Dom i mała firma:
– Family Pack
– Total Security
– Internet Security
pomoc@bitdefender.pl

Jak zmienić hasło bazy danych MongoDB Gravity Zone

Bitdefender GravityZone zapewnia pełny wgląd w całościową politykę ochrony organizacji, globalne zagrożenia bezpieczeństwa i kontrolę poprzez swoje usługi bezpieczeństwa, która chroni maszyny wirtualne oraz fizyczne, serwery i urządzenia mobilne. Wszystkie rozwiązania Bitdefender Enterprise Security są zarządzane przez GravityZone poprzez pojedynczą konsolę, Centrum Kontroli które zapewnia kontrolę, raportowanie, usługi ostrzegania dla różnych ról w obrębie organizacji.

Hasło bazy danych Mongo DB

Kiedy instalujesz pierwszy raz rolę bazy danych we wstępnych ustawieniach instancji maszyny GravityZone, zostaniesz zapytany o hasło do bazy danych MongoDB.

 

Jeżeli baza danych Mongo DB jest już zainstalowana, rekomendujemy zmianę hasła, jako że ograniczanie dostępu do serwerów krytycznych takich jak baza danych Bitdefender GravityZone jest najlepszą praktyką sprzyjającą zapobieganiu atakom.
 
Jak zmienić hasło bazy danych MongoDB ?

Aby zmienić hasło do bazy danych, konieczne jest wykonanie poniższych kroków:

1. Zalogowanie się do wiersza poleceń maszyny przy użyciu danych logowania bdadmin

2. Otwarcie sekcji Ustawienia zaawansowane :

3. Wybranie „ustawienie nowego hasła bazy danych” :

4. Zastosowanie się do wymagań stawianych przed nowym hasłem (musi mieć pomiędzy 6 i 32 znaków, zawierając przynajmniej jedną dużą i jedną małą literę, jedną cyfrę i jeden znak specjalny) :

5. Przyciśnięcie przycisku OK.

 

 

W przypadku kiedy problemy dalej występują lub masz pytania, zgłoś się do pomocy technicznej na adres: serwis@bitdefender.pl