Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone Integrity Monitoring

Z dodatkiem do rozwiązania antywirusowego Bitdefender monitoruj więcej, niż tylko pliki oraz wykrywaj zmiany w konfiguracji w czasie rzeczywistym.

Możliwości i korzyści

Monitorowanie integralności pozwala na skanowanie w czasie rzeczywistym w celu uzyskania wglądu w Twoje środowisko (wgląd w skanowanie — usuwanie)

Zdefiniuj obszary i konkretne parametry/podmioty, które powinny być kontrolowane przez dodatek do antywirusa dla firm GravityZone Integrity Monitoring

 

Kontroluj działania, aby były zautomatyzowane lub ręczne, według zaleceń.

GravityZone Integrity Monitoring zmniejsza czas i ilość pracy poświęconej na konfigurację dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz konfiguracji „pod klucz”.

Monitorowanie integralności pozwala na skanowanie w czasie rzeczywistym w celu uzyskania wglądu w Twoje środowisko (wgląd w skanowanie — usuwanie)

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

FAQ

Istnieje wiele branż, które mają ramy regulacyjne i mandaty dotyczące zgodności.

Rozwiązanie do monitorowania integralności plików jest kluczowym elementem różnych platform bezpieczeństwa, w tym branży kart płatniczych — standardu bezpieczeństwa danych (PCI-DSS), ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), ustawy o przenośności i odpowiedzialności w ubezpieczeniach zdrowotnych (HIPAA) oraz Narodowego Instytutu ds. Standardów i Technologii (NIST).

Dodatek do antywirusa dla firm GravityZone Integrity Monitoring pomaga upewnić się, że Twoja organizacja spełnia standardy zgodności i przepisów

Rozwiązanie do monitorowania integralności plików (FIM) jest podstawowym elementem hierarchii kontroli platformy Cloud Workload Protection Platform (CWPP) firmy Gartner w celu zapewnienia integralności systemu.

Rozwiązanie FIM jest niezbędnym elementem Cloud Workload Protection i postawy zespołu rozwiązań bezpieczeństwa.

GravityZone Integrity Monitoring jest kupowana jako dodatkowa licencja z dowolnym aktualnym pakietem Bitdefender GravityZone, pakietami MDR lub GravityZone A la Carte.

Tak, dodatek do antywirusa dla firm GravityZone Integrity Monitoring domyślnie przechowuje dane przez 7 dni. Często wymagany jest dłuższy czas przechowywania danych, dlatego Bitdefender oferuje kolejne rozszerzenie umożliwiające przechowywanie zdarzeń w GravityZone odpowiednio dla:

•90 dni

•180 dni

•1 rok

Specyfikacje / Wymagania

Monitorowanie Integralności jest dostępnym tylko w chmurze dodatkiem do każdego produktu antywirusowego GravityZone i wymaga zainstalowanego agenta w wersji:
– Windows: 7.7.1.216 lub nowszej
– Linux: 7.0.3.2104 lub nowszej
Monitorowanie Integralności nie jest dostępne dla systemów operacyjnych macOS

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy