Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Gravityzone Security for Mobile

Chroń urządzenia mobilne swojej organizacji na wszystkich platformach, bez względu na lokalizację. Z łatwością przesyłaj ustawienia polityk bezpieczeństwa na dowolną liczbę urządzeń z systemami iOS i Android, chroniąc je przed nieautoryzowanym użytkowaniem, niebezpiecznym oprogramowaniem oraz utratą danych poufnych.

Funkcje i korzyści

Zaprojektowany, aby wspierać BYOD poprzez stosowanie polityk bezpieczeństwa na wszystkich urządzeniach, Bitdefender pomaga zapewnić ochronę dla urządzeń mobilnych oraz poufnych informacji biznesowych. Zmniejsza obciążenie zespołów IT dzięki ciągłemu aktualizowaniu statusu zgodności urządzeń.

Skanowanie antywirusowe na żądanie sprawia, że urządzenia z Androidem nie będą posiadały złośliwego kodu. Skanowanie jest uruchamiane automatycznie po włożeniu pamięci masowej lub za każdym razem, gdy instalowana jest nowa aplikacja. Bitdefender wykrywa złośliwe oprogramowanie dla systemu Android oraz uniemożliwia użytkownikom mobilnym rozpowszechnianie zainfekowanych plików do innych użytkowników w organizacji lub poza nią.

Bitdefender wspiera BYOD za pomocą scentralizowanego zarządzania polityką bezpieczeństwa iPhone’ów, iPadów i urządzeń z Androidem zdefiniowanymi działaniami dla urządzeń, które nie są zgodne, takimi jak blokowanie dostępu do usług korporacyjnych, trwałe zablokowanie urządzenia, a nawet wyczyszczenie urządzenia w przypadku zostało skradzione lub zgubione.

Bitdefender zapewnia proste i spójne polityki bezpieczeństwa, takie jak blokowanie ekranu czy opcje uwierzytelniania użytkowników na urządzeniach mobilnych, aby zapobiegać niepożądanemu dostępowi do telefonów lub tabletów.

Bitdefender rozszerza istniejące systemy operacyjne Apple iOS i Android o funkcje bezpieczeństwa, które są najważniejsze dla przedsiębiorstw. Na przykład Bitdefender oferuje scentralizowane zarządzanie zgubionymi lub skradzionymi urządzeniami, aby zapobiegać przedostaniu się prywatnych informacji do niepowołanych rąk.

Bitdefender uwzględnia wymagania bezpieczeństwa urządzeń mobilnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym użytkowników. Dotyczy to firmowych urządzeń mobilnych, jak i BYOD, użytkownicy mogą szybko przełączać profile ustawień łączności i szyfrowania (VPN) w zależności od potrzeb.

Zaprojektowany, aby wspierać BYOD poprzez stosowanie polityk bezpieczeństwa na wszystkich urządzeniach, Bitdefender pomaga zapewnić ochronę dla urządzeń mobilnych oraz poufnych informacji biznesowych. Zmniejsza obciążenie zespołów IT dzięki ciągłemu aktualizowaniu statusu zgodności urządzeń.

To wszechstronne zwycięstwo z Bitdefender. Mamy spokój ducha, jesteśmy chronieni, a jednocześnie mamy więcej czasu na wspieranie biznesu
Matt Ulrich, Administrator Sieci
Speedway Motorsport

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

Specyfikacje - Security for Mobile

Systemy operacyjne Apple iPhone i tablety iPad (od iOS 8.1 do iOS 11)

Smartfony i tablety z systemem Android (od wersji 4.0.3 do wersji 9)

Antywirus Security for Mobile obsługuje następujące typy urządzeń mobilnych i systemów operacyjnych:

 

Systemy operacyjne Apple iPhone i tablety iPad (od iOS 8.1 do iOS 11)

Smartfony i tablety z systemem Google Android (od wersji 4.0.3 do wersji 9)

 

Wszystkie usługi antywirusowe Bitdefender GravityZone są obsługiwane przez infrastrukturę Control Center. Aby aktywować usługi bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych, wystarczy wprowadzić ważny klucz licencyjny.

Jeśli rozwiązanie antywirusowe Security for Mobile jest pierwszą usługą GravityZone w twoim środowisku, użytkownicy będą musieli wdrożyć platformę zarządzania.

Wymagania dla GravityZone Control Center można znaleźć tutaj:

GravityZone Control Center jest dostarczane jako urządzenie wirtualne, spakowane w następujących formatach:

OVA (kompatybilny z VMware vSphere, View)
XVA (kompatybilny z Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
VHD (kompatybilny z Microsoft Hyper-V)
Archiwa TAR.BZ2 dla KVM, Oracle lub RedHat Enterprise Virtualization

Obsługa innych formatów i platform wirtualizacji może być zapewniona na żądanie.
Minimalne wymagania sprzętowe

Wdróż urządzenie wirtualne GravityZone z następującą minimalną konfiguracją sprzętową:
Procesor: 4 vCPU po 2 GHz każdy
Minimalna pamięć RAM: zalecane 6 GB
40 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Antywirus na telefon GravityZone Security for Mobile wymaga dostępu do Internetu w celu aktualizacji i komunikacji ze zdalnymi i mobilnymi punktami końcowymi.

Aby uzyskać dostęp do konsoli internetowej Control Center, wymagane są następujące elementy:
Internet Explorer 9+, Mozilla Firefox 14+, Google Chrome 15+, Safari 5+
Zalecana rozdzielczość ekranu: 1024×768 lub wyższa

FAQ

Urządzenia mobilne mogą przynieść firmie wiele korzyści, ale mogą też przysporzyć wielu problemów zespołom ds. bezpieczeństwa. Telefony osobiste i tablety należy traktować jako podstawowe urządzenia do pracy, ponieważ często mają one dostęp do wrażliwych i poufnych danych w sieci firmowej. Urządzenia te mogą być również wykorzystywane jako odskocznia do większego dostępu do sieci organizacji.

Bring-your-own-device (BYOD) odnosi się do praktyki pracowników korzystających z urządzeń osobistych do celów służbowych. Pracownicy organizacji używają własnych komputerów, smartfonów lub innych urządzeń do łączenia się z sieciami organizacyjnymi i uzyskiwania dostępu do systemów związanych z pracą oraz potencjalnie wrażliwych lub poufnych danych.

BYOD nakłada dodatkowe obowiązki na działy IT, które dbają o stan urządzenia oraz pilnują, aby nie tworzono niepotrzebnych luk w infrastrukturze firmy. Zabezpieczenia BYOD, podobnie jak te korporacyjne, wymagają wielowarstwowego podejścia do zagrożeń jednocześnie minimalizując szanse na włamania.

GravityZone Security for Mobile Devices nie jest kolejnym narzędziem, które obciąży administratora dodatkową pracą. W pełni zintegrowane z Control Center, umożliwia personelowi IT stosowanie polityk bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych bez dodatkowej infrastruktury, z jednej platformy zarządzania, która służy do kontrolowania bezpieczeństwa w wirtualnych oraz fizycznych punktach końcowych.

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy