Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone Elite i Ultra – poznaj najwyższy poziom ochrony od Bitdefender.

Program:bitdefender

 • Co nowego od wersji Elite?
 • Czym różni się wersja Ultra od Elite?
 • Jak chronić się przed zaawansowanymi atakami i ransomware?

Bitdefender GravityZone

W czasie spotkania zostaną omówione funkcjonalności dwóch wersji GravityZone – Ultra oraz Elite. Obie posiadają większe możliwości aniżeli standardowe wyposażenie Gravity Zone. Podstawowym wyróżnikiem jest zastosowanie trzeciej warstwy ochrony w postaci inteligentnego modułu HyperDetect, który blokuje zagrożenia przed uruchomieniem pliku. Warto się z nim zapoznać, chociażby ze względu na fakt, iż stanowi podstawową linię ochrony Bitdefendera przed atakami ransomware.

Uczestnicy webinarium poznają również zasady działania analizatora Sandbox – narzędzia służącego do analizy plików. Proces weryfikacji zajmuje kilkanaście minut, po tym czasie użytkownik otrzymuje szczegółowy raport opisowo-graficzny zawierający bogate informacje o samym pliku jak i jego zachowaniu po uruchomieniu. Kolejnym ułatwieniem jest zakładka „incydenty” umożliwiająca prześledzenie pełnej ścieżki ataku od komputera do ostatniego procesu biorącego udział w zdarzeniu. Z kolei użytkownicy wersji Ultra mogą korzystać z czujnika EDR, zbierającego informacje na temat zachowania urządzeń.

Ostatnia część spotkania będzie poświęcona zapobieganiu atakom ransomware. Obok omówionych wcześniej rozwiązań takich, jak EDR, HyperDetect, Analizator Sandbox, zostaną zaprezentowane: szczepionka ransmoware oraz sposoby łagodzenia skutków ataków ransomware.

O Bitdefender Gravityzone

System Bitdefender Gravity Zone zapewnia ochronę przez złośliwym oprogramowaniem, a także phishingiem, atakami ransomware oraz exploitami. Rozwiązanie łączy uczenie maszynowe oraz heurystykę z sygnaturami i innymi technikami. Bitdefender wykorzystuje własne, opatentowane technologie i rozwija platformę, cały czas wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Bitdefender Gravity Zone jest przystosowany do zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. System pozwala ocenić poziom ryzyka oraz powstrzymać zaawansowane zagrożenia na dowolnym poziomie: punktu końcowego, sieci, chmury, a także samych ludzi.

O Marken Systemy Antywirusowe

Firma istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Marken Systemy Antywirusowe zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. Firma posiada szerokie portfolio rozwiązań, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Marken Systemy Antywirusowe od 2012 roku jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę produktów Bitdefendera.

O Bitdefender

Bitdefender działa od 2001 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego dla urządzeń z systemami Linux, Windows, Mac OS, iOS oraz Android. Z produktów Bitdefender korzysta ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie posiada świadectwa wszystkich głównych ośrodków certyfikujących antywirusy: CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World, CRN.

Sprawdź

Data

30 czerwca 2021
Expired!

Czas

10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy