Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Konferencja PIRB – Data Center Nowej Generacji

Program:bitdefender

 • Trzy silne warstwy ochrony GravityZone.
 • Łagodzenie skutków ataków ransomware.
 • Szczepionka przeciw ransomware.
 • Wizualizacja incydentów bezpieczeństwa.
 • Energooszczędne systemy zasilania awaryjnego
 • Wirtualizacja i automatyzacja dc
 • Sprawdzanie skutków uruchomienia plików przez Analizator Sandbox.
 • Zarządzanie ryzykiem i podatnościami na zagrożenia dla całej firmy.

Prowadzący: Krzysztof Budziński – Inżynier techniczny Bitdefender Polska, Marken Systemy Antywirusowe

Webinarium jest doskonałą okazją do zapoznania się z metodami ochrony świadczonej przez trzy warstwy systemu Bitdefender Gravity Zone. Uczestnicy spotkania uzyskają informacje dotyczące zabezpieczeń urządzeń końcowych przed najbardziej zaawansowanymi rodzajami zagrożeń, w tym atakami przeprowadzanymi za pomocą złośliwego oprogramowania ransomware. Poza tym dowiedzą się jak skutecznie chronić system przed nieznanymi incydentami czy sprawdzać niezaufane pliki za pomocą chmury Bitdefendera. Uczestnicy zdobędą cenne wskazówki, takie jak chociażby eliminacja luk bezpieczeństwa za pomocą przyjaznego w obsłudze panelu zarządzającego. W ostatniej części zostaną omówione zagadnienia związane z przeprowadzaniem lekkiego skanowanie bez obciążania urządzeń oraz ochroną środowiska wirtualnego bez instalowania w modelu agenta.

Dodatkowe informacje

O Bitdefender Gravity Zone

System Bitdefender Gravity Zone zapewnia ochronę przez złośliwym oprogramowaniem, a także phishingiem, atakami ransomware oraz exploitami. Rozwiązanie łączy uczenie maszynowe oraz heurystykę z sygnaturami i innymi technikami. Bitdefender wykorzystuje własne, opatentowane technologie i rozwija platformę, cały czas wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Bitdefender Gravity Zone jest przystosowany do zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. System pozwala ocenić poziom ryzyka oraz powstrzymać zaawansowane zagrożenia na dowolnym poziomie: punktu końcowego, sieci, chmury, a także samych ludzi.

O Marken Systemy Antywirusowe

Firma istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Marken Systemy Antywirusowe zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. Firma posiada szerokie portfolio rozwiązań, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Marken Systemy Antywirusowe od 2012 roku jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę produktów Bitdefendera.

O Bitdefender

Bitdefender działa od 2001 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego dla urządzeń z systemami Linux, Windows, Mac OS, iOS oraz Android. Z produktów Bitdefender korzysta ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie posiada świadectwa wszystkich głównych ośrodków certyfikujących antywirusy: CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World, CRN.

Sprawdź

W razie problemów z rejestracją na wydarzenie napisz do nas na prezentacje@marken.com.pl

Data

08 czerwca 2021
Expired!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy