Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ – Produkty dla firmy

Ogłoszenie o wsparciu dla Windows 7

Awatar

Krzysztof B.

14 lutego 2020

Ogłoszenie Microsoft

Z dniem 14 stycznia 2020 r. Microsoft zakończył standardowe wsparcie dla Windows 7. Pomoc techniczna i aktualizacje oprogramowania z Windows Update, które pomagają chronić komputer nie są już dostępne dla tego produktu.

Zdecydowanie zaleca się przejście do systemu Windows 10, aby uniknąć sytuacji, w której będziesz potrzebował pomocy lub wsparcia, która nie jest już dostępna.

Wsparcie Bitdefender dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2

Antywirus Bitdefender nadal będzie wspierał Windows 7 i Windows Server 2008 R2, o ile nie napotka żadnych ograniczeń lub zależności od aktualizacji systemu operacyjnego i sprawa może zostać rozwiązana w rozsądnym terminie.

Bitdefender zastrzega sobie prawo zmiany tej polityki wsparcia w dowolnym momencie informując klientów ze stosownym wyprzedzeniem.

https://www.bitdefender.com/business/support/en/71263-77679-windows-7-and-windows-server-2008-r2-support-announcement.html


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy