymi testami laboratoryjnymi i potwierdzona przez naszych klientów.

Wymagania

Aby przygotować się do konfiguracji GravityZone Security for Email, musisz spełnić następujące wymagania:

 • Dostęp do GravityZone Control Center
 • Klucz zawierający dodatek GravityZone Security for Email

Przygotuj informacje o ustawieniach:

 • Skrzynek pocztowych organizacji
 • Informacje o ścieżce dostarczania poczty przychodzącej i wychodzącej

Wspierane przeglądarki:

 • Microsoft Edge 17+
 • Google Chrome 60+
 • Mozilla Firefox 60+
 • Apple Safari 12+

Inne wymagania:

 • JavaScript musi być włączony.
 • Obsługa IFRAME jest zalecana dla niektórych sekcji pulpitu nawigacyjnego.

Wskazanym jest, aby pluginy AD Block były wyłączone podczas wchodzenia do konsoli Email Security.

Aby przygotować się do instalacji i konfiguracji, musisz spełnić następujące wymagania:

System operacyjny:

Windows Server 2008 R2 (x64)
Windows Server 2012 (x64)
Windows Server 2012 R2 (x64)
Windows Server 2016 (x64)
Windows Server 2019

Inne wymagania oprogramowania:
Microsoft .NET Framework 4.5

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy.

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy