Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Poradniki GravityZone

JAK DODAĆ FIRMĘ W GRAVITYZONE

Awatar

Krzysztof B.

6 kwietnia 2021

Jak dodać Firmę w GravityZone

Aby dodać Firmę w swojej konsoli Partnerskiej, przejedź do zakładki Firmy po lewej stronie, a następnie kliknij przycisk Dodaj na górze tabeli.

Wypełnij wymagane pola (z gwiazdką) danymi firmy, którą chcesz wprowadzić do swojej konsoli.

Uwaga!

Pole Nazwa firmy nie może się pokrywać z już istniejącą firmą o tej samej nazwie!

Następnie zdecyduj o ustawieniach bezpieczeństwa logowania. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo logowania za pomocą uwierzytelnienia dwuskładnikowego, wygasania hasła i konieczności utworzenia nowego po 90 dniach, oraz blokowania konta po pięciu nieudanych próbach logowania.

Pole Licencja jest najważniejszym miejscem dla Firmy. W tym miejscu musisz zdecydować, czy dodawana Firma jest Klientem, czy Partnerem, który również będzie miał możliwość dodawania swoich klientów do własnej konsoli zarządzającej.

Jeśli potrzebujesz mieć możliwość instalacji i konfigurowania ustawień bezpieczeństwa dla tej Firmy, koniecznie zaznacz pole wyboru obok pozycji Pozwól partnerom na zarządzanie bezpieczeństwem tej firmy.

W tym miejscu musisz też wybrać rodzaj licencji, czy klient ma otrzymać wersję próbną lub jeśli chcesz wprowadzić klucz licencyjny, zmień Wersja próbna na Licencja. Wprowadź klucz licencyjny w odpowiednim polu. Pole Dodatkowy klucz przeznaczone jest na licencję zakupionych dodatków rozszerzających podstawową licencję.

Ostatnią pozycją jest Dodaj nowe konto. Zaznacz pole wyboru, aby rozszerzyć. W tym miejscu tworzymy własną konsolę (konto) dla Firmy Klienta/Partnera, którego dodajemy do swojej konsoli zarządzającej.

Uwaga!

Jeśli dodasz Firmę bez zaznaczania opcji Dodaj nowe konto, nie utworzysz Klientowi/Partnerowi jego własnej konsoli. W tym wypadku będziesz odpowiedzialny za zarządzanie bezpieczeństwem tej Firmy ze swojej własnej konsoli zarządzającej.

Jeżeli chcesz utworzyć klientowi jego własną konsolę zarządzającą koniecznie zaznacz opcję Dodaj nowe konto i wypełnij pola jego danymi.

Na koniec potwierdź przyciskiem Zapisz. Nowo dodana Firma pojawi się na liście w konsoli w zakładce Firmy (po lewej stronie).


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy