Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz
bitdefender-webinar-obrazek

Zanurkuj do głębin informacji jakie uzyskasz z rozszerzeniem XDR w najwyższym pakiecie GravityZone – webinar w języku angielskim

Zapraszamy na bezpłatny webinar online. (Po angielsku)
Bez potrzeby wychodzenia z biura lub domu, przed monitorem własnego komputera!

Każdego miesiąca omawiamy najnowsze wiadomości i trendy w zakresie cyberbezpieczeństwa z krótkim fragmentem obejmującym niektóre wiadomości z pierwszych stron gazet, a także rzeczami, które już wcześniej mogły przykuć Twoją uwagę. Wysłuchaj co mają do powiedzenia eksperci, bliscy partnerzy i klienci produktów Bitdefender GravityZone

XDR – Trzy litery, które wzniosą bezpieczeństwo Twojej firmy na sam szczyt.
Choć jest to dziwny akronim – XDR to skrót od eXtended Detection and Response (rozszerzone wykrywanie i reagowanie) – może on przyczynić się do rozwoju bezpieczeństwa poprzez rozwiązanie trudnych problemów, z którymi borykają się nawet najbardziej zaawansowane zespoły bezpieczeństwa. W całym Twoim środowisku znajdują się dane, które mogą być wykorzystane do identyfikacji i zapewnienia bogatego wglądu w incydenty bezpieczeństwa.

Wyzwaniem dla Twojego zespołu jest zebranie i przesianie ogromnej ilości dostępnych danych w celu dostarczenia użytecznych rezultatów – nie zapominając o skorelowaniu lokalnych, bogatych w kontekst informacji z globalnymi danymi o zagrożeniach. Wyjaśnimy, w jaki sposób XDR, jako podejście, porównuje się i kontrastuje z tradycyjnym bezpieczeństwem, aby przekroczyć przepaść między danymi a informacjami.

XDR w 2023 roku – Bitdefender i gość Forrester o tym, czego można się spodziewać

Dołącz do nas na wnikliwą rozmowę prowadzoną przez Andrei Florescu, SVP of Products firmy  Bitdefender, z udziałem gościa Allie Mellen, starszego analityka w Forrester. Allie została nagrana dla publiczności Bitdefender, opowie ona gdzie XDR jest dzisiaj, a gdzie przewidujemy, że może się znaleźć w 2023 roku. Z tej rozmowy dowiesz się także o różnych podejściach do XDR oraz o tym, jak będzie się on rozwijał w bieżącym roku.

Podczas rejestracji wybierz, które z dwóch godzin Tobie odpowiadają i naucz się pływać w morzu informacji!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Harmonogram

23 marca

9:00 - 10:00
17:00 - 18:00

Data

23 marca 2023
Expired!

Czas

09:00
Kategoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy