Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Jak poprawnie dbać o bezpieczeństwo danych osobowych w firmie – Bitdefender GravityZone

Od czasu wybuchu pandemii koronawirusa cyberprzestępcy stale wykorzystują ten globalny kryzys, koncentrując się na atakach cybernetycznych zaprojektowanych w celu naruszenia bezpieczeństwa i danych ofiar. Dane wywiadowcze Bitdefender dotyczące zagrożeń dotyczące cyberzagrożeń związanych z koronawirusem między marcem a kwietniem ujawniają, że raporty o zagrożeniach w stylu Covid-19 stają się nową normą.

W tym webinarze zagłębimy się w badania inteligencji zagrożeń Bitdefender związane z Covid-19, aby lepiej zrozumieć ewolucję i wpływ tych ataków. Liviu Arsene omówi, na podstawie wewnętrznej telemetrii, globalną oczekiwaną trajektorię ataków na kolejne 3-6 miesięcy.

Prowadzący
Liviu Arsene

bitdefender_transparent (1)


Liviu Arsene jest globalnym badaczem cyberbezpieczeństwa dla Bitdefender, z dużym doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i technologii. Badając światowe trendy i rozwój cyberbezpieczeństwa, koncentruje się na zaawansowanych uporczywych zagrożeniach i incydentach bezpieczeństwa, jednocześnie oceniając ich wpływ na krytyczne publiczne i prywatne infrastruktury biznesowe. Jego pasje koncentrują się wokół innowacyjnych technologii i gadżetów, koncentrując się na ich aplikacjach bezpieczeństwa i długoterminowym wpływie strategicznym.

 

W razie problemów z rejestracją na wydarzenie napisz do nas na prezentacje@marken.com.pl

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim

Sprawdź

Data

09 czerwca 2020
Expired!

Czas

18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy