Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone Security for Servers

GravityZone Security for Servers to wysoce wydajna, scentralizowana ochrona antywirusowa dla serwerów, centrów danych i publicznych chmur.

array(2) {
 ["label"]=>
 string(0) ""
 ["value"]=>
 string(0) ""
}
array(2) {
 ["label"]=>
 string(0) ""
 ["value"]=>
 string(0) ""
}
array(2) {
 ["label"]=>
 string(11) "Zamów demo"
 ["value"]=>
 string(53) "https://bitdefender.pl/free-trials-wyprobuj-za-darmo/"
}
Zamów demo

Możliwości i korzyści

Zbudowany od postaw dla środowisk wirtualnych i chmurowych, GravityZone wykorzystuje lekki zestaw narzędzi. Przekierowanie skanowania w połączeniu z opanowanymi algorytmami i heurystyką pozwala na zmniejszenie obciążenia środowiska i zwiększenie gęstości maszyn wirtualnych o nawet 55%.

GravityZone obsługuje wszystkie wirtualizatory i jest kompatybilny z każdą infrastrukturą w chmurze. Daje możliwość ochrony wielu wirtualizatorów, chmur i systemów operacyjnych. Przedsiębiorstwa mogą rozszerzyć ochronę na fizyczne punkty końcowe, urządzenia mobilne i skrzynki pocztowe Exchange.

GravityZone usprawnia proces wdrażania i automatyzuje zarządzanie procesami związanymi z bezpieczeństwem dzięki integracjom z platformami takimi jak: AWS, Citrix Hypervisor, Nutanix AHV, VMWare vCenter Server.

Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender wykorzystuje zestaw technologii zaprojektowany z myślą o serwerach i konsekwentnie prowadzi w niezależnych testach, powstrzymując 100% zagrożeń w teście Comparatives 2020 APT i wykazując największą liczbę wykryć w ocenie MITRE ATT&CK opublikowanej w 2021 roku.

GravityZone Security for Server minimalizuje swój wpływ na maszyny wirtualne dzięki lekkiemu, ujednoliconemu agentowi, opatentowanej heurystyce i algorytmom, które zmniejszają wykorzystanie zasobów przez systemy ochronne. Zmniejsza to opóźnienia i zwiększa komfort pracy użytkownika, ponieważ aplikacje mogą wykorzystać do pracy więcej mocy obliczeniowej.

Modularna architektura GravityZone zapewnia dowolną skalowalność. Platformę można w każdej chwili rozszerzyć poprzez dodanie kolejnych urządzeń wirtualnych (SVA) lub dodanie kolejnych ról Control Center.

Zbudowany od postaw dla środowisk wirtualnych i chmurowych, GravityZone wykorzystuje lekki zestaw narzędzi. Przekierowanie skanowania w połączeniu z opanowanymi algorytmami i heurystyką pozwala na zmniejszenie obciążenia środowiska i zwiększenie gęstości maszyn wirtualnych o nawet 55%.

Musimy upewnić się, że inżynierowie Mentora mogą pisać kod, budować produkty i przeprowadzać zautomatyzowane testy bez powodowania przez dział IT jakichkolwiek problemów. Bardzo ważne jest również, abyśmy w pełni chronili technologię, której używają do tworzenia produktów generujących przychody dla firmy. Bitdefender daje nam to, co najlepsze z obu światów.
Brian Alexander
Starszy Architekt Systemów, Mentor
GravityZone zapewnia najwyższy poziom niezawodnego bezpieczeństwa bez spowalniania komputerów i wpływania na wrażenia użytkowników… Mamy spokój ducha, jesteśmy chronieni, a jednocześnie mamy więcej czasu na wspieranie biznesu.
Matt Ulrich
Administrator sieci, Speedway Motorsports
Dla nas kluczem… byłaby wydajność produktu w naszym zwirtualizowanym środowisku… Decyzja o kontynuacji GravityZone wynikała również z łatwego i szybkiego wdrożenia oraz tego, jak dyskretny jest produkt dla naszych użytkowników końcowych.
Mikael Korsgaard Jensen
Menedżer serwera

Schemat technologii Security for servers

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

FAQ

GravityZone Security for Server jest idealnym wyborem dla przedsiębiorstw, które chcą zmaksymalizować wydajność serwerów lub VDI, jest on kompatybilny z każdym wirtualizatorem i środowiskiem chmurowym. Security for AWS chroni instancje AWS i dzięki integracji upraszcza proces wdrożenia i zarządzania. GravityZone Business Security Enterprise i GravityZone Business Security Premium również oferują wysokowydajną opcję skanowania centralnego i dodatkowe warstwy ochronno-zapobiegawcze.

Zestaw technologii Bitdefender zawiera Zaawansowany Anty-Exploit, który został specjalnie zaprojektowany w celu identyfikacji i powstrzymywania technik ataków na pamięć aplikacji i systemów. Technologia ta blokuje zarówno znane exploity jak i ataki zero-day.

Zamiast używać pełnego agenta bezpieczeństwa na każdej maszynie wirtualnej lub instancji w chmurze, Bitdefender korzysta z lekkiego agenta i przenosi obciążenie na dedykowane urządzenia wirtualne (SVA). Wielopoziomowe technologie buforowania i optymalizacji skanowania jeszcze bardziej redukują wykorzystanie zasobów i sprawiają, że te same pliki nie są wielokrotnie skanowane.

Specyfikacje / Wymagania

Windows Server 2022 Core, Windows Server 2022, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2*

RHEL 7.X lub wyższy, Oracle Linux 7.x lub wyższy, CentOS 7.x, CentOS 8 Stream lub wyższy, Fedora 31-38, AlmaLinux 8.x lub wyższy, Rocky Linux 8.x lub wyższy, CloudLinux 7.x lub wyższy, Miracle 8.4, Debian 9 lub wyższy, Ubuntu 16.04.x lub wyższy, PopOS 22.04.x, Pardus 21, Mint 20.3, Mint 21, SLES 12 SP4 lub wyższy, openSUSE Leap 15.2 – 15.4

AWS Bottlerocket 2020.03, Amazon Linux v2, Amazon Linux 2023, Google COS , Milestones 77, 81, 85, Azure Mariner 2

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy