Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender Gravityzone Hypervisor Introspection

Eliminuj luki w zabezpieczeniach bez wpływu na wydajność

GRAVITYZONE HYPERVISOR INTROSPECTION - bezagentowa zaawansowana ochrona przed zagrożeniami

Według raportu Mandiant M-Trends 2018 w 2017 r. firmy musiały przeznaczyć średnio 3 miesiące na naprawy po ataku. Do tego czasu dane są już ujawnione, a reputacja firmy jest zagrożona. Firmy przechodzące transformację cyfrową mogą pokonać zaawansowane cyberataki poprzez introspekcję pamięci w hiperwizorze. Żaden exploit nie jest go w stanie złamać ani ominąć.

Ochrona

Otrzymuj powiadomienia o atakach zero-day lub exploit zagrażającym twojej infrastrukturze. Bitdefender Hypervisor Introspection wykrywa próby naruszenia już na wczesnym etapie i zatrzymuje łańcuch ataków przed ujawnieniem wrażliwych danych, chroniąc Twoją firmę przed szkodami finansowymi lub utratą reputacji.

Ikona szybkości

Koncentrując się na technikach, a nie na obciążeniu, Hypervisor Memory Introspection chroni przed atakami, które nie są widoczne z systemu operacyjnego, i zapewnia szczegółowe raportowanie łańcucha ataku w konsoli Bitdefender GravityZone.

Ikona kłódki

Prawdziwie bezagentowe rozwiązanie Bitdefender Hypervisor Introspection ma zerowy wpływ na obciążenie, zapewniając odporność na ataki, a także wysokie współczynniki wydajności systemu i aplikacji.

Funkcje i korzyści

Bitdefender Introspection (HVI) to pierwsze rozwiązanie zabezpieczające, które może wykryć naruszenia pamięci, niewykrywane niekiedy przez narzędzia bezpieczeństwa punktów końcowych. Bezpośrednio analizuje linie nieprzetworzonej pamięci, aby zapewnić, że nie zostanie ona zmienione przez złośliwe oprogramowanie.

Umieszczany całkowicie poza systemem operacyjnym, z izolacją sprzętową i bez zainstalowanego agenta ani sterowników na punktach końcowych, Bitdefender Hypervisor Introspection jest niemożliwy do usunięcia lub złamania przez rootkity lub inne zagrożenia na poziomie jądra.

Oprócz wykrywania ataku w czasie rzeczywistym, Bitdefender HVI może również pomóc w usunięciu zagrożenia poprzez automatyczne wstrzyknięcie tymczasowego narzędzia naprawczego do zainfekowanej maszyny wirtualnej.

Jako rozwiązanie bezagentowe, Hypervisor Introspection utrzymuje wysokie współczynniki wydajności i niskie opóźnienia aplikacji w skonsolidowanych centrach danych, zapewniając zarówno wysoki zwrot z inwestycji, jak i doskonałą obsługę użytkowników.

Centralne podejście BitDefender HVI do bezpieczeństwa oznacza, że ​​wdraża się w ciągu kilku minut i umożliwia proste zarządzanie za pośrednictwem konsoli Bitdefender GravityZone.

 

W przeciwieństwie do innych dostawców, którzy wymagają usunięcia ochrony punktów końcowych i zastąpienia ich swoimi, Bitdefender HVI jest komplementarny i kompatybilny z wszelkimi istniejącymi narzędziami bezpieczeństwa.

Chcesz wiedzieć więcej?

Efektywne skanowanie bez aktualizacji sygnatur

Zamiast przeszukiwać miliony sygnatur lub złośliwych zachowań, introspekcja pamięci wykrywa garść skojarzonych technik ataku, które są widoczne tylko na poziomie hiperwizora, identyfikując ataki typu zero-day z taką łatwością, jak każdy znany exploit. Bitdefender HVI nie wymaga aktualizacji sygnatur, ponieważ techniki ataku się nie zmieniają.

SETKI MILIONÓW
ZNANYCH & NIEZNANYCH ZAGROŻE

PERSPEKTYWA OCHRONY UŻYTKOWNIKA KOŃCOWEGO

Z POZIOMU SYSTEMU OPERACYJNEGO

GARŚĆ TECHNIK ATAKÓW
CHEAP SPRAY | CEDE INJECTION | API HOOKING itp.

PERSPEKTYWA BITDEFENDER HVI

Z POZIOMU JĄDRA

Nie używasz XenServer?

Użyj Hypervisor Introspection

do bezpiecznego przeglądania sieci

Prawdą jest to, że przeglądarki i przeglądanie stron stały się podstawowym sposobem atakowania osób i organizacji. Jeśli Twoja firma nie korzysta z XenServer, Bitdefender i Citrix opracowali koncepcję, która pomoże ci zabezpieczyć tę bardzo wrażliwą część Twoich systemów, wykorzystując Hypervisor Introspection, bez zmiany dotychczasowego hiperwizora.

Odtwórz wideo

Zasoby

resources_1_hvi

W JAKI SPOSÓB BITDEFENDER HVI POMAGAŁ OCHRONIĆ SIĘ PRZED WALNACRY

Dowiedz się, jak Bitdefender HVI był w stanie zapobiec atakowi typu ransomware WannaCry na długo przed uderzeniem fali ataku, zatrzymując EternalBlue zero-day. WannaCry została uznana za jedną z najpoważniejszych fal oprogramowania ransomware, która dotknęła ponad 200 000 urządzeń w 150 krajach w ciągu zaledwie 24 godzin.

resources_2_hvi

POŁĄCZONE ROZWIĄZANIE BITDEFENDER-CITRIX

Dowiedz się, jak administratorzy IT mogą wzmocnić swoją strategię obrony, łącząc XenServer z XenApp i XenDesktopby i dostarczając najbezpieczniejszą w branży platformę dla aplikacji i desktopów.

Dodatkowe Warstwy Ochrony i Usługi

One ultra

PROFESJONALNE USŁUGI

Nasi eksperci pomogą Ci zainstalować i skonfigurować Twoje rozwiązanie Bitdefender, zapewniając optymalną ochronę i wydajność, jakich potrzebują Twoje aplikacje biznesowe. Oferujemy klientom profesjonalne wsparcie w procesie wdrażania ochrony. Wykwalifikowani inżynierowie Bitdefender zadbają o Twoje potrzeby biznesowe, pomagając przy instalacji rozwiązania bezpieczeństwa w twoim środowisku.

Odtwórz wideo

Zaintrygowany? Zapytaj o wesję demo.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy