Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Dane są powszechnie uznawane za najważniejszy zasób w gospodarce cyfrowej. Podróże służbowe i dojazdy do pracy często wiążą się z ryzykiem kradzieży lub zniszczenia laptopów zawierających poufne informacje firmowe. Jeśli utraconego urządzenia nie da się zastąpić niewielkim kosztem, brak danych może oznaczać nadszarpnięcie zaufania klientów i reputacji firmy, a nawet poważne konsekwencje finansowe.

Zabezpiecz swój sukces! Wybierz promocję z szyfrowaniem gratis i podwyższ swoją ochronę!

Zrealizuj zakup dodatkowych licencji Bitdefender GravityZone lub przejdź na wyższy Pakiet Premium i odbierz szyfrowanie dysku GRATIS

Szyfrowanie dysku to kompleksowa ochrona danych i kontrola zgodności.

Kluczowe Zalety tego rozwiązania:

Generuje raporty dotyczące szyfrowania, pomagając organizacjom spełnić wymagania dotyczące zgodności z normami.

Wykorzystuje sprawdzone natywne mechanizmy szyfrowania w Windows (BitLocker) i macOS (FileVault), aby uniknąć problemów z wydajnością. Nie wymaga osobnego agenta.

Centralne zarządzanie kluczami i możliwość ich odzyskiwania chronią przed nieuprawnionym dostępem do danych poprzez egzekwowanie uwierzytelniania przed uruchomieniem systemu.

Wdrożenie jest proste, intuicyjne i nie wymaga osobnej konsoli zarządzania. Zarządzanie szyfrowaniem odbywa się za pomocą tej samej chmurowej lub lokalnej konsoli GravityZone, która służy do ochrony punktów końcowych.

Egzekwowanie uwierzytelniania przed uruchomieniem systemu zapobiega odczytaniu jakichkolwiek danych z dysku. Stanowi zaufaną warstwę uwierzytelniania niezależną od systemu operacyjnego, która gwarantuje bezpieczeństwo i odporność na ingerencję.

Zasady Promocji:

Przedmiotem Promocji jest szyfrowanie dysku gratis. Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić jeden z poniższych warunków:

Warto wiedzieć:

Sprawdź czy promocja jest kierowana do Ciebie i skorzystaj z niej już dziś!

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy