Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Jak zostać partnerem Bitdefender

Program partnerski dla resellerów

 • #1 w rankingu technologii expertów
 • Prosta, łatwa i ukierunkowana współpraca
 • Dożywotnie, chronione przychody okresowe

Bitdefender
Sklep

Sprawdź ofertę Bitdefender i wybierz odpowiedni dla siebie produkt, który poprawi bezpieczeństwo Twoich danych.

Bitdefender
Cloud Security MSPs

Polecana przez specjalistów Bitdefender ochrona, zapewniająca najlepsze bezpieczeństwo.

Dołącz do przyszłości Cyber-Security już teraz

Dzięki naszemu wyjątkowemu podejściu skoncentrowanemu na kanałach stworzyliśmy silną sieć ponad 20 000 partnerów na całym świecie, oferujących natychmiastowy dostęp do innowacyjnych zasobów i korzyści, które zapewniają rozwój każdego biznesu. Już teraz dowiedz się, jak zostać partnerem Bitdefender i zacząć zarabiać.

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Niżej przedstawiamy dodatkowe benefity współpracy z nami, oraz opiszemy jak zostać partnerem Bitdefender.

Dlaczego wybraćBitdefender

Unikalne podejście programu partnerskiego Bitdefender umożliwia partnerom biznesowym osiąganie wysokich zysków, otrzymywanie ochrony konta i dostęp do kampanii generowania potencjalnych klientów, wszystko w oparciu o sprzedaż unikalnych i najwyżej ocenianych produktów wraz ze skutecznym wsparciem i narzędziami. Już teraz dowiedz się, jak zostać partnerem Bitdefender.

Zawsze na czasie

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów i narzędzi i wiemy, że nasi partnerzy muszą być na bieżąco. Słuchając naszych partnerów, ufamy im i cenimy ich opinie. Dlatego dzięki naszemu systemowi komunikacji naszym partnerom niczego nie umknie.

Gwarantowane efekty

Kluczową filozofią firmy Bitdefender jest to, że ciągły sukces pojawia się, gdy wyniki są bezpośrednio i hojnie nagradzane. Dlatego nasi partnerzy otrzymują wysokie marże i premie za wybitne wyniki.

Dzisiejsza technologia

Jako partner Bitdefender dostarczysz GravityZone, unikalne rozwiązanie bezpieczeństwa z możliwością zmniejszenia całkowitych kosztów zabezpieczania punktów końcowych w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i chmurowych, poprzez wysoce wydajne zarządzanie oraz najwyższą ochronę i wydajność.

Kompleksowe wsparcie

Ludzie są najcenniejszym zasobem Bitdefender. Czegokolwiek potrzebujesz, kiedykolwiek tego potrzebujesz, przekonasz się, że mamy odpowiednich ludzi, którzy pomogą Ci się rozwijać i odnosić sukcesy. Co więcej, otrzymujesz bezpłatną sprzedaż i materiały techniczne stworzone specjalnie, aby pomóc Ci w pozycjonowaniu, sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań bezpieczeństwa Bitdefender.

Rejestracja nowych szans

Jako partner Bitdefender masz dostęp do wspaniałych narzędzi, takich jak Rejestracja Nowych Szans, aby nagradzać Cię za identyfikowanie, opracowywanie i zamykanie nowych transakcji. Rejestrując każdą nową możliwość, otrzymujesz dodatkową marżę za konkretną transakcję.

Usatysfakcjonowani i powracający klienci

Bitdefender dostarcza wysokiej jakości usługi i technologię, zapewnia bezpieczeństwo i satysfakcję naszych użytkowników. Doskonałość technologiczna przekłada się na bezpośrednie korzyści dla naszych partnerów. Klienci oszczędzają czas, zapobiegając infekcjom, co skutkuje obniżonymi kosztami operacyjnymi, a dla partnerów oznacza to wzrost lojalności i satysfakcji klientów.

Zintegrowane narzędzia

Ponieważ nie przestajemy się doskonalić, nieustannie dopracowujemy system i wprowadzamy nowe funkcje, aby sprostać Twoim potrzebom takie jak portal PAN, gdzie możesz znaleźć wszystko. Sprawdź też naszą platformę eLearningową, która oferuje bezpłatną sprzedaż online, kursy techniczne i certyfikaty dla naszych rozwiązań lub Lokalizator Partnerów.

Program dla stałych pratnerów

Jako stały partner otrzymujesz dodatkową ochronę przed odnowieniem i większe nagrody za zainwestowanie większego wysiłku w utrzymanie i wzmocnienie relacji z naszymi klientami.

Zdobyte nagrody

Sukces partnerów

Zobacz, jak współpraca z Bitdefender może pomóc Twojemu biznesowi

3 Proste kroki opisujące jak zostać partnerem Bitdefender

Twój sukces jest dla nas bardzo ważny. By czerpać pełne korzyści ze współpracy z Bitdefender zalecamy wykonanie tych prostych kroków.

1. Dołącz

Zarejestruj się w naszej strefie dla partnerów Ekstranet wypełniając formularz.

2. Odkrywaj

Poznaj najlepszy antywirus! Dowiedz się więcej o produktach Bitdefender i korzyści które możesz zyskać dzięki nim.

3. Zacznij

Odkryj nowe mozliwości i zwiększ swój dochód dzięki więzi stworzonej z systemem dystrybucji Bitdefender

Teraz wiesz już wszystko
opłaca się, dołącz do nas

Jak zostać partnerem Bitdefender? Skontaktuj się z nami przez e-mail, czat lub telefon i rozpocznij współpracę!

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy