Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Gravityzone Email Security

Wielowarstwowa, oparta na chmurze ochrona poczty elektronicznej dla Twojej organizacji i MSP.

Wzbogaca standardowe zastosowania usługi Office 365 o istotne funkcje zapobiegania zagrożeniom.

Powstrzymaj oszustwa e-mailowe zanim się rozprzestrzenią

Z GravityZone Email Security organizacje mają dostęp do kompletnej ochrony poczty elektronicznej, która wykracza poza zwalczanie złośliwego oprogramowania i innych tradycyjnych zagrożeń, takich jak spam, wirusy, ataki phishingowe na dużą skalę i złośliwe adresy URL.

Rozwiązanie BLOKUJE również nowe, ukierunkowane i zaawansowane zagrożenia, w tym oszustwa Business Email Compromise (BEC) i oszustwa CEO.

Jakie są zalety rozwiązania Bitdefender Email Security?

security for mobile

Niezrównana ochrona przed zagrożeniami

Kompleksowy pakiet rozwiązań technologicznych zapewniających dokładną ochronę przed znanymi, nieznanymi i nowo powstającymi zagrożeniami bezpieczeństwa poczty elektronicznej.

security for mobile

Ochrona przed oszustwami CEO i Business Email Compromise

Wykrywa zagrożenia nie zawierające złośliwego oprogramowania, takie jak phishing polegający na wyłudzaniu danych uwierzytelniających i fałszywe wiadomości e-mail.

security for mobile

Połączenie wielu silników skanujących

Tradycyjne silniki AV oparte na sygnaturach i mechanizm skanowania behawioralnego zostały połączone dla automatycznej ochrony przed nowymi technikami rozpowszechniania złośliwego oprogramowania.

Funkcje

Wszechstronny mechanizm polityk umożliwia kontrolę nad przesyłaniem i filtrowaniem wiadomości e-mail w oparciu o zestaw atrybutów, takich jak rozmiar, źródło, odbiorca, słowa kluczowe i inne.

Wykresy obrazują przepływ poczty, uruchomione reguły i podjęte działania. Administratorzy mogą korzystać ze standardowych raportów lub tworzyć własne raporty i alerty w oparciu o określone zdarzenia. Dostępna jest opcja szczegółowego audytu, obejmująca działania i czynniki aktywujące, a logi mogą być automatycznie archiwizowane po 90 dniach. Rozwiązanie zapewnia ochronę poufnych informacji i ułatwia kontrolę zgodności z regulacjami dzięki takim funkcjom, jak zapobieganie utracie danych i możliwość wdrożenia szyfrowania TLS.

Analiza behawioralna wykorzystuje ponad 10 000 algorytmów sprawdzających ponad 130 zmiennych wyodrębnionych z każdej wiadomości e-mail.

Przetwarza i rekonstruuje linki w wiadomościach oraz chroni użytkowników w momencie klikania, niezależnie od tego, ile czasu minęło od otrzymania wiadomości, dzięki elastycznym regułom oraz powiadomieniom o blokowaniu i ostrzeżeniom (o potrzebie zachowania ostrożności). Liczne funkcje analizy reputacji połączono z kontrolą zawartości strony w czasie rzeczywistym, aby w momencie kliknięcia łącza przez użytkownika precyzyjnie określić, czy dana strona jest niebezpieczna.

Filtruje i monitoruje zawartość wiadomości wychodzących.

Umożliwia pełną kontrolę nad przepływem poczty i wspiera wielu dostawców poczty elektronicznej w ramach pojedynczej domeny.

Ochrona poczty e-mail dla MSP

Bitdefender GravityZone Email Security jest dostępny dla dostawców usług zarządzanych (MSP) z wielostanowiskowym i prostym miesięcznym licencjonowaniem opartym na automatycznych raportach użytkowania. 

Umożliwia to MSP usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obsługi dostawców i użytkowników, dostarczania oraz licencjonowanie poprzez konsolidację ochrony poczty i punktów końcowych w ramach kompleksowego pakietu Bitdefender MSP Security Suite.

 

Jak działa Bitdefender Email Security?

GravityZone Email Security jest dostępny wraz z konsolą GravityZone w chmurze.

Wymagania

Zasoby

GRAVITYZONE EMAIL SECURITY – DLA PUNKTÓW KOŃCOWYCH

GRAVITYZONE EMAIL SECURITY DLA MSP

Jeśli chcesz korzystać z ochrony GravityZone Email Security, przejdź do szybkiego startu:

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu. 

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy