Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Admin Bitdefender – Zarządzanie i pierwsza konfiguracja bez tajemnic

Program:

 • Jak przyspieszyć wdrożenie za pomocą zadań zdalnych?
 • Jak skonfigurować pierwszą politykę bezpieczeństwa?
 • Na co zwrócić uwagę podczas pierwszej konfiguracji?

Webinarium adresowane jest dla administratorów odpowiedzialnych za wdrażanie systemów bezpieczeństwa. W pierwszej części spotkania uczestnicy dowiedzą się jaką rolę spełnia komputer Relay, który może występować w trzech postaciach: jako serwer aktualizacji agenta BEST (Bitdefender Endpoint Security Tools), serwer proxy wykonujący zadania związane z przeszukiwaniem sieci oraz narzędzie do zdalnej instalacji agenta BEST bezpośrednio z konsoli zarządzającej.

W drugiej części omówione zostaną kwestie związane z tworzeniem polityki bezpieczeństwa. Obok wyjaśnienia podstawowych zagadnień, pojawią się konkretne wskazówki w jaki sposób określić polityki bezpieczeństwa w systemach Bitdefender.

Ostatnia odsłona webinarium jest poświęcona procesom związanym z konfiguracją produktów Bitdefendera. W czasie prezentacji zostaną przybliżone ustawienia, na które szczególnie warto zwrócić uwagę m.in. hasło dezinstalacji, power user, włączenie drukowania sieciowego, ustawienie harmonogramu skanowania czy też powiadomienia.

O Marken Systemy Antywirusowe

Firma istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Marken Systemy Antywirusowe zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. Firma posiada szerokie portfolio rozwiązań, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Marken Systemy Antywirusowe od 2012 roku jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę produktów Bitdefendera.

O Bitdefender

Bitdefender działa od 2001 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego dla urządzeń z systemami Linux, Windows, Mac OS, iOS oraz Android. Z produktów Bitdefender korzysta ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie posiada świadectwa wszystkich głównych ośrodków certyfikujących antywirusy: CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World, CRN.

Sprawdź

Data

04 sierpnia 2021
Expired!

Czas

10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy