0
Zapytaj o najlepsze rozwiązania antywirusowe
Bitdefender dla biznesu!
Testuj nawet przez 45 dni za darmo!

Pięć powodów, dla których warto zmienić
stare oprogramowanie antywirusowe

#1 Bitdefender to nr 1 w Europie i Ameryce Północnej. Każdego roku zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w największych niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności, użyteczności i bezpieczeństwa, co jest potwierdzone ochroną ponad 500 milionów punktów końcowych na całym świecie.

#2 Global Network zbiera i analizuje informacje ze wszystkich punktów końcowych oraz innych źródeł w celu wykrywania, przewidywania i natychmiastowego zapobiegania atakom na całym świecie w czasie krótszym niż 3 sekundy.

#3 Zaawansowana ochrona punktów z wykorzystaniem uczenia maszynowego i zaawansowanej heurystyki do wykrywania i blokowania nawet tych najbardziej wyrafinowanych wirusów i ataków zero-day.

#4 Łatwa w użyciu ujednolicona konsola zarządzania. Zaprojektowana od podstaw dla chmury i środowisk wirtualnych, która zapewnia dostępność na wszystkich platformach.

#5 Dostęp do ekspertów wyspecjalizowanych w cyber-bezpieczeństwie, którzy mogą pomóc Ci w każdej chwili.

Wypełnij poniższy formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów

Rozwiązania te przeznaczone są dla Firm chcących chronić 5 lub więcej stanowisk. Jeśli chcesz chronić mniejszą ilość stanowisk przejdź do innego formularza.

* pola wymagane
Umowa licencyjna użytkownika końcowego

Kontakt do Działu Handlowego: tel. 58 667 49 49
Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.