Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Wzmocnij swoją ochronę GravityZone za pomocą dodatkowych pakietów i EDR

Program:bitdefender

 • EDR Standalone – śledź, analizuj i reaguj natychmiastowo na zaawansowane zagrożenia w sieci
 • Skuteczne zabezpieczenie poczty z dodatkiem Email Security
 • Patch Management czyli jak zadbać, aby oprogramowanie było zawsze aktualne
 • Wyeliminowanie niebezpieczeństwa utraty danych dzięki Pełnemu Szyfrowaniu Dysków

Bitdefender GravityZone

Bitdefender Gravity Zone jest oprogramowaniem realizującym szeroką gamę funkcji bezpieczeństwa. System można rozszerzyć o dodatkowe rozwiązania, które będą tematem webinarium. W ostatnim czasie jednym z najbardziej popularnych narzędzi do ochrony urządzeń końcowych jest EDR (Endpoint Detection and Response). To narzędzie służy do wykrywania i reagowania na podejrzane aktywności mające miejsce na urządzeniach końcowych. W przeciwieństwie do dotychczas używanych technologii EDR nie koncentruje się na identyfikacji malware/u, a na detekcji nieprawidłowych, niestandardowych działań. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z agentem EDR Standalone, który umożliwia skorzystanie z czujnika EDR od Bitdefendera na komputerach z zainstalowanym oprogramowaniem antywirusowym innych firm.

Czujnik EDR od Bitdefender

Czujnik zbiera informacje na temat zachowania urządzeń i przesyła je do konsoli, umożliwiając użytkownikowi zablokowanie lub zapobiegnięcie nawet jeszcze nieznanym atakom. Jednym z najsłabszych ogniw w systemie bezpieczeństwa jest poczta elektroniczna. Dlatego też w webinarze nie może zabraknąć części poświęconej zabezpieczaniu e-maili. Bitdefedner oferuje opcjonalne rozwiązanie w postaci Email Security. Zastosowanie tego modułu przeznaczonego dla konsoli Gravity Zonie w chmurze Bitdefendera umożliwia filtrowanie zarówno samych wiadomości na podstawie ich zawartości jak i rodzaju połączenia np. geolokalizację adresata. Narzędzie obsługuje technologie antyspamowe, antyphishingowe, antymalware, ujednoliconą kwarantannę dla całej firmy, oraz rozbudowany system raportowania. W trzeciej części webinaru pojawią się zagadnienia związane z aktualizacją oprogramowania za pomocą Patch Management.

Jest to dodatek umożliwiający zdalną aktualizację oprogramowania firm zewnętrznych zainstalowanego na komputerach pracowników. Dodatek ten potrafi według harmonogramu wyszukiwać aktualizacje aplikacji i usług zainstalowanych na komputerach. Ostatnim punktem prezentacji będzie przedstawienie opcji Pełnego Szyfrowania Dysków, która pozwala na zdalne zaszyfrowanie i zdeszyfrowanie dysków na komputerach pracowników za pomocą Bitlockera.Dodatkowe informacje

O Bitdefender dla firm

System Bitdefender Gravity Zone zapewnia ochronę przez złośliwym oprogramowaniem, a także phishingiem, atakami ransomware oraz exploitami. Rozwiązanie łączy uczenie maszynowe oraz heurystykę z sygnaturami i innymi technikami. Bitdefender wykorzystuje własne, opatentowane technologie i rozwija platformę, cały czas wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Bitdefender Gravity Zone jest przystosowany do zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. System pozwala ocenić poziom ryzyka oraz powstrzymać zaawansowane zagrożenia na dowolnym poziomie: punktu końcowego, sieci, chmury, a także samych ludzi.

O Marken Systemy Antywirusowe

Firma istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Marken Systemy Antywirusowe zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. Firma posiada szerokie portfolio rozwiązań, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Marken Systemy Antywirusowe od 2012 roku jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę produktów Bitdefendera.

O Bitdefender

Bitdefender działa od 2001 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego dla urządzeń z systemami Linux, Windows, Mac OS, iOS oraz Android. Z produktów Bitdefender korzysta ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie posiada świadectwa wszystkich głównych ośrodków certyfikujących antywirusy: CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World, CRN.

Sprawdź

Data

21 lipca 2021
Expired!

Czas

10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy