Dbamy o Ciebie!

Bitdefender pomaga służbie zdrowia na całym Świecie w walce przeciwko „koronawirusowi Covid-19”

Zainteresowancyh programem prosimy o wypełnienie formularza

Podane informacje będą administrowane przez Marken Systemy Antywirusowe

Bitdefender oferuje do 12 miesięcy najwyższej klasy, bezpłatnej ochrony antywirusowej dla wszystkich organizacji służby zdrowia

W ten sposób Bitdefender pomaga placówkom opieki zdrowotnej pracować z pełną wydajnością bez obawy, że staną się ofiarami cyberataków.

Bitdefender już zabezpiecza
ponad 5000 organizacji medycznych.

“Nie tylko wygoda sprawiła, że zostaliśmy z Bitdefender przez te wszystkie lata. Ufamy w skuteczność ich ochrony.”

“Kiedy rozpoczęły się ataki WannaCry i Petya, otrzymaliśmy proaktywny e-mail od Bitdefender z ostrzeżeniem, że ich definicje wirusów zostały już zaktualizowane i że jesteśmy chronieni. To dało wszystkim o wiele więcej spokoju. Bardzo nas to uspokoiło “

“Uruchomienie i konfiguracja, to bułka z masłem. Skonsolidowaliśmy teraz stacje robocze i serwery, wszystko jest teraz scentralizowane i chronione przez Bitdefender. “

MARCEL ÜBACHS,
HEAD OF IT LEBENSHILFE HEINSBERG E.V.
PHILLIP YARBRO,
NETWORK SYSTEMS ENGINEER SAINT FRANCIS HEALTHCARE SYSTEM
JOSH GILLILAND,
SECURITY ANALYST TEAM LEAD GOVERNMENT EMPLOYEES HEALTH ASSOCIATION

Chroń dane pacjentów.
Zwiększ zgodność

Pomóż ochronić urządzenia medyczne przed ransomware i innymi cyberzagrożeniami. Odpieraj hackerów atakujących dane EHR (EDM, Elektroniczna Dokumentacja Medyczna) twoich pacjentów. Zachowaj zgodność dzięki szeregowi technologii bezpieczeństwa opartych na uczeniu maszynowym.

Wspieraj zmieniające się architektury obliczeniowe opieki zdrowotnej

Gdy przenosisz obciążenia/zasoby do chmury lub potrzebujesz chronić wszystkie punkty końcowe w zakładach opieki zdrowotnej, Bitdefender jest do Twojej dyspozycji. Użyj jednej konsoli do zarządzania dowolną kombinacją wdrożeń hybrydowej chmury.

Zintegruj przepływy pracy. Znacząco zmniejsz koszty IT.

Umożliw swojemu zespołowi ds. Bezpieczeństwa IT automatyzację powtarzających się zadań i szybsze postępy w kluczowych kwestiach. Minimalizuj czas wdrażania, zarządzania i raportowania, używając jednego agenta na wszystkich fizycznych, wirtualnych i chmurowych zasobach.

Chroń inteligentne urządzenia medyczne (IoMT)

Wymuś spójny standard bezpieczeństwa w całej infrastrukturze, wliczając w to wyspecjalizowany sprzęt medyczny. Obsługa szerokiej platformy/wielu platform/szerokiej gamy i analiza ruchu sieciowego wykrywają nieautoryzowane zmiany w podłączonych urządzeniach medycznych i chronią urządzenia o stałej funkcji przed złośliwym oprogramowaniem.

Pola oznaczone * są wymagane

Dopuszalne pliki: pdf | jpg | jpeg | png
Maksymalny rozmiar pliku: 2mb

Pole wymagane do realizacji zmówienia:

Wyraź zgodę, abyśmy mogli odpowiedzieć mailowo:

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych od Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ulicy ul. Armii Krajowej 23/13, 81-366 Gdynia, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyraź zgodę, abyśmy mogli odpowiedzieć telefonicznie:

Wyrażam zgodę na informowanie drogą telefoniczną na podany przeze mnie numer informacji marketingowych od Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ulicy ul. Armii Krajowej 23/13, 81-366 Gdynia, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nagrody & Certyfikaty
Ciągłe testowanie. Ciągła doskonałość.
Ciągłe innowacje. Konsekwentnie dostarczane.