Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone XDR

Intuicyjność, modelowanie predykcyjne, prosta obsługa.

Wykrywaj, identyfikuj, namierzaj zagrożenia w całej swojej organizacji i efektywnie je zwalczaj!
Skuteczne zapobiegaj niebezpieczeństwom i rozszerzaj ochronę obszaru podatnego na ataki
– oto, co daje GravityZone XDR.

Większe możliwości w zakresie obserwacji, automatycznej detekcji i ukierunkowanych odpowiedzi na zdarzenia w całej organizacji

GravityZone XDR stale monitoruje i wykrywa ataki w całym środowisku Twojej firmy, dzięki czemu wszelkie urządzenia dostępne fizycznie w siedzibie, sprzęt podłączony do sieci, platformy wirtualne i chmurowe oraz ich zasoby objęte są ochroną.

Platforma Bitdefender łączy w sobie zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami i innowacyjne funkcje analityczne, umożliwiając osadzenie korelacji różnych alertów w szerokim kontekście bezpieczeństwa. Pozwala to zespołom zajmującym się zagrożeniami błyskawicznie rozwiązywać problemy i reagować na incydenty w obrębie ochrony tożsamości, sieci, poczty elektronicznej, serwerów chmurowych i punktów końcowych.

Ujawnia pełny zakres wszystkich ataków poprzez łączenie zdarzeń i incydentów w czasie i dostarczanie głębszego kontekstu poprzez automatyczne zbieranie danych, analizę przyczyn źródłowych i zalecane działania naprawcze.

Funkcje i korzyści

Mężczyzna w serwerowni

Szerokie możliwości w zakresie obserwacji incydentów bezpieczeństwa i zdarzeń z różnych źródeł, mające na celu wykrywanie ataków ukierunkowanych na niezabezpieczone urządzenia i elementy infrastruktury, niebędące punktami końcowymi. Badamy zależności między incydentami, posiłkując się danymi z różnych źródeł, i łączymy uzyskane informacje w jeden spójny obraz, który opisuje jego przebieg w punktach końcowych, chmurze, poczcie elektronicznej, tożsamości i sieci.

Wiodące w branży metody zapobiegania i wykrywania stosowane do szerokiego zakresu źródeł danych. Opracowaliśmy wielowarstwowe algorytmy korelacji i detekcji, dostarczane zarówno lokalnie do czujnika, jak i na poziomie platformy chmurowej. Dodatkowo umożliwiamy zespołom bezpieczeństwa łatwe tworzenie własnych reguł detekcji.

Nasza funkcja analizy incydentów, GravityZone Incident Advisor, zapewnia przegląd wszystkich kluczowych informacji, aby zminimalizować czas potrzebny na zbadanie i reakcję. To podsumowanie zapewnia analitykowi wgląd w to, co wydarzyło się w całym łańcuchu ataku i jego wpływ na organizację oraz wszelkie skorelowane incydenty.

Mężczyzna w serwerowni

Nasze rozwiązanie oferuje zautomatyzowane działania w odpowiedzi na zagrożenia oraz ukierunkowane zalecenia w zakresie podejmowania dalszych środków, aby zapewnić błyskawiczną reakcję we wszystkich punktach infrastruktury technologicznej. Wszystko po to, aby jak najszybciej opanować zagrożenie, nie pomijając żadnego z ważnych kroków.

Mężczyzna w serwerowni

Szerokie możliwości w zakresie obserwacji incydentów bezpieczeństwa i zdarzeń z różnych źródeł, mające na celu wykrywanie ataków ukierunkowanych na niezabezpieczone urządzenia i elementy infrastruktury, niebędące punktami końcowymi. Badamy zależności między incydentami, posiłkując się danymi z różnych źródeł, i łączymy uzyskane informacje w jeden spójny obraz, który opisuje jego przebieg w punktach końcowych, chmurze, poczcie elektronicznej, tożsamości i sieci.

„GravityZone XDR przoduje w łączeniu i korelowaniu incydentów podczas całej naszej działalności i odczuliśmy natychmiastową wartość”, „Korzyść z posiadania rozwiązania jednego dostawcy z gotowymi możliwościami wykrywania do identyfikowania i badania znanych i nieznanych zagrożeń a zapewnienie naszym analitykom wiedzy o tym, co i jak doszło do incydentu, wraz z najlepszymi sposobami reagowania, jest nie do przecenienia”.

GravityZone XDR jest zbudowany na szczycie światowej klasy kontroli zapobiegania punktom końcowym na wielu czujnikach, w tym punktach końcowych, tożsamościach, sieciach, chmurze i aplikacjach zwiększających produktywność. Zajmiemy się wszystkimi Twoimi cyberzagrożeniami, podczas gdy Ty zajmiesz się swoją firmą.

Jak działa Bitdefender XDR?

Uznanie branży

Bitdefender jest rozpoznawalnym liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące,
firmy analityczne i media.

Technologia i architektura

Kompleksowa ochrona

Rozwiązanie jednego producenta, zbierające dane z całego środowiska: punktów końcowych, poczty elektronicznej, sieci, tożsamości i obciążeń w chmurze. XDR dostarczany jest w chmurze z różnymi dostępnymi czujnikami, które mogą być wdrożone zarówno w infrastrukturze on-premises, jak i w chmurze.

Intuicyjna analityka bezpieczeństwa

Wysoce wydajna chmura Security Analytics wykorzystująca dane zebrane na poziomie organizacji do wczesnego wykrywania złożonych ataków oraz zapewnienia ich pełnej widoczności.

Zbudowany na zaawansowanej analityce zagrożeń

Bezpośrednie, użyteczne informacje o zagrożeniach zebrane przez Global Protective Network (GPN) chroniące setki milionów systemów na całym świecie, zintegrowane z Bitdefender GravityZone XDR.

Profesjonalne usługi

Nasi eksperci pomogą Ci zainstalować i skonfigurować wybrane przez Ciebie rozwiązanie Bitdefender, zapewniając optymalną ochronę i wydajność, jakich potrzebują Twoje aplikacje biznesowe. Oferujemy klientom profesjonalne wsparcie w procesie wdrażania ochrony, a nasi wykwalifikowani inżynierowie Bitdefender dbają o potrzeby biznesowe naszych wierzycieli.

FAQ

Nasz centralny silnik korelacji wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego w celu znalezienia zależności między zaatakowanymi systemami, obiektami i zdarzeniami zebranymi z naszych czujników w punktach końcowych, chmurze, danych o tożsamości i aplikacjach produktywnych. Informacje te są następnie wykorzystywane do generowania interaktywnej, graficznej reprezentacji incydentu i zalecania działań naprawczych i ograniczających zagrożenia.

Tak, GravityZone XDR wykorzystuje cały zestaw zabezpieczeń Bitdefender, w tym wielokrotnie nagradzane technologie prewencyjne, analitykę bezpieczeństwa opartą na AI i zaawansowaną inteligencję zagrożeń.

Każde środowisko technologiczne jest wyjątkowe. Dlatego umożliwiamy korzystanie z rozwiązania GravityZone XDR w zakresie dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając podstawowy dostęp do stosu technologicznego GravityZone z możliwością jego rozszerzenia poprzez zakup oddzielnych dodatków dla każdej kategorii czujników (Network, Identity, Cloud, Productivity).

Rozwiązanie dostarcza użytkownikowi cennych informacji niezależnie od poziomu jego wiedzy technicznej. Każdy wykryty incydent jest opisany i wyjaśniony w sposób czytelny dla odbiorcy. Informacje obejmują także wgląd w zdarzenie na wszystkich poziomach organizacji, co umożliwia podjęcie stosownych działań.

Nasi konsultanci
są tutaj dla Ciebie

Skontaktuj się z nami przez e-mail, czat lub telefon i otrzymaj najnowocześniejszą ochrona już dziś!

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy