Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Ochrona antywirusowa serwerów

Ochrona antywirusowa serwerów to jedno z podstawowych zadań każdego administratora sieci IT czy samodzielnego przedsiębiorcy.

Odpowiednia ochrona serwerów to pierwsza linia obrony przed zainfekowaniem wszystkich komputerów podłączonych do sieci i jest absolutnie niezbędnym zabezpieczeniem w każdej firmie, która chce zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

Doskonały do tego zadania jest odpowiedni antywirus, którego jednym z najważniejszych zadań jest ochrona antywirusowa serwerów przed atakami hakerskimi.

Oprogramowanie BitDefender GravityZone to antywirus na serwer, który zapewni 100% bezpieczeństwa przed wszelkiego rodzaju wirusami oraz próbami włamania czy kradzieży danych.

Serwer

Ochrona serwerów plikowych

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, oprogramowanie GravityZone zabezpiecza serwer przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami, takimi jaki rootkity, wirusy czy programy szpiegujące spyware, które mogą zaatakować serwery plikowe i zatrzymać funkcjonowanie firmy co bezpośrednio przekłada się na potencjalne straty finansowe.

Wszystko to dzięki zaawansowanemu skanerowi pamięci, który dba o pełne zabezpieczenie przed zagrożeniami z zewnątrz, które mogą poważnie zaszkodzić sieci firmowej oraz wszystkim urządzeniom do niej podłączonym.

Ochrona serwerów plikowych to absolutna podstawa i warto zadbać o profesjonalne oprogramowanie z zaawansowanymi funkcjami, które oferuje GravityZone w celu ich profesjonalnego zabezpieczenia.

Serwerownia

BitDefender GravityZone – antywirus dla serwerów

Antywirus BitDefender GravityZone jest szybki, lekki i bardzo prosty w użytkowaniu, który można obsługiwać za pomocą intuicyjnej konsoli. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest ochrona antywirusowa serwerów. 

Jego praca zużywa niewiele zasobów systemowych i tym samym nie spowalnia pracy serwera zapewniając mu maksymalne bezpieczeństwo i ciągłą ochronę serwera firmowego oraz podłączonych do niego stacji roboczych.

Przetestuj BitDefender GravityZone i zapoznaj się z jego funkcjami

Specjalnie dla naszych Klientów udostępniamy wersje testowe oprogramowania. GravityZone to doskonały antywirus na serwer, który pozwoli na całkowite zabezpieczenie go przed atakami wirusów czy innego złośliwego oprogramowania.

W darmowej wersji próbnej otrzymają Państwo dostęp do wszystkich funkcjonalności w celu kompleksowego zweryfikowania jego możliwości.

Jeśli chcesz przetestować Bitdefender Gravity Zone i uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji oprogramowania, zgłoś się do nas.

Funkcje

Napisz do nas i dowiedz się więcej o produktach Bitdefender

Zachęcamy do skontaktowania się z nami i zadawania pytań dotyczących oprogramowania Bitdefender. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące antywirusa BitDefender GravityZone oraz wszystkich pozostałych rozwiązań w naszej ofercie.

Zachęcamy do skorzystania z przycisku poniżej „Skontaktuj się z nami” i zadania nam wszystkich nurtujących Państwa pytań lub problemów.

Zapraszamy na nasze webinaria

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy