Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone Security for Servers

GravityZone Security for Servers to wysoce wydajna, scentralizowana ochrona antywirusowa dla serwerów, centrów danych i publicznych chmur.

Możliwości i korzyści

Zbudowany od postaw dla środowisk wirtualnych i chmurowych, GravityZone wykorzystuje lekki zestaw narzędzi. Przekierowanie skanowanie w połączeniu z opanowanymi algorytmami i heurystyką pozwala na zmniejszenie obciążenia środowiska i zwiększenie gęstości maszyn wirtualnych o nawet 55%.

GravityZone obsługuje wszystkie wirtualizatory i jest kompatybilny z każdą infrastrukturą w chmurze. Może on chronić wiele wirtualizatorów, chmur i systemów operacyjnych. Przedsiębiorstwa mogą rozszerzyć ochronę na fizyczne punkty końcowe, urządzenia mobilne i skrzynki pocztowe Exchange.

GravityZone usprawnia proces wdrażania i automatyzuje zarządzanie procesy związane z bezpieczeństwem dzięki integracjom z platformami takimi jak AWS, Citrix Hypervisor, Nutanix AHV, VMWare vCenter Server.

Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender wykorzystuje zestaw technologii zaprojektowany z myślą o serwerami i konsekwentnie prowadzi w niezależnych testach, powstrzymując 100% zagrożeń w teście Comparatives 2020 APT wykazując największą liczbę wykryć w ocenie MITRE ATT&CK opublikowanej w 2021 roku.

GravityZone Security for Server minimalizuje swój wpływ na maszyny wirtualne dzięki lekkiemu, ujednoliconemu agentowi, opatentowanej heurystyce i algorytmom, które zmniejszają wykorzystanie zasobów przez systemy ochronne. Zmniejsza to opóźnienia i zwiększa komfort pracy użytkownika, ponieważ aplikacje mogą wykorzystać do pracy więcej mocy obliczeniowej.

Modularna architektura GravityZone zapewnia dowolną skalowalność. Platformę można w każdej chwili rozszerzyć poprzez dodanie kolejnych urządzeń wirtualnych (SVA) lub dodanie kolejnych ról Control Center.

Zbudowany od postaw dla środowisk wirtualnych i chmurowych, GravityZone wykorzystuje lekki zestaw narzędzi. Przekierowanie skanowanie w połączeniu z opanowanymi algorytmami i heurystyką pozwala na zmniejszenie obciążenia środowiska i zwiększenie gęstości maszyn wirtualnych o nawet 55%.

Musimy upewnić się, że inżynierowie Mentora mogą pisać kod, budować produkty i przeprowadzać zautomatyzowane testy bez powodowania przez dział IT jakichkolwiek problemów. Bardzo ważne jest również, abyśmy w pełni chronili technologię, której używają do tworzenia produktów generujących przychody dla firmy. Bitdefender daje nam to, co najlepsze z obu światów.
Brian Alexander
Starszy Architekt Systemów, Mentor
GravityZone zapewnia najwyższy poziom niezawodnego bezpieczeństwa bez spowalniania komputerów i wpływania na wrażenia użytkowników… Mamy spokój ducha, jesteśmy chronieni, a jednocześnie mamy więcej czasu na wspieranie biznesu
Matt Ulrich
Administrator sieci, Speedway Motorsports
Dla nas kluczem… byłaby wydajność produktu w naszym zwirtualizowanym środowisku… Decyzja o kontynuacji GravityZone wynikała również z łatwego i szybkiego wdrożenia oraz tego, jak dyskretny jest produkt dla naszych użytkowników końcowych
Mikael Korsgaard Jensen
Menedżer serwera

Schemat technologii Security for servers

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

FAQ

GravityZone Security for Server jest idealnym wyborem dla przedsiębiorstw, które chcą zmaksymalizować wydajność serwerów lub VDI, jest on kompatybilny z każdym wirtualizatorem i środowiskiem chmurowym. Security for AWS chroni instancje AWS i dzięki integracji upraszcza proces wdrożenia i zarządzania. GravityZone Business Security Enterprise i GravityZone Business Security Premium również oferują wysokowydajną opcję skanowania centralnego i dodatkowe warstwy ochronno-zapobiegawcze.

Zestaw technologii Bitdefender zawiera Zaawansowany Anty-Exploit, który został specjalnie zaprojektowany w celu identyfikacji i powstrzymywania technik ataków na pamięć aplikacji i systemów. Technologia ta blokuje zarówno znane exploity jak i ataki zero-day.

Zamiast używać pełnego agenta bezpieczeństwa na każdej maszynie wirtualnej lub instancji w chmurze, Bitdefender korzysta z lekkiego agenta i przenosi obciążenie na dedykowane urządzenia wirtualne (SVA). Wielopoziomowe technologie buforowania i optymalizacji skanowania jeszcze bardziej redukują wykorzystanie zasobów i sprawiają, że te same pliki nie są wielokrotnie skanowane.

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy