Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Pakiety Plus cyberbezpieczeństwo dla biznesu

Wychodząc naprzeciw potrzebom biznesów, proponujemy kompleksową ochronę dzięki pakietom cyberbezpieczeństwa Bitdefender! Pakiety Plus to propozycja, w skład której wchodzą niezawodne produkty: Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise, Bitdefender GravityZone Security for Mobile oraz Bitdefender Patch Management. To Ty decydujesz o jakie narzędzia chcesz rozbudować cyberochronę swojej firmy. Zabezpiecz i utrzymaj infrastrukturę IT w najwyższej kondycji.

Głównym komponentem każdego pakietu jest produkt premium Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise. Do niego możesz dobrać dedykowane rozwiązanie do zabezpieczania smartfonów i tabletów pracowników: Bitdefender GravityZone Security for Mobile lub narzędzie, które automatycznie aktualizuje oprogramowanie na wszystkich urządzeniach w firmie, zapobiegając lukom w zabezpieczeniach i potencjalnym atakom hakerów: Bitdefender Patch Management. Pełną kontrolę nad bezpieczeństwem danych w Twojej firmie zapewni Ci najwyższy pakiet, który jest połączeniem Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise wzbogacony o Bitdefender GravityZone Security for Mobile oraz Bitdefender Patch Management.

slajder-promocja-pakiety-plus-kwiecien-2024

Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise

Czym jest? W czym Ci pomoże?

Najbardziej efektywne narzędzie antywirusowe do zabezpieczenia urządzeń końcowych: zaawansowane metody zapobiegania atakom, wizualizacji, rozbudowane techniki wykrywania, skuteczne reagowanie oraz analiza zagrożeń. Dzięki zaawansowanym technologiom antywirusowym oraz funkcjom zarządzania ochroną, firma otrzymuje kompleksową ochronę przed wszelkimi zagrożeniami cybernetycznymi. Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise to również łatwe zarządzanie oprogramowaniem bezpieczeństwa w firmie, dzięki czemu administratorzy mogą kontrolować i monitorować wszystkie urządzenia z jednego centralnego panelu.

GravityZone Security for Mobile

Czym jest? W czym Ci pomoże?

Dzięki temu rozwiązaniu, administratorzy IT mogą mieć pełną kontrolę nad bezpieczeństwem urządzeń mobilnych w firmie, jednocześnie zapewniając pracownikom komfort pracy bez obaw o cyberzagrożenia. Optymalna ochrona, łatwe zarządzanie i skuteczność działania czynią z GravityZone Security for Mobile doskonałe rozwiązanie dla każdej organizacji, która dba o bezpieczeństwo swoich danych i systemów informatycznych.

Bitdefender Patch Management

Czym jest? W czym Ci pomoże?

Patch Management zapewnia automatyczne skanowanie i instalację aktualizacji, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także minimalizuje ryzyko wystąpienia luk w zabezpieczeniach. Dzięki temu rozwiązaniu można skutecznie zautomatyzować proces zarządzania aktualizacjami, co przekłada się na poprawę ogólnej wydajności i bezpieczeństwa systemu informatycznego firmy. Oprócz działania autmatycznego może działać również w pełni manualnie lub pół automatycznie.

Dzięki produktom Bitdefender GravityZone możesz mieć pełną kontrolę nad bezpieczeństwem danych w swojej firmie i spać spokojnie, wiedząc że Twoje informacje są chronione. Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby służyć wsparciem i technicznym doradztwem. Twój biznes zasługuje na najlepszą ochronę!

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy