Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Ochrona antywirusowa serwerów

GravityZone Security for Servers zapewnia owydajną ochronę we wszystkich
prywatnych centrach danych i chmurach publicznych z jednym punktem kontroli.

Ochrona antywirusowa serwerów to jedno z podstawowych zadań każdego administratora sieci IT czy samodzielnego przedsiębiorcy.

Odpowiednia ochrona serwerów to pierwsza linia obrony przed zainfekowaniem wszystkich komputerów podłączonych do sieci i jest absolutnie niezbędnym zabezpieczeniem w każdej firmie, która chce zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

Doskonały do tego zadania jest odpowiedni antywirus, którego jednym z najważniejszych zadań jest ochrona antywirusowa serwerów przed atakami hakerskimi.

Oprogramowanie BitDefender GravityZone to antywirus na serwer, który zapewni 100% bezpieczeństwa przed wszelkiego rodzaju wirusami oraz próbami włamania czy kradzieży danych.

Ochrona serwerów plikowych

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, oprogramowanie GravityZone zabezpiecza serwer przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami, takimi jaki rootkity, wirusy czy programy szpiegujące spyware, które mogą zaatakować serwery plikowe i zatrzymać funkcjonowanie firmy co bezpośrednio przekłada się na potencjalne straty finansowe.

Wszystko to dzięki zaawansowanemu skanerowi pamięci, który dba o pełne zabezpieczenie przed zagrożeniami z zewnątrz, które mogą poważnie zaszkodzić sieci firmowej oraz wszystkim urządzeniom do niej podłączonym.

Ochrona serwerów plikowych to absolutna podstawa i warto zadbać o profesjonalne oprogramowanie z zaawansowanymi funkcjami, które oferuje GravityZone w celu ich profesjonalnego zabezpieczenia.

BitDefender GravityZone – antywirus dla serwerów

Antywirus BitDefender GravityZone jest szybki, lekki i bardzo prosty w użytkowaniu, który można obsługiwać za pomocą intuicyjnej konsoli. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest ochrona antywirusowa serwerów.

Jego praca zużywa niewiele zasobów systemowych i tym samym nie spowalnia pracy serwera zapewniając mu maksymalne bezpieczeństwo i ciągłą ochronę serwera firmowego oraz podłączonych do niego stacji roboczych.

Przetestuj BitDefender GravityZone i zapoznaj się z jego funkcjami

Specjalnie dla naszych Klientów udostępniamy wersje testowe oprogramowania. GravityZone to doskonały antywirus na serwer, który pozwoli na całkowite zabezpieczenie go przed atakami wirusów czy innego złośliwego oprogramowania.

W darmowej wersji próbnej otrzymają Państwo dostęp do wszystkich funkcjonalności w celu kompleksowego zweryfikowania jego możliwości.

Jeśli chcesz przetestować Bitdefender Gravity Zone i uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji oprogramowania, zgłoś się do nas.

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

FAQ

GravityZone Security for Servers jest idealny dla przedsiębiorstw, które chcą zmaksymalizować wydajność przy dużej gęstości obciążeń serwera lub VDI i jest kompatybilny z każdym hiperwizorem i środowiskiem chmurowym. Security for AWS chroni obciążenia działające w AWS i upraszcza wdrażanie i zarządzanie poprzez integrację, podczas gdy GravityZone Business Security Enterprise​ i GravityZone Business Security Premium zawierają również wysokowydajną opcję scentralizowanego skanowania oraz dodatkowe warstwy zapobiegania, wykrywania i odpowiedzi.

Stos zabezpieczeń serwera Bitdefender obejmuje zaawansowaną ochronę przed lukami w zabezpieczeniach, która została zaprojektowana specjalnie w celu identyfikowania i zatrzymywania określonych technik wykorzystywania pamięci aplikacji i pamięci systemowej. Bloki technologiczne to znane, ale niezałatane exploity, a także 0-days.

Zamiast używać pełnego agenta bezpieczeństwa w każdej maszynie wirtualnej lub instancji w chmurze, Bitdefender używa agenta wagi piórkowej oraz odciąża i centralizuje skanowanie do dedykowanych urządzeń wirtualnych zabezpieczeń (SVA). Wielopoziomowe technologie buforowania i optymalizacji skanowania dodatkowo zmniejszają obciążenie procesora, pamięci lub sieci, zapewniając, że te same pliki nie są skanowane dwukrotnie.

Nasi konsultanci
są tutaj dla Ciebie

Skontaktuj się z nami przez e-mail, czat lub telefon i otrzymaj najnowocześniejszą ochrona już dziś!

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy