0

GravityZone Full Disk Encryption (Pełne Szyfrowanie Dysku)

W nowym wydaniu dodaliśmy Full Disk Encryption (pełne szyfrowanie dysku) dla GravityZone on-premise, jako istotny składnik warstwy utwardzającej i kontrolującej. GravityZone Pełne szyfrowanie dysku wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault) w celu zapewnienia zgodności i wydajności. FDE jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrażanie szyfrowania dysku.


Pełne Szyfrowanie Dysku GravityZone można kupić jako dodatek do wszystkich aktualnych produktów Bitdefender Endpoint Protection on-premise, z wyjątkiem GravityZone Security for Mobile.


Aktualizacja Centralnej Konsoli Zarządzania Bitdefender on-premise jest zaplanowana na 11 lipca 2017 pomiędzy godziną 2 a 5. Będzie ona dostępna na żądanie po kliknięciu przycisku Aktualizacja z poziomu menu Konfiguracja/Aktualizacja. Jeśli posiadasz starszą wersję konsoli GravityZone niż 6.2.1-30, podczas tej aktualizacji system operacyjny zostanie aktualizowany do Ubuntu 16.04. Po więcej szczegółów zapraszamy do: https://www.bitdefender.co.uk/support/How-to-upgrade-the-GravityZone-OS-to-Ubuntu-16-04-1865.html

 

Aktualizacja nie będzie miała żadnego wpływu na ochronę punktów końcowych, które pozostaną zabezpieczone i podczas procesu nie wystąpią żadne zagrożenia.

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się proszę z nami: serwis@marken.com.pl

 

Dziękujemy,
Zespół Bitdefender Polska

 

Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.