Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

MDR i XDR: kompleksowe podejście do w pełni zarządzanego programu wykrywania i reagowania na zagrożenia. Webinar w języku Angielskim

Zapraszamy na bezpłatny webinar online. (Po angielsku)
Bez potrzeby wychodzenia z biura lub domu, przed monitorem własnego komputera!

 

Wymogiem w dzisiejszych czasach jest wdrożenie w firmie solidnego, najnowocześniejszego rozwiązania antywirusowego skutecznie powstrzymującego hakerów. Coraz częstsze, różne i nowe ataki szukają luk w zabezpieczeniach Twoich urządzeń aby zainfekować i zaszkodzić Twojej firmie.

Bitdefender GravityZone to proponowane przez specjalistów rozwiązanie, pozwalające na łatwe zarządzanie konsolą internetową. Dzięki instalacji zdalnej cały proces jest jeszcze prostszy, a podczas tego webinaru zostanie poruszone między innymi to, na które ustawienia szczególnie warto zwrócić uwagę.

XDR zawitało w  cyberbezpieczeństwie 5 lat temu. Według Gartnera, pod koniec 2027 roku, XDR będzie używany nawet w 40% organizacji korzystających z ochrony punktów końcowych. Skąd tak wielka adaptacja? Mimo, że ta technologia pojawiła się raptem kilka lat temu świetnie łączy potrzebne dane i synchronizuje tym samym wielowarstwową ochronę zawierającą, zapobiegania, wykrywania i reagowania, a to wszystko dostarczane w chmurze, dzięki czemu XDR dostarcza organizacjom jeszcze szybsze i dokładniejsze wykrywanie. Brzmi świetnie, prawda?

Dołącz do Jadon Montero, Starszego Dyrektora Zarządzania Produktami i Erin Mayers, Starszego Menadżera Marketingu Produktów aby dowiedzieć się więcej o:

 • Roli XDR w nowoczesnej ochronie
 • Wyzwaniach prowadzących do sukcesywnego wdrążenia rozwiązania XDR
 • MDR i jakie korzyści niesie on organizacjom
 • Jak MDR dla XDR może pomóc organizacjom wznieść ich potencjał cyberbezpieczeństwa na wyżyny

Zarejestruj się

 

Data

26 października 2022
Expired!

Czas

16:00
Kategoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy